האלוהים שלנו

אתיד14

New member
האלוהים שלנו

כיון שתגובתי מתוכננת להיות ארוכה ואינני בטוחה כלל ועיקר שזוהי הבמה המתאימה לתגובה ארוכה אבקשכם לנהוג בי באורך רוח ובסלחנות ואני מצדי אקצר. מבחינתי אלוהים קיים ואני מרוויחה הרבה מאמונתי זו.השאלות:מיהו?היכן הוא?בחוץ?בפנים?אינן מעסיקות אותי כי מה זה בעצם משנה כאשר אני יודעת ומרגישה את העיקר, את המהות, קשובה לסימנים ולמסרים ומבינה בדרך כלל לפחות את חלקם(אפרט למי שיירצה בכך). דייני! שערו בנפשכם עד כמה זה מקל להשתתף במשחק החיים ,קשה ומורכב ככל שיהיה, כאשר חלק מהקלפים פתוחים בפניך. אם יש לך מלמעלה הכוונה ,הערות, תיקונים וביקורת ואתה מקשיב ומתאמץ לפענח את הקוד של מצפן חשוב ומועיל זה כי אז ביידיך מתנה מופלאה. אין לי ספק שכאשר אתם מקבלים ממישהו מתנה גדולה וייקרת ערך עד מאד ואתם מאושרים לקבל אותה בידיעה שהיא תהיה לכם לעזר רב,לא תשאלו היכן היא נקנתה וכמה היא עלתה.

אנואל

New member
מעוניין...מעוניין בדוגמאות...../images/Emo13.gifותודה מראש...

ומבינה בדרך כלל לפחות את חלקם(אפרט למי שיירצה בכך...) - מעוניין, אלהים שלי...
ומכולי תודה מראש...

zlil13

New member
אלוהים בתוכיינו!

הקשר שלי עם אלוהים הוא העולם שמתגלה לי בכל רגע ורגע. הוא מדבר איתי דרך תמונת העולם שאני תופסת בכל מיני מצבים- כמו סרט שהוא מביים. ונראה לי שהוא רומז לי בכל סצנה וסצנה- לגלות אותו ולאהוב אותו- הבמאי הגאון מכולם!

אתיד14

New member
אלוהים למעננו

על פי תפיסתי את התנהלותו כל כוונתו של אלוהים אינה אלא לגרום לנו לאהוב דווקא את עצמנו ולהיות הרבה יותר מאושרים. הוא רוצה עבורנו הרבה הרבה יותר טוב.אנו מאוכזביפ בכל פעם שלא "הלך" לנו "קלף" מסויים אך אלוהים מתעקש לבצע עבורנו את אשר ט ו ב ת נ ו דורשת ולא את מה שאנו רוצים.הוא משבש ו"מקלקל" לנו ראיון עבודה או פגישה עסקית "גורלית" או רומן שהתחיל טוב או את רצוננו להתקבל ליחידה מובחרת שאמורה להתאמן בקישון... הוא רוצה עבורנו טוב למרות שבעינינו זה נתפס כרע ומדכא(שכן ציפיותנו לא התממשו) אל לנו רק להתנחם בעובדה שלא נורא דלת נסגרת ייפתחו חלונות אלא עלינו ל ש מ ו ח שדלת ז ו נסגרה. בעתיד יתברר לנו שטוב מאד מאד שכך קרה. באשר לדעתך שאלוהים במאי ענק הריני תומכת ומסכימה איתך ללא סייג.גם אני רואה בו במאי מנחה ומכוון נפלא אך אל נשכח שאנחנו הנפשות הפועלות ורק אם נשכיל להבין לעומקן את הוראות הבמאי (הבלתי מילוליות) כי אז סרט חיינו יילך ויצליח עוד ועוד

למעלה