הדבורה מאיה - הגירסה של ערוץ 2 !!! מי מכיר ??

שלום לכל חובבי הנוסטלגיה מישהו במקרה מכיר את הדבורה מאיה הצבעונית (לא הצהובה שכולם מכירים) ? רק מעטים יודעים על איזו דבורה אני מדברת, היא היתה צבעונית (ולא צהובה), לא היה שם צרצר ירוק ולא כוורת הדבורה מאיה הצבעונית שאותה אני מחפשת, שודרה בערוץ 2 הישן ולא בערוץ 1 כמו הדבורה האחרת. אני מתכוונת לדמות של "רון הדבורון" הוא היה פעם הדבורה מאיה שהכרתי, עד שהחליטו להפוך אותה לרון הדבורון. מי מכיר ????

בערך... הדבורה מאיה/רון הדבורון

אמנם לא ניתוח אבל זו היתה גירסה שונה ממה שכולם מכירים. הסידרה רון הדבורון שודרה מזמן בערוץ 2 אך לא קראו לה רון הדבורון אלא הדבורה מאיה. כן כמובן שהיה דיבוב אחר. מעטים הם האנשים שצפו בגירסה הזאת של הדבורה מאיה ואותם אני מחפשת. מישהו אולי מכיר? תודה

ogispan

New member

שלום לכל חובבי הנוסטלגיה מישהו במקרה מכיר את הדבורה מאיה הצבעונית (לא הצהובה שכולם מכירים) ? רק מעטים יודעים על איזו דבורה אני מדברת, היא היתה צבעונית (ולא צהובה), לא היה שם צרצר ירוק ולא כוורת הדבורה מאיה הצבעונית שאותה אני מחפשת, שודרה בערוץ 2 הישן ולא בערוץ 1 כמו הדבורה האחרת. אני מתכוונת לדמות של "רון הדבורון" הוא היה פעם הדבורה מאיה שהכרתי, עד שהחליטו להפוך אותה לרון הדבורון. מי מכיר ????
היי,

אני מאשר.
גם אני ראיתי בתור ילד את הסידרה רון הדבורון, רק שרון היה בת וקראו לה מאיה.
ואז אחרי כמה שנים אותה סידרה שודרה ומאיה פתאום היא בן וקוראים לו רון.
לא זוכר איזה ערוץ שידר כל אחת מהסדרות.

זה בדיוק כמו הסידרה שאני מכיר בתור "שמש הקטנה", שפתאום החליטו לקרוא לה לולו.

כנראה כל פעם שערוץ מקבל סידרה ומחליט לבצע לה דיבוב מחדש, הוא משנה את השמות, הקולות, ולפעמים את המהות.

למעלה