היום קמתי ב 9.30

היום קמתי ב 9.30

נכון שזה לא 7 כמו שרציתי אבל בעצם לא היה לי למה לקום ב7 . אני מתחילה את הלימודים ב16.00 אחה"צ . עד כה אני עומדת במטלות שלי לשבת והיום אני אמשיך חלק מהעבודה. ברצוני היום : 1. ללכת לצלם לקחת את האלבומים של החתונה 2. לסיים את העבודה בסמינר מחקר 3. ללכת לחדר כושר , שעב בערב לאחר הלימודים. ובלי תירוצים יום טוב לכולם ושבוע טוב.

בוקר נפלא של יום ראשון

לא היינו בבית כמה ימים איזה כייף לחזור . קראתי קצת בפורום מקוה שהכל בא על מקומו בשלום אם כי עדיין לא הבנתי על מה המהומה . נו מילא. יום מקסים לכולם שבוע אחרי חנוכה אנרגיות חדשות . ואני בשוו'נג של נקיונות

יאאלה נקיונות

אני היום סיימתי את המטלות שלי פרט הבאת התמונות מהצלם. לא נורא אביא את זה מחר. בגדול, יש לי מצב רוח מאוד טוב. ואני לוקחת הכל בקלות. שבוע טוב לכולם

מחר......

קמה ב7 להיתקלח- הבנתי שזה מעורר אותי. עושה כמה סידורים באוניברסיטה (תשלומים, טלפונים, ספרייה)- לא יותר משעתיים. לוקחת מהצלם את התמונות הולכת לחדר כושר

וזאת לראיה ../images/Emo124.gif

שהצלחתי לקום ב-5 בבוקר כפי שקבעתי לעצמי!
(וזה לא נחשב שחצי מהלילה לא הצלחתי לישון...
). היום יש לי יום ארוך; שיעור נהיגה ושלוש (!) ראיונות עבודה - בסדר עדיפות יורד (זה שאני הכי רוצה הוא הראשון וזה שאני הכי פחות רוצה האחרון). בערב אני מתחילה לצום כי בבוקר שלמחורת אני מצפה להקים את עצמי לבדיקות דם. בסוף יצא ממני משהו. :)

למעלה