הייתי חייב לפטר את מזכירתי !

הייתי חייב לפטר את מזכירתי !

לפני יומיים חל יום הולדתי. במקרה לא הרגשתי כל כך טוב באותו בוקר. ירדתי למטבח לארוחת בוקר ותיארתי לעצמי שאשתי תהיה וודאי חמודה ותגיד ``עד 120`` ואולי גם תהיה לה מתנה עבורי. אבל היא אפילו `` בוקר טוב`` לא אמרה וחשבתי לעצמי:`` נו,ככה זה עם האשה , אך הילדים וודאי יזכרו``. גם הם נכנסו למטבח ואף מילה.... נסעתי למשרד במין מצב רוח מזופת וכשנכנסתי למשרד נתקלתי במירב, מזכירתי, שאמרה:`` בוקר טוב, יום הולדת שמח``. עבדתי עד הצהריים ואז נקשה מירב בדלת חדרי, הציצה ואמרה:``ראה איזה יום נפלא היום ולך יש יום הולדת , אז מה דעתך שנצא לאכול ארוחת צהריים?`` ללא היסוס עניתי:``קדימה`` ובתוכי חשבתי לעצמי שזה הדבר היפה ביותר שנקרה בדרכי ביום הולדתי. לא הלכתי עם מירב למקום הרגיל לארוחות העובדים, אלא למסעדה מחוץ לעיר, קטנה ונחמדה, אינטימית כזאת,שתינו כמה כוסיות מרטיני, החלפנו דיבור בכלל לא רשמי וממש נהנייתי מהארוחה ובמיוחד מחברתה של מירב. בדרך חזרה למשרד אמרה:``ראה איזה יום נפלא, למה חייבים לחזור למשרד?`` ומיד השבתי לה:`` לא מוכרחים!``. ``מה דעתך לעבור בדירתי ולהמשיך להשתטות ולשתות?``, היא שאלה ואני כמובן לא סירבתי.שתינו משקה קטן והצתתי לעצמי סיגריה ואז היא אמרה לי בקול מגרה:``אם לא איכפת לך , אלך לחדר השינה כדי להחליף בגדיי למשהו יותר קל ואוורירי``. ``בבקשה`` השבתי , משתדל להיראות אדיש. היא נכנסה לאחר 5 דקות ,נושאת עוגת יום הולדת ענקית ואחריה ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. הופיעה אשתי והילדים ששרו ``יום הולדת שמח`` ואני ישבתי על הספה, בלי שום דבר, פרט לגרביים.......

דווקא כן !!!!

יש לי בעייה רצינית בנושא..... אשתי כל הזמן מתבלבלת בין הגרביים שלי לאלה של בני :cool:

הקצין

New member
ארבלון ......................

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהבתי את העינין חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא יכול להפסיק לצחוק < מדמיין אותך רק עם גרביים והאשה ילדים ועוגה > חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לפטר אותה ???????????????? הופך אותה מכל הכיוונים עד שלא תוכל לנשום ואז אולי ....... ממני

חבל``ז !!!!!

אם היית רואה מה שלחו לי משרות התעסוקה במקומה.... אפילו למסעדה אני מתבייש ללכת איתה.. :cool:

אל תדאג..... :cool:

קביעות היא לא תקבל.... ואתה יודע מה?-יש בה גם יתרון.... ח-ן הטלפון יצטמק פלאים..... :cool: וחיבור לאינטרנט אין בחדרה...

גרביי ם, גרביים, אבל.......

.......למה ``העמוד`` באמצע מסתיר לי את המזכירה? חהחההחהחהח (אתם מבינים איזה ``עמוד``.) ;-) אם לא הבנת, עמד לך או לא? מעניין מה הילד שלך אמר? מה שהאישה אמרה זה זניח. חהחהחההחהחההח חהחה חהח

למעלה