החלפת כיסאות

© DrorZi

New member
החלפת כיסאות

בני, כנראה מחר אני הולך לקנות 2 מושבים של קליאו RSI (אם הם לא יהיו מפוררים) משהו מיוחד בפירוק לקחת
הערות לאיך לחבר אותם (עוד לא ראיתי את המנגנונים אז לא חשבתי עדין בכלל אל קונסטרוקצית התאמה, יש לי אפשרות לרתך כמעט כל מה שאני ארצה)
דרור זי.

chino

New member
כסאות לחיפושית

אתה יכול לחבר כמעט כל סוג של כיסא, פשוט תפרק את הכסא האורגינאל מהמסגרת התחתונה, המושב מחובר לבסיס על ידי לשוניות ברזל מכופפות. ופשוט תרתך איזה כיסא שנראה לך לבסיס האורגינאל. והערה אישית בנושא... אני מעדיף רק חלקים אורגינאלים.

אם אני לא טועה

הכיסאות של הrsi נורא נמוכים יכול להיות שתהיה לך בעית גובה ותצרך להוסיף גובה בעת הריתוך ואז הענין מתחיל להסתבך כי אין לך איפה לתפוס את התוספות לגובה אבל תאמין לי כסאות של סובארו יושבים בול

© DrorZi

New member
עדכון

הלכתי לראות את הכסאות הם גיפה רצינית, קצת קרועיםת ישנים (94) והוא רוצה 800 שח הסתכלתי על פונטו וגיליתי שהם מצויינים להעברה לדעתי (גם עליהם הוא רצה 800 שח) גם פזו 205 נראה לי מתאים (600 שח) בשני המקרים זה היה 5 דלתות את לא לקחתי. עכשיו צריך למצוא פונטו 3 דלתות מושבתת מישהו הרכיב מושבי פונטו (הסתכלתי על הדור המעוגל ולא הספייס האחרון)
דרור זי.

H a D a R s

New member
מממ...

דרור ... המושבים של הפונטו באים בולללל רק מה... אל תעשה כמוני, שים לב שאתה מרכיב את המושב בצד הנכון אחרת זה קצת מסובך לשחק עם המשענת
בסוף החלפתי את מושב הנהג לכיסא ספורט שמצאתי באיזה מגרש גרוטאות אין לי שמץ מאיזה רכב... אני לא יכול לקום מהמושב

למעלה