האם מישהו מעוניין להתפקד בפורום ?

dina199

New member
בקשה מכל הקוראים ולא כותבים

אולי בכל מקרה תזרקו מילה או שתיים לפעמים. אין צורך לכתוב מגילות
.
כשיש מעט מגיבים חושבים שרק קבוצה מאוד מצומצמת נמצאת בפורום.
מאוד נחמד לראות בשרשור הזה ניקים לא מוכרים

behave yourself

New member
אני כאן

כי אני עובדת עם ילדים על הספקטרום,
אני מנתחת התנהגות
ולומדת הרבה מכם.
בעיקר קוראת שקטה. אשתדל להשמיע קולי מדי פעם :)

wuc

New member
אני כאן

אמא למתוק בן שש ולאחותו בת שנה וחודשיים
ממעטת לכתוב וכקוראת מאוד מתרגשת ממה שקורה כאן בפורום.

גם אני כאן

אמא של זארוס המעלף, בן 5, מאובחן מגיל שנתיים כPDD, היום כבר מדברים על אספרגר, ושל טרמפו אחותו התאומה המהממת
בעקבותיו עשיתי שינוי תעסוקתי ועובדת כמשלבת לילד pdd מקסים בגן.
סמויה כאן, נתרמת המון

ימימה

New member
אני כאן

כבר הרבה שנים, מאז שבן ה-14 שלי אובחן בגיל 7...
קוראת קבועה וכותבת לעתים

schlomitsmile

Member
מנהל
יופי של רעיון דינה
שמחתי לקרוא את כל התגובות,
במיוחד לראות כמה ניקים לא מוכרים

אז גם אני מתייצבת: בת לא"ס, רעיה לא"ס,
אמא לשני א"סים, סופר-נ"ט וילדון אמצע.
אשת אמצע בעצמי

אצלנו דוקא הנ"ט הוא המיעוט המדוכא

TikvaBonneh

New member
ב2008 היה לנו שירשור של משתתפי הפורום

ואנשים גם מילאו פרטים לפי כמה שהם היו מוכנים לשתף.
אני אמלא עלינו.

TikvABonneh, אמא לשני ילדים בספקטרום
אזור מגורים - הוד השרון
גיל הילד שבספקטרום - 19,8
מספר האחים והגילאים שלהם - אחות בת 22, אח בן 13
רמת התפקוד של הילד - גבוהה
היכן נעשה האבחון - המכון להתפתחות הילד בהוד השרון, המכון של דיצה צחור, המכון של עופר גולן, מכון וגנר, בבית במסגרת ניסוי, במרכז גשר.
סוג המסגרת החינוכית -כיתת תקשורת
סוגי הטיפולים לאחר הלימודים - פסיכולוגית, עו"ס, קבוצות כישורים חברתיים

no ease

New member
אני כאן

קוראת המון וכותבת מעט מאד

אמא לשני ילדים על הספקטרום בתפקוד גבוה, שבעקבות האבחון שלהם הבנתי שגם אני על הספקטרום. עד היום לא איבחנתי את עצמי באופן רשמי כי לא מצאתי צורך ממשי.

חייבת לציין שהשרשורים מהימים האחרונים לגבי התפקודים הגבוהים גרמו לי אי נוחות רבה, עד כאב גופני ממש. מעציב אותי מאד ומייאש... במיוחד כיוון שהתדברים באים מפי מי שאמור להכיר ולהבין את הנפשות הפועלות על הספקטרום.

מכל מקום, אני קוראת כאן בשקיקה במיוחד את האוטיסטים הבוגרים, כדי להבין טוב יותר את ילדיי ואת עצמי. הלוואי וייוולדו בעתיד גם פתרונות מעשיים מתוך הפורום...

dina199

New member
אי נוחות זו סיבה טובה להגיב

לפני שמגיעים לכאב גופני.

abashel13

New member
גם אני פה לעיתים

פעם כתבתי יותר עכשיו ממש לפעמים.

השלב שהפורום היה כלי להרחבת הבנת הספקטרום ומה שסביבו פחות או יותר הסתיים

מה גם שמצבו של בני בארבע השנים האחרונות השתנה מקצה לקצה...

הכל הרבה יותר מוצלח וזורם ועכשיו הוא עסוק בבגרויות של י"א... ובהכנות למסע לפולין...

ובשני אלה הוא עצמאי ואפילו מעורר פליאה.

בית ספר והוא בקומבינה שאינה מחייבת אותנו להיות מעורב והשנה הייתי רק בימי הורים רגילים

ובוועדת שילוב לשנה הבאה. אין מלחמות בכלל והילד מוצא את מקומו בבי"ס באופן סביר לגמרי.

אוטוטו ועדה רפואית לפטור מצ.ה.ל ואח"כ כנראה התנדבות... נחיה ונראה איך יתנהל כל המהלך הזה.

ניאו30

New member
גם אני כאן

כותב לפעמים, בעיקר קורא, לומד, מקשיב לקולות הכל כך חשובים. הגעתי לקרוא בפורום לפני איזה חודשיים נראה לי... בעקבות כך שאני עובד עם ילדים אוטיסטים, ובמידה מסוימת , הוא שינה את תפיסתי. לא שלא חשבתי כך לפני כן, אלא שהייתי בעיקר עם עצמי במחשבות האלו, לא בטוח, חסר אמונה והבנה ובעיקר לבד. הלוואי שהייתי יכול לשמוע את הקולות של הפורום גם בחיים ש"בחוץ", אבל הקולות אמיתיים, האנשים אמיתיים, המצוקות אמיתיות... ולכן, אני רק יכול להודות לכל אחד שמשתף מחייו, מנקודת מבטו...יוצר תמונה "שלמה" ומלאה יותר... מאוד מעשיר ומלמד... ובנימה אישית, הוא חשף אותי גם ל"דרכי החשיבה האוטיסטית" שקיימים בתוכי , למדתי שאני מחובר לחשיבה האסי"ת הרבה יותר ממה שחשבתי , והאמת זה גם חיבר אותי ל"עבודה", לילדים, לנסיון "לראות" אותם יותר ... וזה הרבה בזכות הפורום הנפלא הזה !

kagome10

New member
אני כאן

הגעתי במקרה לחלוטין, אבל הרגשתי בבית. מצאתי פה את ההגדרה של "אשת אמצע" ומקום משלי בעולם. וכמות לא קטנה של אנשים שקל יותר להבין אותם והם מבינים אותי.

אני כאן

אין לי זמן לגמרי וכמעט אין גישה לאינטרנט
מרגישה שבימים אחרונים שפיספסתי קרו פה דברים משמעותיים. מקווה שאצליח לסגור את הפער, לפחות בקריאה, לא בלהביע את דעתי...

אה, ולה אני כאן...

אמא לבן עם PDD משולב בכיתה ב'
בעקבות אבחון של בני גם אני לפני כשנתיים קיבלתי אבחון.

dina199

New member
אנשים כותבים שהם

קוראים, נתרמים, לומדים וגם מתרגזים
.
אז אפילו אם קשה לכם לכתוב תכתהו מדי פעם 'אני מסכים' או 'אני לא מסכים'.
פשוט את הדעות של אנשים שכותבים קבוע כולם מכירים. לכן נחמד יהיה לראות אם יש עוד אנשים ואת הדעות שלהם.
לדעתי זה יועיל לדיונים

למעלה