ד"ר אביחי פרל = המדען הראשי של משרד החקלאות

ד"ר אביחי פרל = המדען הראשי של משרד החקלאות

אני מאמינה שד"ר אביחי פרל המדען הראשי של משרד החקלאות יכול לחסוך לרופאים הרבה כוחות ולחסוך למשרד הבריאות הרבה כסף ... אם הוא יעשה מחקר על הקשר בין הקפה לבין הפלואור במים ואפילו לבין הכימיקלים של שטיפת הכלים . (( זה נקרא מחקר "בין תחומי" שלא ניתן לביצוע בכלל בגלל שנהוג להתמחות בתחום אחד בדרך כלל ולא להתפזר על פני תחום "איכות המים" "איכות המזון" "איכות שטיפת הכלים". מישהו קרא פעם מחקר על "נוזל הברקה לכלים"? דרך אגב - פירוש מילה "ברק" בגרמנית .........בליץ . האם יש קשר בין הברקת כלים לקרישת דם? ממש אין לי מושג - אני בעד כלים חד פעמים

חלב וקרישת דם

זה בטח ובטח תחום של המדען הראשי של משרד החקלאות ......... מי שר החקלאות כיום?

שמיר-בנט-סילבן שלום...הביטחון הלאומי......

אני מציעה שבישיבת הממשלה ביום ראשון בבוקר השרים יתנו סקירה בענין "קרישת הדם התקינה של שותי הקפה בישראל - נכס לאומי" זאת בעיה שממריאה מעל היריבויות שבין דתיים וחילונים ערבים ויהודים. תעזבו בצד רגע את הפוליטיקה הקטנה ותנו ביטחון לאומי

איך שכחנו את משרד החוץ?.....

הקפה מחו"ל? הסוכר מחו"ל? אז בטח יש איזה אמנות בין לאומיות שקשורות לזה .... וגם כבוד השר ליברמן מוזמן לפגישה שקשורה לביטחון הלאומי של שותי הקפה ההפוך. ואם כבר זימנו את ארבעתם אז לא מזיק לזמן את שרת הבריאות שלנו.... כלומר "חמשת המובחרים" שלנו ישבו וידונו בקרישיות הדם של שותי הקפה בישראל .........נושא שמעל המחלוקות המפלגתיות

למעלה