ג'י פי אס "7

ג'י פי אס "7

האם יש עדיין בשוק מכשירים כאלה (לניווט שטח) , אם יש , היכן אפשר להשיג ? שוב פעם הצורך הוא לניווט שטח - משמע הכנת מסלול ע"ג המחשב האישי והעברתו ל ג'י פי אס

BravoMan

Active member
אישית, אני מכיר רק אחד כזה

Explorer R7 http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=703958 הבעיה היא, שלמיטב ידיעתי, תוכנת השטח היחידה שזמינה עבורו היא LandGuide שאינה תומכת, לפחות לא באופו ישיר בהכנת מסלולים על המחשב. אם ברשותך תוכנה שיודעת לייצר מסלולים בפורמט twl על המחשב LandGuide יוכל יקרא אותם. אגב, zap מציג גם את Mio C728 בקטגוריית מכשירי GPS עם מסכים 7 אינטש, אבל ייתכן שזו טעות כי סדרת מכשירי C72x, למיטב זיכרוני היא בעלת מסכים של 4.3 אינטש

AYELET1

New member
למיטב זכרוני לא רק שמיו 728 עם 7"

ונדמנה לי שקראתי או שמעתי איפשהו שלנדגייד תומכת גם בו

gumpy

New member
המכשירים של QUE ו APEX

לטעמי המכשיר הטוב ביותר שנמכר בארץ עד לאחרונה עם מסך 7" היה של QUE. חבל שלא מיבאים יותר. ייתכן שהמחיר (2500 ש"ח) הרתיע את הקונים. למכשיר היו שני כרטיסי SD - אחד עם IGO ואחד עם LANDGUIDE , והתוכנות מתממשקות - אתה מתחיל מסלול בכביש ומסיים בשטח. למכשיר סוללה של 3600MAH שמאפשרת נווט רגלי של כשעתיים. פנה ל ח.י. , אולי יביאו לך אחד. אני רואה ב ZAP של APEX יש מכשיר 7" מאד זול (פחות מ 900 ש"ח) עם תוכנת IGO MORE . זה אומר שאם תפנה ל GPS & MORE , ייתכן מאד שיוכלו להתקין לך בנוסף גם את תוכנת השטח החדשה שלהם LANDSCAPE , וכך תקבל את החבילה המשתלמת ביותר כלכלית. איני מכיר את איכות מכשירי APEX . http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=769621 http://www.navngo.co.il/page.aspx?page_id=187

AYELET1

New member
אני חושבת שח.י. הפסיקו לחלוטין לייבא את ה-7

ולא יביאו כלום (אשמח אם יתקנו אותי) חבל . ברוך הבא גומפי

galil999

New member
אני קניתי את ה APEX 7"

ב- GPS & MORE נתנו לי תוכנת נוויגייד על מיקרו SD וזה עובד מצוין (היה לי קודם נוויגייד על IPAQ4700

erezgur

New member
PND 7 אינטש

אני לא בקיא במצב העכשווי של מצאי מכשירי 7 אינטש, אבל בשנתיים האחרונות בהחלט נמכרו מכשירים כאלו של MIO, QUE, וכנראה נוספים. השוק למכשירים אלו מצומצם למדי (המסך גדול מדי למשתמשים בתוכנות ניווט כביש (או לפחות ניתן להניח שהיחס עלות/תועלת אינו מוצדק לשימוש כזה) וצרכני תוכנות ניווט השטח הקונים מכשירים חדשים כאלו - מספרם קטן משמעותית). המכשירים הללו נמכרו בארץ בד"כ עם תוכנת לנדגייד לניווט שטח. רוב משתמשי ניווט השטח בחרו שלא לעבוד עם תוכנה זו. כל מכשיר שכזה שניתן להפעיל עליו תוכנות ניווט אחרות (הן ישירות באמצעות האפשרות להגיע לסייר הקבצים שבמכשיר והן בעקיפין ע"י האפשרות להתקין עליו תוכנות כדוגמת miopocket) - יכול לשמש כפלטפורמה להתקנת תוכנות ניווט שטח מתאימות אחרות כדוגמת עמוד-ענן, אוזי אקספלורר וכו'. במקומות כמו איביי, דילאקסטרים ואחרים - תוכל למצוא מכשירי 7, 6 וגם 6.2 אינטש עם ביקורות סבירות ובמחירים נמוכים יחסית. כל אלו שאני מכיר מגיעים עם אפשרות פשוטה להתקנת תוכנות נוספות כך שתוכל להתקין עליהן גם תוכנות ניווט שטח. אצלי ואצל רבים מחברי תוכל למצוא (בין השאר) מכשירים מדילאקסטרים (רכשנו בזמנו מכשירי 5'') המריצים את אוזי-אקספלורר ועמוד-ענן. וכן, פורמט LGR הוא של לנדגייד, טוב שאתה מוודא
ארז גור

AYELET1

New member
אתה טועה.חלק מהמכשירים דורשים התאמה של התוכנה

בצורות שונות.

erezgur

New member
רק לא הבנתי היכן טעיתי

ניסיתי לומר שאם המכשיר מאפשר התקנת תוכנה נוספת לאלו המגיעות עימו - ניתן להתקין גם את תוכנות הניווט הפופולריות לשטח. ייתכן ולא הייתי מובן מספיק, אבל לא הבנתי היכן טעיתי. ארז גור

gumpy

New member
עמוד ענן

בהחלט שווה לדבר עם יצרן עמוד ענן - הוא מאד עוזר בהתקנת התוכנה על כל מכשיר שתומך. ב DEALEXTREME יש מכשיר 6" עם מעבד חזק ו 128MB RAM, + זכרון FLASH 4 GB , המריץ WINCE 6 ועולה 100$ כולל משלוח. אם ניתן לנתקין עליו עמוד ענן - זה דיל מעולה! http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37914

AYELET1

New member
עמוד ענן אינה נתמכת בכל המכשירים

גם כאשר המכשיר יכול להריץ תוכנות מבחוץ.

היי ארז- אתה צודק

דיברתי עם קובי ואכן את המסלולים שהוא הקליט מהטיולים על מכשיר ה "7 עם לנדגייד הוא מוריד רק כ lgr .* אי לכך הוא לא יכול להעביר לאחרים מסלולים מוקלטים אלה. אי לכך השיתוף הוא רק בינו לבין אמיתי (הבחור השני בקבוצה) ששלח לי לראשונה קובץ lgr * בהתחלה שלח לי מסלולים שהקליט בנביגייד על ג'י פי אס אחר .והטעה אותי ואני אותך ! כתבתי זאת כאן שגם אחרים יוכלו להפנים האינפורמציה שבעלי תוכנת ניווט לנדגייד אינם יכולים להעביר קובצי ניווט לתוכנות אחרות. lgr סיומת ייחודית רק ל landguide

למעלה