גוראן ברגוביץ'

srba27

New member
גוראן ברגוביץ'

איזו הופעה!!!! אתמול הייתי בהופעה של להקתו. והוא כל כך הלהיב את הקהל, שצעקנו לו הדרן והוא המשיך עוד שעה נוספת. בקיצור הופעה של 3 שעות במקום שעתיים. מדהים!!!

אוף, חבל שלא ידעתי .... הייתי לפני כמה שנים

בהופעה שלו..... היה מדהים ! נתן טעם של עוד !!!! ידוע לך אם יש לו עוד הופעות והיכן ( בארץ ..... ) ?!

srba27

New member
הופעה אחרונה

אתמול הייתה ההופעה האחרונה שלו בארץ, בחיפה. הוא התחיל ב-29 ביוני בירושלים, 30 ביוני בת"א ואתמול בחיפה. באמת חבל לפספס, אבל אני בטוחה שתהיה עוד הזדמנות.

כל מי שידע בעתיד על הגעתו לארץ

של גורן, מוזמן לפרסם כאן ! כולם מגיעים !!!!

faridi

New member
גם אני מבואס שלא ידעתי!

חבל שלא היינו מעודכנים. כמה חיכיתי להזדמנות שהוא יהיה בארץ!

srba27

New member
אתר האינטרנט של ברגוביץ'

פעם הבאה תעקבו אחר לוח ההופעות שלו. יש לו אתר אינטרנט עם קטעים מוסיקליים ולוח הופעות ולהלן האתר: www.goranbregovic.rs/

הייתי בהופעה בתחנת הרכבת בירושלים

ההרגשה כנ'ל מוזיקה בלקנית במיטבה. קצב שלא מן העולם הזה בצד בלדות ווקאליות מרגשות

meli99

New member
ראיתי אותו ואת להקתו בתל אביב

בשבוע שעבר. הופעה נפלאה, מרגשת ומרקידה. התמזל מזלי (מאוד!) וזכיתי לפגוש את חברי הלהקה בתום ההופעה, שוחחתי איתם ובעיקר עם Alen Ademovic הבחור הצעיר והמאוד מוכשר שמופיע איתו בשש השנים האחרונות (מאוד בולט לצידו של ברגוביץ', מנגן על כלי הקשה ושר) ולקינוח מתוק פגשתי את גוראן עצמו, שוחחנו בקצרה (ואפילו זכיתי לקבל ממנו חיבוק ונשיקה... שקלתי להפסיק להתקלח
). חוויה נפלאה
ד"א, שמי לילך, אין לי שום קשר שידוע לי לארצות יוגוסלביה לשעבר אבל עם אהבה לא מתווכחים... תקבלוני?

dadodado1

New member
ההופעה בתל אביב הייתה אדירה

הקהל פשוט היה אדיר נתן אהבה וגורן והלקה החזירו אהבה. ד"א מישהו יודע על איזה תוף מנגן המתופף שלו ואיזה סוגי מקלות זה?

למעלה