בת זוגי לא גומרת אף פעם

בת זוגי לא גומרת אף פעם

היי, אנחנו בני 30. יש לי בת זוג כ-5 שנים. היא לעולם לא גמרה איתי, לא כשאנחנו שוכבים, לא כשאני יורד לה ולא כשאני עושה לה ביד. היא טוענת שהיא לעולם לא הצליחה לגמור עם גבר אבל חושבת שהיא הצליחה לגמור לבד (היו לה בני זוג בודדים אך לתקופות ארוכות).. בנוסף, היא מאמינה שהרבה בנות שאומרות שהן גומרות סתם אומרות את זה וזה לא באמת נכון.. אני חושב שיש לה מחסום פסיכולוגי עמוק ואני מאוד רוצה ללכת איתה לטיפולים סקסולוגיים ע"מ לפתור את הבעיה. רציתי לשאול האם יש סקסולוגית מומלצת לטיפול בבעיה? למישהי פה הייתה את אותה הבעיה והיא טופלה והצליחה בסופו של דבר לגמור? חייב להגיד שחיי המין שלנו טובים אבל אני מרגיש שהיא מפספסת עולם ומלואו ואני מאוד רוצה שהיא תיכנס אליו. תודה...

יש מלא

שלום אני חושבת שזה נפלא שאתה דואג כך לבת הזוג שלך ורוצה לפרגו לה הנאה רבה אך חשוב לנסות לזכור שבסופו של דבר זה תהליך שהיא צריכה לבחור בו עבור עצמה. כלומר, אם היא מרגישה שזה משהו מספיק חשוב, שמתאים לאופן שבו היא רוצה להתמודד איתו, אז ללא ספק, טיפול מיני יכול להועיל.בכל מקרה, יש מבחר גדול. אני ממליצה שתציג בפניה את אתר איט"ם ושתבחר מטפל לפי קרבה גאוגרפית, חשוב שזה יהיה נגיש, כמו כן חשוב שתוכלו לעמוד בזה כלכלית. בכל בית חולים ציבורי יש גם מרפאה לטיפול מיני אז אפשר להתחיל גם שם גם עליהן יש פרטים באתר. בהצלחה

הפיתרון צריך לבוא ממנה...

אם היא לא תחליט לבד שהיא רוצה לעשות שינוי, אתה לא יכול להכריחא ותה. היא באמת מפסידה עולם ומלואו, וחבל. אל תרגיש אשם, כל עוד היא לא תעבוד על עצמה ותכיר את הגוף שלה והנקודות שלה ותדריך אותך כיצד להגמיר אותה- אין לך מה לעשות בנידון.

למעלה