דיון- מה אתם הייתם מעדיפים ?

The LadyKiller

New member
דיון- מה אתם הייתם מעדיפים ?

כשאין לך את הנסיון בזוגיות או במיניות, איזה פרטנר הייתם מעדיפים?
כמוכם, חסר נסיון, כי זה אולי מוריד את הלחץ והציפיות
או להפך, מישהו בעל נסיון, כדי שיהיה מי ש"ידריך" וינחה?

Light18m

New member
תמיד קיוויתי שמישהי מנוסה תלמד אותי

בסוף זה קרה לי ממש כמו בסרטים

נכון, ממש בכיתי מולכם שם בבריכה...

לא יודעת האם זה היה אמיתי, מבויים, או שיחזור...אני השתכנעתי

התרגשתי ושמחתי עד דמעות בשבילך אור

Reyn

New member
מעדיף חסרת נסיון, אבל זה לא קריטי

אני לא מנוסה במגע אינטימי באופן כללי, אפילו לא נשיקות, אז הייתי רוצה מישהי שתהיה סובלנית מעט בקטע הזה. קצת קשה לי להבין אנשים שמרגישים נוח להתמזמז או לשכב עם אדם כמעט זר לגמרי כבר בפגישה הראשונה. מצד שני, אין לי רצון מיוחד לגרור את זה שבועות או חודשים. פשוט להכיר קצת קודם.

בכל הנוגע לסקס עצמו, אני מאמין שאסתדר בלי בעיה מיוחדת גם עם מישהי מנוסה. בכל מקרה יש תועלת מוגבלת בנסיון עם בני זוג קודמים: כל אדם אוהב דברים אחרים, ובתחילת הקשר צריך "להתוודע" לבן/ת הזוג החדש/ה.

With all that being said, תמיד היתה לי פנטזיה שבת זוגי ואני נחווה ביחד את הפעם הראשונה. אני מרגיש שזו תהיה חוויה מיוחדת יותר אם שני בני הזוג נמצאים באותו מצב, חווים את אותה חוויה ראשונית; אף אחד מהצדדים לא מדריך את הצד השני, שני הצדדים במצב שוויוני של גילוי הדדי.
סוג של פנטזיה נאיבית, אני מניח. אבל יש בזה משהו יפה בעיני.

The LadyKiller

New member
אני והאקס

היינו הפעם הראשונה אחד של השני, והיה בזה משהו מקסים.
תמיד יש סיכוי שזה יקרה, ומצד שני כל עוד זה קורה מאהבה ומרגש תמיד יהיה בזה משהו יפה

Berethor

New member
בהחלט זה מקסים

מגניב שהייתם הראשונים האחד של השניה.

בזמנו לא היה אכפת לי.

פשוט שיהיה מישהו מבין.
כיום כשיש לי ניסיון ללא מפריע לי לצאת עם מישהו חסר ניסיון (דתל"שים
) ולעזור לו.. מצד שני, אני חושבת שזה טוב שלשני בני הזוג יש ניסיון כדי שלא יהיו סקרנים להתנסות עם אחרים/להשוות איך זה עם בני זוג שונים :)

lb215

New member
לא כזה משנה

כל עוד הבחורה חמה ואמפטתית, זה לא כזה משנה לי

Walnuts101

New member
מסכים

רוב האנשים חושבים על ניסיון/חוסר ניסיון כאיזשהו גורם שיכול לחזות את מידת ההבנה, החום והאמפתיות של הצד השני, כשזה קורה.
אחרי הכל, מידת האמפתיות ברוב המקרים, אך לא בכולם היא פועל יוצא של ניסיון/חוסר ניסיון.

לכן כל עוד התוצאה מתקיימת, כלומר הבחורה חמה ואמפתית, גם לדעתי זה לא משנה. העיקר שתהיה כזו.

עם ניסיון

אחרת יקח זמן עד שדברים יזוזו.
מצד שני שלא ילחץ ושלא יכנס לשוק כשיגלה שהצד השני (אנוכי) חסרת ניסיון...לא שזה קרה לי בינתיים.

