הזמינו אותי מהפורום השכן לכתוב כאן מה שכתבתי שם

עגלשון

New member
הזמינו אותי מהפורום השכן לכתוב כאן מה שכתבתי שם

אז נעניתי,
לא מבטיח לענות לכולם

ראו זאת כדיון פתוח

מכיוון שעברו כמה שנים והפצע הגליד כמעט לגמרי
וכבר חוויתי מאז אי אילו חוויות,
רציתי להביא לעיונכם מקרה שקרה לי פעם משהו שעד לאותה נקודה לא חשבתי שיקרה לי.
ברור לי שזה לא קרה לאף אחד כאן כי כולם פה אלילים אחד אחד, אבל אולי יש למישהו כאן איזה חבר או דוד או סבא שזה קרה לו ושמבין משהו בעניין

אז זה היה באותם ימים שהייתי צעיר ויפה ועוד היו לי כמה שערות על הראש (2-3) ופחות שערות לבנות בזקן,
הכרתי מישהי, כן כן, אני הכרתי מישהי, אפילו לא מכאן (לאלה שתוהים),
ואותה מישהי היתה התגלמות של כל מה שחיפשתי באישה,
מעבר לזה שהיא באמת היתה אישה שזה כבר פלוס ענקי והיו לה רגליים, ידיים, חזה, ישבן, פנים יפות, שכל רב, חוש הומור למות,
היא אפילו אהבה את ההומור שלי, ויותר חשוב מזה אהבה את המראה שלי (מי היה מאמין).

עבר זמן שהרגיש כמו נצח עד שנפגשנו, במהלך הזמן הזה דיברנו כל יום, צחקנו, זממנו, סיפרנו סיפורים, מה נעשה זה לזו כשניפגש,
פינטזנו על איך יהיה, בנינו הרים וגבעות ותילי תילים על איך יהיה ומה יהיה ונבנה מתח אדיר לקראת הפגישה.
וכשהיא סוף סוף הגיעה (הפגישה), החיבוק הראשון היה ארוך ומדהים, הנשיקה שליוותה אותו ארוכה ומדהימה לא פחות.
כמו לקח לי זמן להאמין שהיא באמת הגיעה והייתי צריך להרגיש שהיא כאן ונמצאת ושזו לא אחת הפנטזיות שלי.
בגדים נזרקו על הרצפה ואחרי כמה דקות גם האורגזמה הראשונה שלה הגיעה.

כביכול הכל נראה אדיר ונפלא עד עכשיו, נכון?

אבל אז אני נשכב לידה, עדיין חצי לבוש והיא מחפשת את הבחוריקו והוא נחבא אל הכלים. פשוט לא מתעורר.
השתבלל לו ולא הסכים לצאת.
לא עזרו שיכנועים מצידי ומצידה, הבחור במשך למעלה משעה מסרב להתרצות.
דבר כזה בחיים לא קרה לי לפני כן (אמת לאמיתה) וגם לא אחרי כן (אמת לאמיתה) אבל באותה הפעם הראשונה, באותה פגישה ראשונה,
עם אישה שהיא כל מה שאי פעם רציתי הוא מחליט לדפוק נפקדות.
וככל שהזמן חולף והדקות נוקפות ואוטוטו צריך כבר לפנות את הצימר, המודעות שלי לכך שהוא סרבן רק הולכת וגדלה וזה בודאי לא עוזר לרגיעה שלי.
ולך תסביר לאישה שאתך שזה לא היא, לך תסביר לה שאתה נמשך אליה כמו שפרפרים נמשכים לכל מיני דברים שחיות מפרישות (כן, מי שלא יודע, פרפרים באפריקה מתים על קקי של בבונים).
האישה חושבת שאולי היא לא עושה לך את זה, ולך תסביר לה שאין לך אחות.
במאמר מוסגר, באותו יום שבו נפגשנו קיבלתי בשורה שדי זעזעה את עולמי שהרגיש לי מאוד בטוח עד לאותו רגע,
בשורה שערערה אותי והכניסה אותי לסחרור וכשנפגשנו הכל היה מאוד טרי וברור לי עד היום שלאותה בשורה היה חלק מכריע בכך שבחוריקו לא תפקד באותו זמן,
אבל אז באותה פגישה היה מאוד קשה לעכל את הסיטואציה.
שלי לא יעמוד?
לי????
אני שרואה בובה בחלון ראווה שהחולצה קצת מופשלת על הכתף שלה והציץ כמעט מציץ ומקבל זיקפה, שלי לא יעמוד?
ועוד מול אישה כמוה?
ערעורי כפירה כמעט עד כדי איבוד חלקי של הבטחון העצמי שלי עלו בי באותם רגעים, למרות שהיה ברור לי שזה בגלל אותה הודעה מערערת,
למרות שהיה ברור לי שזה משהו חד פעמי.
אני זוכר שהיה שלב שכל מה שרציתי לעשות זה פשוט להתחיל לבכות כדי לשחרר את כל המועקות שהצטברו בי באותו יום,
אבל גבר שכמוני לא בוכה מול אישה שזה עתה פגש בפעם הראשונה (או בכלל), מה פתאום.

אותו ערעור של חוסר בטחון חלקי ליווה אותי עד הפעם הבאה שבה פגשתי אותה. חשבתי לעצמי שמה יהיה אם הוא לא יעמוד שוב?
מה הסבר יהיה לי אחרי זה? לשמחתי זה לא קרה ואותו מקרה חד פעמי אכן נשאר חד פעמי ונפגשנו עוד פעמים לא מעטות וכיפרתי על אותו אירוע מביך,
אז אחרי כל השיתוף (thank you father),
אז מה אצלכם זייני על שכמותכם?
היו מקרים שבהם אתם הגעתם אבל הבחוריקו נשאר בבית?
ונגיד שהיו מקרים כאלה, ידעתם שזה משהו חד פעמי?
וזה היה באמת חד פעמי?
אז ויאגרה?

etai677

New member
לא נעים...

