דווקא בעד מפגש פורום

סווינג

New member
דווקא בעד מפגש פורום

כיף שכל כך שוקק פה. רציתי לקרוא הכל והתייאשתי:) למרות זאת מקווה שנשאר לבד בלי כל הסקרנים (גם שוקלת למצוא כינוי מיוחד לפורום הזה).

ואני דווקא בקטע של מפגש פורום. אולי כי כבר יצא לי ל"צאת מהארון" בפורום אמיניים (תודה לאל גם עליהם) אז זה נראה לי פחות מאיים. שם פגשתי גם אנשים שהם ללא ניסיון מבחירה ושמים פס על העולם. זה היה לי מחזק מאוד. אבל מאוד מאוד אשמח לפגוש עוד אנשים כמוני שלא בחרו ולא תכננו להיות ככה. תמיד ידעתי שיש והם מסתתרים. בקהילות מסוימות (להט"ב למשל) זה נראה לי עניין נפוץ יותר אבל לא מדברים על זה מרוב בושה.
וכל פעם מחדש בא לי להגיד תודה לאור. תמיד ידעתי שמ"היפה והחנון" תבוא הישועה:)
ובכל מקרה, אגיד שוב שמחזק לראות אותכם. בעיקר אלה עם הותק שעברו את גיל 30 לפני כמה שנים טובות counting&.

אור הוא מנהל מדהים

האמת היא שכשרצו לפתוח את הפורום הזה והיתה הודעה שמחפשים מנהל
רציתי להציע מועמדות אך פחדתי מחשיפה.

אני גם בעד מפגש
אבל רק בעוד חצי שנה מביום
למשל בחודש יוני \יולי

פשוט כי אני לא רוצה שיבואו למפגש אנשים שרק עכשיו פתחו כינוי חדש {מחשש לסוטים}

ובעוד חצי שנה לי וגם לכם יהיה קצת וותק בתפוז ואז נוכל להזמין למפגש רק אנשים שנרשמו לתפוז בינואר\פברואר

כי אחרי הכל בחצי שנה הזאת אנחנו נתכתב פה
ונכיר אחת את השני בהודעות
ונבין שכולנו לא נושכים

כרגע
אני לא רוצה מפגש עם כינויים חדשים שאני לא מכירה את האדם מאחורי המקלדת {גם לי כינוי חדש }

ובקיץ בעוד חצי שנה זה יהיה יותר נחמד לצאת ולהכיר

סווינג

New member
מבינה אותך

אבל מקווה שזה יקח פחות מחצי שנה.
אולי כי גם בסתר (עלק) אני מקווה שאולי ניגאל פה. לפחות חלקינו.
ומצד שני, מה בוער? זה לא שאני צופה שינויי בסטטוס בחצי שנה הקרובה או בכלל :)

אגב - דווח לי שהפורום כיכב בערוץ 10

בתכנית "צינור לילה" (איזה שם פרוידיאני
).
נדמה לי שאפשר לראות את זה באתר של הערוץ.

סווינג

New member
באמת?

מעניין שפספסתי, זה דיי מבאס, בטח צפויה לנו מתקפת המונים של אנשים שיבואו לזרוק לנו בוטנים.

9צב

New member
למה זה טוב? :-\

אני מבין שרוצים לפתוח את הפורום לכמה שיותר אנשים ושזה מבורך, אבל האם אנו באמת רוצים את הפורום "פתוח" עד כדי כך?
פרסוםן כזה מאסיבי הוא אור ירוק לסוטים מניפולטורים שינצלו חולשות של אנשים (ונשים, בעיקר) ורצון למגע על מנת לנצל זאת ולפגוע.
במקרים אחרים, יגדלו מספר המשתמשים שבאים לפה רק בכדי לצחוק\ללעוג, לעורר פרובוקציות או "לעזור לנו".

A 26 cm Schlong

New member
אלוהים אדירים!

באיזה סרט אימה אתה חי? אתה משוכנע שכולם סביבך סוטים, שאנשים באים לפה לנצל את חולשתן של נשות הפורום התמימות (שוב מתייחסים לנשים כאל יצור רפה שכל ודעה משלו, אני משתגע מזה), שבאים להרוס לכם. חלאס! אתה נשמע כמו איזו זקנה טרחנית בת 200. תיפתח כבר אל העולם!

9צב

New member
לא בדיוק

מן הסתם שאם זה יהיה יקרה, זה יהיה מקרה של 1 ל-900 מליון.
אבל דברים קרו מעולם (לאו דווקא כאן) ואם אתה בטוח שהעולם לא מלא בחבר'ה שירצו לנצל חולשות - אתה זה שמדמיין

A 26 cm Schlong

New member
לא בדיוק, כן בדיוק. מעניין אתה יודע את מה

במקום לחפש חרא בכל דבר, תיהנה ממה שיש, ותן לנשות הפורום את הכבוד הראוי ואל תתייחס אליהן כאל יצורות עדינות ושבריריות חסרות דעה שלא מסוגלות לעמוד על שלהן. חלאס!

אל תתייחס ל26 סנטימטר שלנו

אני מסכימה עם דבריך
יש נשים תמימות שיכולים לנצל זאת!

אבל אני במחשבה שלא יבואו לפה סוטים
צריך לחשוב חיובי

ואם יבואו נגרש אותם

not lonely

New member
חחחחחח

גדול
צינור לילה

איך לא חשבתי על זה קודם

אבל ברור לי איך את חשבת על זה

dori78

New member
הסבר קטן

התכנית נקראת "צינור לילה", מכיוון שבתחילת דרכה היא הביאה לטלויזיה את להיטי היוטיוב של אותו יום/שבוע.
צינור = tube, זה הכל, אין פה שום דבר פרוידיאני.

Light18m

New member
אני מעדיף לחכות שישאר גרעין קשה של חברים

אבל אם בא לכם להפגש אז תארגנו, אני אשתדל להגיע בכל זאת.

יהיה אפשר לשים את זה בלוחות.

למעלה