הבכןןןןןןןןןןןןן

הבכןןןןןןןןןןןןן ../images/Emo6.gif

טוב לי כן טוב לי ועוד פעם מעולה לי ואני מקווה שגם לכם טוב כמו שלי..!!!!!! ולמי שלא יכול לדבר איתי העודף אושר שלי בשמחה יקפוץ ויחייך גם לאלו שלא בדיוק באותו מצב כמוני... חוצמזה שאני מעוניינת לברר איתך בנצ´וק... פעם אמרו לי שאני לוחמת אור מצטערת על הבורות אבל.. יש קשר? איך אני יכולה להפוך ללוחמת או מה זה.. שוב אני מצטערת על חוסר הידע שלי אבל אני מאוד רוצה להשכיל ולהבין..... מוכן להסביר מנהל פורום מתוק ונחמד שכמוך????? יום טוב לך ולכווווווווווווווולם... אני אוהבת אתכם עד אין קץ, עד השמים הכוכבים ובחזרה מיליון פעם.. איב

סליחה, מישהו יודע מהו לוחם אור???

איבוווווש המתוקה והמקסימה היא לוחמת אור... איבוש, אני כל כך שמח שאת מרגישה נפלא; איזה כיף!!! בדיוק היום חשבתי על כך שלפעמים, כשאני מרגיש פחות נפלא, יש בי חלקים שעדיין עולצים ולא מבינים מה קורה לחלקים האחרים, אז למדתי היום כיצד להרגיע אותם ולהישאר בהרמוניה. לגבי לוחם האור, אני יודע שיש ספר בשם "דרכו של לוחם האור" ואני יודע שלוחם אור הוא בהחלט מה שאנחנו קוראים "לוחם", אבל יש אינסוף צורות ודרכים להיות "לוחם" וזוהי אחת מהן. כלומר "להיות לוחם אור" זוהי כנראה צורה או דרך ל"להיות לוחם". אני לא כ"כ מכיר את הצורה הזאת, למרות שאני בטוח שהיא דומה מאוד אל מה שאנחנו מכירים מהחלק של "דרך הלוחמים" שאותו אנחנו מכירים. אשמח אם מישהו הקורא הודעה זו ומכיר את הספר "דרכו של לוחם האור", יואיל בטובו להכנס לשרשור ולספר לנו קצת (או הרבה) על "לוחם האור" ועל דרכיו. אוהב אותך כל כך, איב - ומקווה לפגוש אותך בקרוב, כך או אחרת... שלך באהבה בן

למעלה