גלולות וכאבי ראש

funicular

New member
גלולות וכאבי ראש

האם יש קשר בין לקחית גלולות נגד הריון לכאבי ראש? כאבי הראש מופיעים בזמן הוסת ולעיתים במהלך המחזור.

המקום המתאים

שלום פורום זה מיועד למטפלים לכן כדאי לך לפנות לפורום לרפואה משלימה שם תוכלי להעזר במטפלים רבים. בריאות והצלחה

zoi22

New member
דחוף דחוף../images/Emo7.gif

היי אני חייבת עזרה דחוף! אולי זה לא הפורם הנכון אבל שווה לי לנסות. קיימתי יחסי מין לפני מספר ימים. יום אחרי זה היו לי כאבים אבל לא משהו שונה. יום למחרת בבוקר כשהלכתי לשירותים לא יכולתי להשתין זה ממש כאב. הלכתי לרופא נשים שלא בדיוק הסביר לי מה זה אבל נתן לי פולידין וגינלי ואמר שזה יעבור אחרי יומיים. היום קמתי עם עם כאב חזק יותר וירד לי דם (ולא מהפולידין אלא דם). כשבדקתי ראיתי שיש ממש בפתח הנרתיק מעיין טבעת אדומה ממש עם דם. מה לעשות אני ממש סובלת מכאבים. האם זה בסדר שיש דם? נראה לי שזה קרה מחיכוך יתר (הרבה הרבה סקס לילה אחד) בבקשה שמשהו שיודע מה צריך לעשות.....

זו לא

זו לא שאלה לשום פורום זו שאלה לבדיקה רפואית מצאי רופא יותר סימפטי ששמע על זכות החולה להבין את מה שמתרחש בגופה. בברכת בריאות

ני3ו3ות

New member
המתות חסד../images/Emo47.gif

הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם, חסידי הרפואה האלטרנטיבית בנושא הזה בעד ונגד תודה!

daido

New member
היי, יש לי שאלה.../images/Emo141.gif היי לילה טוב. היכן ניתן למצוא בבקשה מאמר על כיצד מכינים את השמנים הארומתיים? אימי מטפלת ולא מצליחה למצוא מידע כזה. תודה ושבוע נהדר. עדי.

שלום לך עדי ובוקר טוב../images/Emo13.gif

זוהי שאלה שכדאי להפנות לפורום המקביל לרפואה משלימה. יש אינסוף ספרים ומאמרים ותמיד תמיד כדאי ללכת וללמוד את הנושא בהצלחה

האם אין פורום זה הוא המתאים למטפל

שמבקש מידע על ספרות? גם אם הפנייה באה באמצעות הבן של המטפלת... אולי היא פשוט בורה במחשבים? אולי הוא סתם בן טוב שהחליט לעזור לה? למה את חונקת את הפורום הזה? אם לא מתאים - אולי תוותרו...

נושאי הפורום

נאוה יקרה לידיעתך!! בהתאם להנחית הנהלת תפוז פורום זה משתף מטפלים בלבד . לא את בניהם לא את בנותיהם לא את האשה ולא את הבעל. זהו פורום דיונים מקצועי למטפלים נקודה . אנו מודים לך על השתתפותך הערה ותרומתך .

פיזור חומצת חלב ???

עקב שיעול עז (אחרי שפעת) אני סובל מכאבי תופת כתוצאה מהתכווצות שרירים בבית החזה.( שרירים שבאופן שוטף אינם מועמסים). כל תנועה , שיעול , עיטוש וכו´ מובילים לכאבי תופת. סובל בשקט אבל מחפש פיתרון (חוץ מזמן שהוא תרופה בדוקה...) יש למישהו רעיונות? תזונה מסויימת ? משהו לפיזור חומצת החלב ?

בריאות

מאחלת לך החלמה מהירה פורום זה נועד להתיעצות ויעוץ בין מטפלים. אנא הפנה את שאלתך בפורום לרפואה משלימה .

ורד, אני לא מסכימה איתך!!

כמטפלים, יש לנו הכוח לקחת חייו של אדם. אמנם לא כמו כוחם של הרופאים, אבל יש. אם מטופל שנורא סובל, יפנה אליך כמי שמטפלת בו ודואגת לרווחתו, ויבקש שתסייעי לו להיפרד מהעולם הזה מהר יותר. האם תסכימי? ובאותו עניין, אם תפנה אליך אישה בתחילת ההריון ותבקש ממך לעזור לה לסיים את ההריון (רפלקסולוגיה, צמחי מרפא, שמנים, רפואה סינית...) האם תיאותי? היכן נמצא הגבול שלנו המטפלים? האם כל מטפל יכול לעשות את הישר בעיניו? או שמא יש איזה קוד אתי מחייב? אני בהחלט לא חושבת שנכון לברוח מהדיון בנושא

3אריק

New member
וורד צודקת

זה לא המקום והתחום שאמור לעסוק בנושא זה . השאיפה שלנו כמטפלים היא לשפר את איכות החיים של מטופליינו ולא אחרת .

למעלה