הייי

הייי

ניתן להיכנס לתחום של משאבי אנוש אחרי תואר בפסיכולוגיה?? האם זה נחשב "פרקטי"? יש עבודה בתחום?

רגע אחד

תחום משאבי אנוש כולל מגוון רחב של תחומי התמחות, גיוס ומיון, ניהול הדרכה, הדרכה בפועל, רווחה, יעוץ למנהלים, שלא לדבר על אחריות ניהולית ממשית לפי החברה ותחום הפעילות שלה. שאלתך "יש עבודה ?" מרגישה כמו דגל קטן של ספק עמוק יותר. האמנם ? יום טוב ושבוע מצוין

הרבה ספק.........

אני כרגע בת 21, אני מתקבלת ללימודים כמעט לכל מקצוע שאני רוצה......הבעיה היא ......מה אני רוצה?? התחלתי ללמוד מתמטיקה בטכניון...ועכשיו אני מתוסכלת מזה כי אני לא מרגישה את החיבור הזה לתחום. הנושאים שהכי מעניינים אותי הם פסיכולוגיה, קרימינולוגיה......וגם ביולוגיה היה נשמע לי מעניין... אבל אני יודעת שהשוק רווי מאנשים שלמדו את זה..כי מה שמעניין מושך את כולם..והחיים סופו של דבר פחות מעריכים את זה. בכל אופון...מאוד חשוב לי שהתחום שאני אלמד יהיה בעל ערך מוסף....שיהיה גם פרקטי ותיהיה דרישה גבוהה לעבודה.

מימוש הפוטנציאל

בכל מקצוע, בכל עיסוק ותחום עסקי תמיד תהיה תחרות תמיד יהיו רבים שיעשו את הנורמה ובאותו זמן יהיו אלה שמצליחים להשאיר חותם להיות זה שמוביל, משאיר חותם, בולט וכו', דורש להיות ייחודי להיות ייחודי זה לפעול מתוך מאגר הכוחות, הפוטנציאל האוטנטי שלך זה דורש להיות בהקשבה למי אתה באמת ופחות להתעסק במה ואיך זה אצל אחרים התהליך הזה דורש הרבה עבודה פנימית ומעשית כאחד תהליך של שנים אני מפנה אותך לקבוצת מאמרים העוסקים בדרכים שונות ל מימוש הפוטנציאל אני כאן לכל שאלה נוספת

coachingyou

New member
תחום משאבי אנוש

מאיה בוקר טוב, התשובה בגדול היא - כן, עם תואר בפסיכולוגיה ניתן להיכנס לתחום משאבי אנוש. השאלה היא לא אם זה נחשב פרקטי או עם יש עבודה בתחום - השאלה היא בתוך תוכך - האם זה מה שאת רוצה באמת? האם זה 'חלום חייך' להיות בתחום משאבי אנוש. אם התשובה חיובית - מצאי את הדרך למצוא עבודה, להפוך את עצמך לפרקטית, נחוצה, מועילה ונהנית מהעבודה. אין כאן שאלה של 'כללים וחוקים' יש כאן חשיבה על עצמך, על רצונותיך, יכולותיך ועד כמה את רוצה להשיג את המטרה הזו. בהצלחה, דורית גן-מור

למעלה