האם הורטיגו נגרם על ידי וירוס

amirosh1

New member
האם הורטיגו נגרם על ידי וירוס

התחילו לי סחרחורות לפני שלושה ימים ואני לא יכול לישון על הצד רק על הגב הלכתי לרופא שאמר שכנראה זה נגרם על ידי וירוס שפגה לי באוזן וזה יעבור לי אחרי כמה ימים האם זה נכון או כמו שקראתי כאן בפורום הפגיעה יכולה להיות תמידית.

zs1957

New member
האם וורטיגו נגרם ע"י וירוס?

שלום רב amirosh1 יש מספר סיבות הגורמות לוורטיגו: וירוס, תזוזת קריסטלים , פגיעה עצבית מחסור בויטמינים מסוג B אם מדובר בוירוס זה יחלוף מעצמו והסחרחורת תעלם . הגוף מפעיל את הנוגדנים שלו למלחמה בוירוס. אם הסחרחורת לא תחלוף תוך שלשלה שבועות עליך לפנות למרפאת סחרחורת בב"יח לרופא א.א.ג מומחה לסחרחורת לקבלת טיפול רפואי. תרגיש טוב זהבה שחם

amirosh1

New member
הרופא המליץ על פיזיותרפיה

הרופא המליץ על פיזיותרפיה האם עלי להמתין כמה ימים לפני הפיזיותרפיה האם אפשר לעשות לבד האם יש צורך אם זה וירוס

zs1957

New member
הרופא המליץ על פיזיותרפיה

אם הרופא הציע לך לעשות פיזיותרפיה תלך זה רק יכול להקל. אם תרגיש שהסחרחורת מתגברת כתוצאה מהפזיותרפיה ואין הקלה תתיעץ עם הפיזיותרפיסט אם להמשיך בטיפול. אם הסחרחורת לא תעבור לאחר שבועיים יש לגשת לרופא מומחה לסחרחורת לבירור מקור הסחרחורת , לבדיקות ולקבלת טיפול רפואי בהתאם. תרגיש טוב, זהבה שחם

amirosh1

New member
האם טיסה יכולה להשפיע על הורטיגו

תודה לאל לאחר שסבלתי במשך שבוע ואחרי החלמה של שלושה שבועות נעלמו לי הסחרחורות לגמרי - תודה על העזרה אני מתכנן טיול לחו"ל ועדיין אני מרגיש שאיזה קמצוץ מוירוס הורטיגו עדיין מקנן בי רציתי לדעת אם זה בטוח לטוס או הסימפטומים מוגברים בטיסה

למעלה