" דראקולה היושב בציון " .

לוחהכפל

New member
" דראקולה היושב בציון " .

אין סטטיסטיקה ואין הסטוריוגרפיה אבל הם מוחשיים מאוד בארצנו - הערפדים . הם מבטאים את עצמם באמצעות " גלי קול " הישר למוחם של כהנים - לוויים - ונושאי שמות של מלחינים כך שמאוד יתכן שכל מי ששמו "כהן" או לוי" או "לוין" או "בך" "שטראוס" "רובינשטיין" "ובר" ובכלל אנשים עם שמות של מלחינים ישראלים גם כן.... "נושאים על גבם" את הערפדים הללו - שלא בידיעתם באמצעות "גורמי משרד התקשורת". דם נחוץ להם ובירבורי התקשורת שלהם מכוונים למעשי רצח - בייחוד בקנה מידה גדול = מתחת לסיווג "חסוי סודי ביותר בטחוני ותירוץ הפרטיות ומאחורי השניחם הארוכות של החיסיון בארכיונים = מגיעים סוף סוף לזהותם המוסתרת = הערפדים הציונים . אני לא יודעת אם מדובר בתתופעה שקשורה ל"כת הכפילים האוונגליסטים-מורמונים-קתולים-פרוטסטנטים" או שמדובר בקבןצה אחרת . עיקר מעייניהם הוא "הפללת חפים מפשע" ו"שיבוש של הליכי משפט" בנוסף להטיית כהנים ולוויים מברכת-הכהנים ומתפילה. כלומר - אולי הערפדים הם כן יהודים דווקא ופשוט ישנו שיתוף פעולה בין "כת הכפילים וקורבנות אדם" לבין "הערפדים הציונים של דראקולה" בכל אופן יש לנו סמן אחד שמסייע לאבחן אותם - הם באים מסביבות רומניה-מולדובה-בסרביה-טרנסילבניה. האח השלישי של נפתלי לביא וכבוד הרב מאיר ישראל לאו הוא רומני - ואני שולפת כאן חשש - שהערפדים כבר השתלטו בעזרת הקירבה המשפחתית הזאת - מלבד על כסא הרבנות בתל אביב גם על ... יד ושם - בנוסף למעוזים המסורתיים שלהם ..... בכל מקום שתמצא דם וגופות - כלומר - אני חוששת שזיהינו כאן קבוצה שלישית - הנקרופילים = בנוסף ל" בני דראקולה " "לכפילים וקורבנות אדם".... -מעניין שלא כל כך מרבים ללמוד על הקבוצה הזאת - הנקרופילים - אולי על מנת להסתיר את התופעה . מעניין כמה מהם משרתים במשטרת ישראל וכמה מהם בשירות הקבע בצה"ל וכמה מהם במערכת הבריאות

לוחהכפל

New member
זה מסכן את הנוער שלנו - העלמת התופעה....

במשך עשרות שנים "פרשת ילדי תימן" לא נחקרה וההשערה היא שדמם של הילדים הללו פשוט נשתה או הועבר לניסויים-רפואיים במוסדות המחקר האקדמי של המדענים הגרמנים . אין לנו תשובה ברורה - האם יש קשר בין "שירותי בריאות כללית" לבין "הערפדים הציונים ששתו את דמם של ילדי תימן" = מעניין למה לא עושים תחרות השערות בכל יום עצמאות - כי יתכן שאני מפספסת כאן משהו וצריך כוחות משותפים על מנת לחקור את משטרת-ישראל ואת ארגוני הבריאות (( כמה כבר יש ? הדסה מכבי וכו )). בקיצור = מערכת החינוך מספקת רוח-גבית לחטיפות והיעלמויות של ילדים בכך שהיא איננה עוסקת בכלל בתןופעה הזאת - כנראה שזה כבר מתחיל הן מהסימינרים של המורים והן מהאיגוד המקצועי - הסתדרות המורים . האם יתכן שבאסיפות של ארגוני המורים הם מבטיחים תגמולים "בתנאי" שלא ילמדו על התופעה הזאת ובתנאי שילמדו להעלים את מספר הנפגעים הרב במלחמת ששת הימים .... - האם יתכן נניח ש"החברה הימית להובלת פרי הדר" עסקה בחטיפת ילדים ? האם יתכן ש"צים" עסקה בכך? האם יתכן ש"אגרקסקו" עסקה בכך? האם יתכן ש"ארקיע" עסקה בכך? האם יתכן ש"אל על" עסקה בכך? המון שאלות

למעלה