בת 29

jen711

New member
אני לא חושבת על מישהו או מדמיינת מישהו

אז לא נראה לי שזה יעזור

המשך ואזהרה

הזהרי מתגובות של אנשים שחסר להם ידע מספיק ולמרות שהם באים מתוך רצון טוב עלולים לגרום נזק.

ענית לי מקודם שיש לך פנטזיות ושאת מאוננת.
מה הפנטזיה/ות שיש לך?
בזמן אוננות על מה את חושבת? זה לאו דווקא אמור להיות על מישהו, אנא שתפי על מה עובר לך בראש בזמן האוננות ונוכל להמשיך משם

קרקלה

New member
שלום שלומלום

הבא נעצור ונבהיר רגע שמדובר בשאלות האישיות ביותר שיש, כך שלחץ לשתף ו"נוכל להמשיך משם" הוא לא במקום.

ולג'ן, אני היייתי פונה עם המידע הזה לפורום א-מיניים, כדי לקבל מהם פידבק.
נראה לי יותר בעל ערך מאבחון שתקבלי כאן.

שום לחץ

על מנת להמשיך להתייחס אני צריך מידע נוסף ולכן שואל, היכן קראת או חווית לחץ???

היא תבחר אם לשתף או לא. כל בחירה שלה מקובלת מראש

The LadyKiller

New member
אם את כן רוצה להרגיש את זה,

אולי את צריכה לחקור את התחום יותר.
לנסות עם טיפוסים שונים של אנשים, לראות איזה דבר פיזי את כן אוהבת,
עדין יותר אגרסיבי יותר וכו'.
לדעת מה הטעם שלך מה ההעדפות שלך, ואת זה אפשר להשיג רק בלהמשיך לצאת לדייטים, וכל הזמן לשנות את איך שאת מסננת את האנשים

Berethor

New member
טוב את בהחלט נשמעת א-מינית א-רומנטית

כן כל הדברים האלו אמורים להרגיש טוב למי שבקטע, אחרת זה כמעט כמו להסביר לעיוור צבעים איך מבחינים בין צבעים. אין הרבה מה לעשות, במצב כזה באמת אין מה לצאת לדייטים או להיות בזוגיות, במלא את לא מעוניינת בשום אקטים זוגיים. לא רומנטים ולא מיניים. אין טעם ככה לדעתי.

BlacKitten

New member
זה יפה שאתה ממהר לאבחן אותה

לא יכול להיות שהיא פשוט לא פגשה את האחד שמתאים לה?
לא יכול להיות שכל מי שהיא יצאה איתו פשוט ״לא עשה לה את זה״ אבל יכול להיות אנשים אחרים בעולם שכן?

גם זה שהיא כן רוצה להרגיש טוב בתוך קשר זוגי אומר משהו לדעתי...

Berethor

New member
הכרתי כבר אנשים כאלה

זה לא נושא שחדש לי, מההודעות שלה פה בהחלט נשמע שהיא א-מינית א-רומנטית, והיא במלא כבר וויתרה על דייטים וכנראה גם זוגיות. נכון יש סיכוי שהיא תשתנה, אבל הוא לא גבוה במיוחד, מה שבטוח זה שזה מה שהיא נכון לרגע זה. מיניות זה לא משהו שתלוי רק בצד האחד אלא גם באדם עצמו, את שמה לב שהיא אפילו לא מבינה במה מדובר, ואין לה שום פנטזיות או רצונות בנושא, זה לא ככה אצל אנשים מיניים ורומנטים. אני לא אומר שאין סיכוי שתשתנה, רק שהסיכוי לכך הוא לא גבוה. אם זה היה כל כך פשוט לא היו א-מיניים וא-רומנטיים בעולם.

BlacKitten

New member
אתה מפספס את הנקודה שלי

בכלל לא בטוח שהיא זאת שצריכה להשתנות....אולי עם בן זוג אחר היא כן תצליח להרגיש משיכה מינית ורומנטית.
לא מרגישים משיכה אוטומטית לכולם, יכול להיות שהיא עוד לא פגשה את האדם הנכון.
כן, יש גם סיכוי שהיא א-מינית, ובאותה מידה יש סיכוי שלא. זאת מסקנה כבדה מדיי לקפוץ אליה בכזאת קלות.

Berethor

New member
היא כבר הגיעה למסקנה בעצמה

ומי כמוה יודעת, אני רק חזקתי את דבריה כי אכן לפי התיאור שלה בתגובות פה היא עונה להגדרה א-מינית א-רומנטית. נכון זה כבד ואולי גם לא נעים אבל זה מה יש. לא מדובר פה רק על מין גם, שימי לב שהיא לא נהנת גם ממגע ומנשיקות, וכל אקט זוגי אחר, לכן נראה שהיא עונה להגדרה באופן אבסולוטי. שוב אני לא פוסל אפשרות שזה יכול להשתנות, אבל זה המצב כרגע. אדם מיני ורומנטי מרגיש רצון בדברים מיניים ורומנטים גם מבלי שעשה אותם לרוב זה א', וב' כל מה דבר מיני ורומנטי שהיא עשתה עד כה היא לא נהנתה ממנו. לא בטוחה שהיא זאת שצריכה להשתנות? חושבת שבאמת יהיה לא א-מיני וא-רומנטי שיסכים לזוגיות נטולת מגע וקרבה?

BlacKitten

New member
היא כתבה

״החלטתי שאולי אני א-מינית א-רומנטית״
וכתבה גם שהיא כן רוצה להרגיש משיכה אבל עוד לא הרגישה עד היום.
יכול להיות שהיא באמת א-מינית. ויכול להיות שהיא פשוט מיואשת.
שוב, ממש ממש לא פוסלת את האפשרות, אבל עדיין לא חושבת שאתה יכול להגדיר אותה באופן אבסולוטי.

וכשאמרתי שלא בטוח שהיא צריכה להשתנות התכוונתי לזה שאולי אם היא תפגוש את האדם הנכון היא כן תרגיש אליו משיכה רומנטית ורגשית. (זה שהיא פגשה את האדם הנכון לא אומר שהיא עצמה השתנתה)

berethor אין מה להמהר בהגדרות

אני מתאר לעצמי שאתה רוצה לעזור אז אחד הדברים החשובים במקרים האלה היא ללכת לאט, לא למהר ולקטלג היות שלא מדובר כאן על אנשים שנמצאים במיין-סטרים ולכן האבחנה צריכה להעשות לאט

למשל לשואלת כאן, אינני בטוח שהיא א-מינית. היות שיש לה פנטזיה, היא מאוננת כלומר למיניות יש תפקיד בחייה. אדם א-מיני (בהגדרה אוטופית) הוא אדם שאין לו צורך במיניות כלל.

למעלה