הוספתי סקר קליל שתוצאותיו מעניינות אותי

Reyn

New member
גירוש מיידי של כל הנשקנים!!

מה זה פה, פורום חסרי נסיון או פורום מרובי נסיון?!
סתם, סתם, אני צוחק.

אבל אני כן סקרן: אם הגעתם לסיטואציה שהסתיימה בנשיקה אחרי גיל 14, זה לא אומר שהייתם כבר איפשהו על המסלול הזוגי, המסלול שיוביל בסוף למגע מיני ולמערכת יחסים? אמנם בשלב ראשוני של המסלול, אבל עדיין עליתם עליו. חשבתי שהקושי העיקרי של רוב חברי הפורום הוא לעלות מלכתחילה על המסלול (להתחיל עם המין השני, לצאת לדייטים וכו'). כך זה אצלי לפחות.

Light18m

New member
גם לי תמיד היה נראה

שאם מגיעים לנשיקה אז בעצם עולים על הגל.

אני מניח שזה לא כך אצל כולם.

not lonely

New member
אצלי לא

יצא לי להתנשק פעם ראשונה בגיל 24.
מאז ועד היום 5 פעמים בלבד (עם בחורות שונות)

לא נראה לי שעליתי על הגל.

Berethor

New member
מוזר

תמיד חשבתי שאם כבר מתנשקים אז גם לשכב יכולים..

זה לא.

הנשיקה הראשונה שלי הייתה בפסטיבל ערד המיתולוגי, עם מישהו שהכרתי שם. לא יצא מזה קשר, סתם התחשק לי לנסות, ומן הסתם לא רציתי לשכב איתו (ולא שהוא לא ניסה
).

קריסטה

New member
ממש לא

זה נתן לי קצת ביטחון לגבי משהו שהייתי מבוהלת לגביו, אבל לא שינה את המצב שלי בהרבה.

Reyn

New member
לא התכוונתי שהנשיקה עצמה משנה את המצב

אלא שכדי להגיע לנשיקה צריכים להתקיים תנאים ש"חסרי נסיון כרוניים" מתקשים להגיע אליהם. למשל דייט שני. או למשל "לזרום עם מישהו" בפסטיבל כמו שתיארה חניתה. כלומר, הנשיקה עצמה מחייבת התגברות על המכשול הראשוני, יהיה אשר יהיה. ולכן, לכאורה, היא מסמלת את העלייה על המסלול לזוגיות.

Berethor

New member
מבין את קו המחשבה שלך

אנשים שמתנשקים זה כבר לא רק ידידים, באותו הם יכולים גם לשכב..

not lonely

New member
אני לא חושב

כי אני יכול להגיד על עצמי שזה פשוט קרה לי שהתנשקתי בלי שתכננתי את זה בכלל.
זה קורה בשניה כששני הצדדים מרגישים משיכה חזקה לזה.

כמו מגנט, כשאתה קרוב מספיק הוא דוחף את עצמו הלאה בחוזקה.

Berethor

New member
אני מבין אותך, אני יודע מזה משיכה

למרות שאני מעדיף שהכל יהיה מתוכנן ויעשה עם 'לב שלם', לא רק מתוך דחף או משיכה, אני לא טיפוס שמאבד שליטה בקלות, או שסתם אני לא חש משיכה כזאת חזקה, לא יודע. בכל מקרה זה לא משנה, הרי מה שאתה מתאר פה, יש אנשים שיגידו משהו דומה גם על מין
. הנקודה שלי היא, שנשיקה היא אקט זוגי בדרך כלל, ובין היתר גם אמורה לעשות עם מישהו שרוצים ובקשר רומנטי איתו.

not lonely

New member
אז כן

זה נעשה בהקשר הזה של מישהי שרוצים ובקשר רומנטי איתה.
אבל זה לא צלח לאחר מכן.

קריסטה

New member
למשל הכרות עם מישהו

שזו הייתה תמיד הבעיה העיקרית שלי.
להכיר אנשים חדשים בכלל, וגברים שמוצאים חן בעיני בפרט.
אז פעם בכמה זמן פגשתי מישהו כזה, אבל הקשר לרוב לא צלח, מה שהשאיר אותי בדיוק באותה נקודת מוצא - אין עם מי.

Reyn

New member
בדיוק, זה היה המכשול שלך,

ומדי פעם הכרת ונפגשת עם מישהו, כלומר התגברת על המכשול. אחת הפעמים הללו הסתיימה בנשיקה, ובאחת הפעמים הבאות פגשת את החבר שאת איתו עד היום.

Berethor

New member
מבין אותך וחבל

לי אישית הכריות זה לא כל כך קשה, אני אישית הכרתי מלא בחורות, אבל זה בעיקר בתור ידידות. עם כמה מאופן ידידות הייתה מתיחות מינית ורומנטית מסוימת, בעיקר 'באשמתן', יעני הן התחילו בזה, לא אני, לי לא אכפת להיות רק ידידים עם ידידים וגם אני לא נעים לי להתחיל בזה לרוב, זה לא דווקא מביישנות אלא גם אני לא רוצה שיצא כאילו אני מטריד אותן, בכל אופן אחרי שהתחילו אני מצידי השתתפתי לפעמיים, אבל זה עדיין לא התפתח למשהו שמעבר לידידות, מסיבות כאלה או אחרות.

Berethor

New member

נשיקה עצמה היא אקט רומנטי או/ו מיני, גם אצלי זה נתפס כמשהו שקרוב גם לניסיון מיני וזוגי, למשל אם בחורה אני לא מעוניינת בא זוגית או/ו מינית אני יעדיף שלא להתנשק איתה אפילו. מצד שני אם אני כן מעוניין בא אז באותו מידה כנראה שהיה גם מעוניין בהרבה יותר מנשיקה, אחרי סטטוס הרק ידידים נשבר גם בנשיקה, לא רק במין, לדעתי.

Don Nirtin

New member
הצבעתי לאפשרות א'

לפחות אני יודע מה זה לשון מצרפתת לשון.....

Light18m

New member
אגב, הסקר כולל תוצאות של כל תפוז אנשים

ולא רק של הפורום הזה.

למעלה