אממ

ניסיון בזוגיות לא ממש משנה לי, אבל אם היה אז שיהיה ברור לגמרי שזה נגמר... ומעדיפה שלא יהיו כל מיני "נשארנו ידידים".
ניסיון מיני מעדיפה שלא יהיה, אם היה אז לא עם הרבה אנשים. אבל האמת היא שאני כנראה לא אדע בכל מקרה, אני די מתביישת לשאול אנשים דבר כזה.

goldy

New member
לא קריטי, אבל אים יש לה ניסיון שתהיה סבלנית

ואם אין לה ניסיון שלא תצפה ממני ללמד אותה.

בעל ניסון אבל לא מנוסה מדי

נכון שיש קסם מסוים בלחוות דברים מההתחלה ביחד אבל מפחיד אותי להיות לצד מישהו חסר ניסיון.
אני מרגישה יותר בטוח כשאני מלווה בצד מישהו שמבין.
בכלל, קיצוניות מפחידה אותי. לא הייתי מסוגלת להיות לצד חסר נסיון כמו שלא הייתי מסוגלת להיות לצד מישהו מנוסה מדי, תמיד אעדיף את האמצע.
לא יצא לי להתחיל משהו עם מישהו חסר נסיון יותר ממני...

ני מעדיפה ללמוד ממישהו, הבעיה שלא תמיד אנשים עם נסיון הם גם בעלי סבלנות לכאלה שחסרים אותו, אפילו אני כזו (אני חושבת).

Berethor

New member
מעדיף חסרת נסיון

מודה לטיעונים הנגדיים, אבל אני מאמין שעדיף ששני הצדדים באותו מצב, כי אז יש יותר התאמה והבנה לדעתי. יש הרבה יותר קסם בפעם ראשונה לדעתי אם זה עם מישהי שגם בשבילה זה פעם ראשונה ולא הפעם המי יודע כמה, אחרי הכל מי שלא עשה או לא עשה אחרי זה בשבילו שונה מאשר מי שעשה הרבה. בנוסף בתור אדם עם תפיסות עולם מונוגמיות, אני לא חושב שמיניות או זוגיות זה משהו שצריך שילמדו אותך, אלא משהו שאדם לומד תוך כדי שזה קורה ומידע כללי, ככה שלא באמת צריך בני זוג מורים, הרי במלא המצב האולטימטיבי זה הוא ידע רק אותו והיא ידעה רק אותו, משהו שכמובן לרוב לא קורה במציאות אבל עדיין זה האידיליה המונוגמית לדעתי. ברור אנשים חסרי ניסיון אולי היו פחות טובים מבחינה ביצועית, אבל יש כאלה שלא טובים גם אחרי המון ניסיון, ויש כאלה שעל ההתחלה טובים, ככה שזה לא מדד לכלום, וגם לא מדובר בדברים כל כך מסובכים לדעתי, מה שמסובך יותר זה למצוא בת זוג לדעתי. הרבה אנשים חושבים כאילו לניסיון יש רק פלוסים, אבל למעשה יש לזה גם מינוסים, לדעתי זה לא כל כך נעים לדעת שלבת זוג שלך היה הרבה ניסיון עם גברים אחרים, שאצלך המצב לא כך. יש כמובן גם תעניין של איך עד עד עכשיו כל הקשרים שלה נכשלו(לא דווקא באשמתה אבל עדיין), ומה הסיכוי שגם איתך זה לא יכשל ככה, שאתה מצידך בא עם דף חלק לחלוטין. בכל אופן לא הייתי פוסל על הסף מישהי שלא כמוני מבחינת ניסיון, אבל זה בהחלט לא היה פלוס מבחינתי אם היא לא כמוני, מה שכן ככל שהגיל עולה, הסיכוי שמישהו חסר ניסיון ימצא מישהי כמוהו בגלאים שלו, מתמעטים, מסיבה הגיונית, ככה שבמלא לא שווה לתלות בזה יותר מדי ציפיות.

shanit159

New member
אם מדובר בקשר "רציני" עדיף מישהי דומה

אם מדובר בהתנסות בלי ציפיות לטווח ארוך, לשתי האופציות יש יתרונות...
אבל מה זה כל כך משנה? לאנשים במצבנו אין פריבילגיה להיות בררנים...

Berethor

New member
בטוח?

בררנות יכולה להיות אחת הסיבות לחוסר נסיון רב. כמובן שבררנות יכולה להיות קיצונית, אבל גם חוסר בררנות זה קיצוני..

למעלה