בהתחלה עוד חשבתי שלחבר שלך יש כנראה יותר מצפון ממך.. אבל אז הבנתי שזה לא קשור.. חח
בכל מקרה, אני עוד צעיר ועוד לא חוויתי את זה, אצלי זה הפוך הוא עומד יותר מידיי.. במצבים הכי מביכים.
היו פעמים בודדות שלא עמד.. אבל זה בגלל אובר אלכוהול.. ולא בגלל משהו נפשי..

nadavnaaman

New member
אחסוך ממך את כל הפסיכולוגיה בגרוש

אני חושב שזה אחד הדברים שהכי מלחיצים גברים, אין פאדיחה גדולה יותר או סיטואציה כזאת שבא לך לקבור את עצמך.
לדעתי דבר כזה קרה/קורה/יקרה לכולם והשאלה היא מתי, זה בדיוק כמו בעניין כאבי גב, העולם נחלק לשניים:
אלה שסובלים מהגב ואלה שיסבלו מהגב.
אי אפשר לברוח מזה.

עכשיו בגללך, ייצא לי לחשוב כל זה כל הזמן ולך תדע אולי זה גם ישפיע ואסבול מאותו הדבר

לפני כמה שנים ראיתי תוכנית בטלויזיה, אישה אלמנה סיפרה על בעלה, דיברה עליו כמו אני לא יודע מה ואז חלקה עם הצופים איך הוא מת, הוא קיבל דום לב תוך כדי סקס
.
מאז בגל פעם לפני... חולפת לי המחשבה בראש...

עגלשון

New member
אני אומנם לא פעיל מינית הרבה שנים

(20 בערך) אבל זה משהו שאף פעם לא הלחיץ אותי כי זה לא קרה אף פעם לפני כן.
וגם לא לקחתי את זה קשה מדי למעט זה שהייתי יותר מדי מודע לזה שהוא לא מתרומם ולאכזבה שלה מזה.
אבל זה בסופו של דבר הסתדר ושנינו נהנינו

Sharoman

New member
אז כפי שאמרו מעלי

הדבר היחיד שבאמת מצופה ממך הוא שיעמוד לך הזין.
לא טכניקה, לא משמעת עצמית, לא גמישות, לא סיבולת, לא נסיון, רק זיקפה!
ומה באמת קורה כשאתה לא מסוגל לתפקד?
ומה עובר לנשים בראש?
המקרה היחד שהיה לי היה כשהייתי באפיסת כוחות, ואחרי 4-5 ימים רצופים של 4 שעות שינה יומיות, ואז עם כל הרצון הטוב שהיה (והיה) הוא הגיע בקושי לחצי התורן.
וכיוון שהיה מדובר בבחורה חדשה נאלצתי להסביר שזה לא מכוון אליה, ושלא מדובר בחוסר משיכה (לפחות מצידי) אלא שהמח שלי היה מפסיק לנשום מרוב עייפות אם היה מסוגל לזה.
אבל, לא איבדתי (יותר מידי) עשתונות, ומצאנו (אחרי כמה דקות של שיחה לא לגמרי נעימה) דרכים להעביר את הזמן בנעימות ובהנאה.
בין אם זה קורה או עשוי לקרות, חשוב שתהיה עם מישהיא שמסוגלת להבין שלא רק שאין לזה שום קשר אליה אלא שזה מגיע מהמקום הכי עמוק שלך ושיחד תתגברו על המקרה.

עגלשון

New member
אני חושב שבפגישות מהסוג הזה מצופה ממך הרבה יותר מאשר זיקפה

מצופה ממך שתהיה שם לא רק עבור עצמך,
שתדע ותרצה להסב הנאה ועונג לא רק על ידי הזין שלך אלא על ידי איברים אחרים בגופך (בראש ובראשונה הראש והמוח),
הזין הוא רק חלק מהחבילה.

והיא בהחלט היתה מישהי שהיתה מסוגלת להבין שזה לא קשור אליה אלא משהו פנימי שלי,
אבל זה לקח קצת זמן מאחר וזה משהו שגם לה אף פעם לא קרה לפני כן.
אבל הכל נגמר טוב, אפילו באותו יום

Sharoman

New member
הכוונה הייתה לכך שזה המינימום המצופה

ואם כבר אז הייתי אומר שנשים מקוות, ולא מצפות, שהגבר שאיתו הן מחליטות לשכב יודע להסב הנאה ועונג לא רק על ידי הזין שלך אלא על ידי איברים אחרים.

שכפלת מפתח?

נפתח בחמסה חמסה שום בצל נעל של תינוק. ליתר ביטחון.
אני מודה שלא קרה לי או בסביבתי.
יכולה רק להגיד שלא הייתי לוקחת את זה אישית ובטח לא מבטלת את המפגש או האדם בגלל זה.
קרה בעבר ש"הזהירו" אותי בסגנון של "אני אף פעם לא גומר ככה" או "אני לא יכול שוב. חבל לנסות"
פפפפ
מאהב טוב לא נמדד ביכולת שלו לזיין. הוא נמדד ביכולת שלו לענג. ולענג אפשר בהמון דרכים
ומי שלא יודע איך - שיצא וילמד

כייף לראות לך פה :)

אחרי חצות

אצליכם כבר אחרי חצות ( היום )
בא לך ללמד אותנו האפשריות בהמון דרכים ( עדיף עם תמונות שלך ) ?

למעלה