דילמה

דילמה ../images/Emo4.gif

אתחיל ואומר שאני טיפוס פסימי מטבעו, ושאני מעדיפה להיות ככה מאשר לצפות למשהו ואז להתאכזב. מחר בבוקר אני אמורה ללכת ב-8 לעשות בטא, אבל לא בטוחה שאני רוצה ללכת. מחר אני גם אמורה לקבל מחזור (בדיוק 14 יום מיום הביוץ ויש לי מחזורים סדירים). אני שוקלת לא ללכת לעשות את הבדיקה כי אני לא "מרגישה" שאני בהריון. אני לא עייפה, לא כואב לי שום ציץ, והפרצוף שלי מבשר את בוא המחזור
עד כמה זה מופרח שלא אלך מחר? יכול להיות הריון אם כלום לא כואב ואפילו נראה שהמחזור מגיע? אנא עוצו לשלכת מבולבלת

minimousegi

New member
Y מי יכול לענות לך על שאלה קשה כזאת? קודם כל

היום המון הריונות שהתחילו בדימום, היו הריונות בלי תופעות -כמובן שגם יכול להיות שלא...זאת בסך הכל דקירה...אני חושבת שהייתי עושה אותה בכל זאת אבל אם את מעדיפה להיות פסימית תחכי עוד מחרתיים. בכל מקרה אני מחזיקה לך חזק חזק שלא תקבלי מחר!

ספרייט 7

New member
אנחנו באותה סירה..

שברתי שיא, המחזור לא מגיע, מפחדת להתאכזב ולעשות בטא, בחששות שכל רגע תצוץ המכשפה. שבוע שעבר כאבי בטן תחתונה כאילו המכשפה מגיע והיא לא הגיע בתקוה שלא תגיע רק לבשורות טובות.. היום אני בי`מ 42 והאיחור הכי מאוחר היה 39-40 יום. מקוה שהיא לא תגיע ויהיו לנו הפתעות.. נ.ב. יש הרבה הריונות שמתחילים בלי שום תחושות מיוחדות.. וכמו שמיני אמרה גם בדימומים.. ההריון הראשון שלי התחיל בדימום קצר והייתי בטוחה שזה מחזור אבל אחרי חצי יום זה נגמר.. מקוה שנבשר רק טוב בפורום החדש.. שישנה מקום ומזל לכולנו.. אמן!

ספרייט 7

New member
היי מיני..

האמת שלא עשיתי אבל הרופאה אמרה שהיא אופטימית, מה אני יגיד לך?!הלוואי!

פוליפז

New member
הי שלכת

באופן אישי, גם אני חשתי בדיוק כמוך בפעמים האחרונות. הייתי עצבנית, בנוסף לרשימה שפרטת, והרגשתי כאילו "חבל על הזמן". דבר אחד כן גרם לי ללכת בסוף ולבצע אתהבדיקה - והוא הסיכוי הקטן שלמרות הדימום אהיה בהריון (ויש מקרים לא מעטים כאלה). אז, נכון, בעבר האמהות שלנו בכלל לא עשו את הבדיקות האלה וזה באמת לא משנה אם לא תעשי את הבדיקה ותתחילי להקיא בעוד חודש וחצי - ורק אז יתחשק לך לעשות סטיק בייתי (ככה אני גיליתי את ההריון הקודם). וזה בכלל לא משנה אם תלכי מחר או בעוד שבוע. העיקר, זו ההרגשה הפנימית שלך. אם את מרגישה "לא בהריון" זוכתך המלאה למחות ולא להגיע (נכתב בנימה של הומור:)), או ללכת על אף הידיעה. זו הבחירה שלך והאמת, במרחק של זמן זה לא ישנה. את תשכחי את זה . וטוב שכך. אני מאחלת לך מקרב לב שתזכי לקבל את התשובה שלה את מחכה. ואם זה עכשיו - זה יגיע כשזה יהיה נכון להגיע. בהצלחה בהכל. פולי

../images/Emo24.gif בנות נפלאות ../images/Emo51.gif

החלטתי ללכת מחר, לגמרי בזכותכן
יש לי כל היום בחילות, וגם אם זה רק פסיכוסומטי, אני צריכה להבין מה העניינים עם זה. אז תודה רבה רבה
אין על הפורום(קומונה) הזה

למעלה