דיאליזה בחופשה

ipsos

New member
דיאליזה בחופשה

האם חולי דיאליזה מוגבלים בנסיעות שלהם לחופשות בחו"ל? אם היתה רשת עולמית שהיתה דואגת לכל הסידורים זה משהו שחולי דיאליזה היו רוצים אותו ??

D o r o t h y

New member
אין הגבלות

יש בכל מחלקת דיאליזה רשימה של כל יחידות הדיאליזה בעולם וכשרוצים לנסוע לחו"ל מתאמים את זה דרך יחידת הדיאליזה הקבועה. בנוסף לכך, עד כמה שידוע לי יש טיולים המאורגנים ע"י עמותת חולי דיאליזה שבהם העמותה מארגנת את כל הסידורים.

ipsos

New member
שאלה נוספת

אם היתה רשת של מרפאות דיאליזה בעשרת אתרי הנופש המובילים בעולם, מקומות שחולי דיאליזה לא יכולים להגיע באופן רגיל, האם חולי דיאליזה היו מוכנים לשלם מנוי חודשי תמורת אפשרות לסוע פעם בשנה לאותו יעד אטרקטיבי במיוחד, ולקבל שירותי דיאליזה שהם יודעים מראש במי מדובר, איך נראית היחידה, הצוות וכו' ??

D o r o t h y

New member
תראה, אני מניחה

שאתה מנסה לעשות מעין סקר שוק. אני מצטערת אבל הפורום לא נועד לכך. הוא נועד לתרכי תמיכה בחולי דיאליזה, אני מקווה שתבין. שנית, כל אחד יכול לענות רק לגבי עצמו.

ipsos

New member
האמת שזה

לא סקר שוק מסודר, אבל אני מנסה לבדוק האם זה נושא שמטריד את החולים או לא, אין לי כוונה לעשות רווח על גבם של חולי הדיאליזה, אלא לבדוק האם הנושא הזה מטריד את החולים והאם יש לו ביקוש נראה לי שלשאול ישירות את האנשים שמטופלים בדיאליזה זה הדבר הכי נכון לעשות

D o r o t h y

New member
אני לא יודעת מה יגידו לך אחרים, אבל

אותי הרבה יותר מטרידים עניינים הרבה יותר יומ-יומיים מאשר נסיעות לחו"ל.

../images/Emo127.gif

אף אחד לא נמצא כאן כדי להיות סקר שוק עבור הפרוייקט הבא שלך. זהו פורופ תמיכה ולא פרסום. איפה הרגישות אנשים?????????????????????????

למעלה