הודעה לריקי ולחברי אגוד cf

דורית א.

New member
הודעה לריקי ולחברי אגוד cf

אני לא נפגשתי אתך מעולם אבל דברתי אתך כמה פעמים בטלפון ואני נכנסת באופן קבוע לפורום, ואני יודעת שכאשר אני אפגוש אותך דבר ראשון שאני אראה זה חיוך גדול, כי אני שומעת אותו בטלפון. חברי אגוד cf, אשריכם שיש לכם עובדת סוציאלית כזו. אני מקווה שלא אצטרך להצטרף לאגוד Pאנחנו בעיצומן של בדיקות), אבל כבר עכשיו אנחנו יודעים שאתם אגוד מיוחד ושיש לכם עובדת סוציאלית מיוחדת. ומילה לדליה - אני לא יודעת מה הקשר שלך לאגוד 0אולי תספרי לנו), אבל כל הכבוד לך! יש לי הרגשה שהמחשב שלך פתוח כל הזמן, ואת נכנסת לפורום לבדוק אם מישהו זקוק לעצתך בכל רגע. יישר כוח!

לדורית

שלום לך דורית הדברים שכתבת מרגשים ביותר, ריקי היא באמת כמו שכתבת, אחד האוצרות של איגוד סיסטיק פיברוזיס, את צודקת בדבריך שאיגוד סיסטיק פיברוזיס הוא מיוחד, אינני בטוחה למה הצלחנו, אולי מפני שאנו באמת מרגישים משפחה אחת גדולה, אולי מפני שיש לנו קבוצת ``משוגעים`` המוכנים להקדיש מזמנם ומכוחם, אפילו האנשים שעובדים למעננו בתשלום מרגישים שייכים למשפחה ועובדים במסירות ללא גבול, אני אמא לחולת CF בת 30 וחולי CF יקרים מאד לליבי. מאחלת לך ומקווה שלא תצטרפי למשפחתנו כהורה, לעומת זה נשמח לצרפך לחוג ידידנו כל טוב לך דליה

למעלה