הוא רוצה לרדת לי אבל אנילא רוצה

SXEY GIRL1

New member
הוא רוצה לרדת לי אבל אנילא רוצה

זה מצחיק אותי ברמות ולמה מבינה איפה נהנים פה ??

צחוק של מבוכה?

כן, לקבל במתנה סקס אוראלי מאדם אוהב עשוי להיות מביך כן לפעמים כשאנחנו נבוכות ונבוכים אנחנו עשויים להגיב בצחוק כן זה לא אומר שצריך להרים ידיים בואי תנסי לראות מה קורה שנייה אחרי שהצחוק נרגע.......?

SXEY GIRL1

New member
שנייה , זה נקרא סקס אוראלי ?

אם הוא יורד לי זה אוראלי ??זה לא סקס רגיל ..?
ומה זה נקרא אנאלי ? ומה זה שאני יורדת לו ? זה נחמד אבל זה עדיין מצחיק אותי כל פעם מחדש הוא רוצה לרדת לי יותר מאשר שאני רוצה

אוראלי אנאלי וגינלי

אוראלי- גירוי באמצעות הפה אנאלי- סקס בפי הטבעת וגינלי- חדירה לנרתיק

SXEY GIRL1

New member
מה ההבדל בין אוראאלי לאנאלי

ובחיים לא שמעתי על גינלי!

עדן2012

New member
לדעתי

את צריכה לקרוא קצת ספרים או כתבנות באינטרנט לפני שאת נכנסת למיטה.

ricki37

New member
תשמעי מתוקה

גם אותי זה די הביך בהתחלה, בכל זאת יש שיערות, הפרשות לפעמים, ריח לא נעים, לא נעים.. נכון? אז החלטתי שברגע שאני ארגיש בנוח עם האיזור הזה יהיה לי יותר קל. והתחלתי לגלח שם ולפני הסקס אני מעבירה מגבון ככה שיהיה רענן. ותאמיני לי זה סקס אוראלי זה חלומי!!!

lylach

New member
נכון יש מלא פיתרונות כדי לצלוח את זה בהנאה!!!

לריקי- במקום לגלח, אולי תנסי את המכשיר הבייתי החדש של סינרון me זה מסיר שיער לצמיתות ככה תפטרי מזה אחת ולתמיד!

כפי שכתבתי....

יש שלושה סוגים של סקס שאנשים מקיימים למרות שאפשר לעשות את זה במון תנוחות אז כאמור הדרך הראשונה זה הסקס הרגיל, סקס דרך הנרתיק, או כפי שהוא מכונה עוד, וגינה ולכן זה נקרא סקס וגינלי- שבו הפין מקיים חדירה לנרתיק הדרך השנייה השכיחה לא פחות ומהנה ביותר, כפי שכתבו פה, זה סקס אוראלי- גירוי באמצעות הפה, כלומר כשאישה/ גבר יורדים אחד לשני והדרך השלישית, הכי פחות שכיחה אבל נפוצה עדיין זה הסקס האנאלי- סקס בפי הטבעת כלומר החדרה של פין או וברטור לפי הטבעת וכן, שווה לקרוא כמה ספרים

למעלה