היי בנות, רציתי לעלות נושא שחשוב

היי בנות, רציתי לעלות נושא שחשוב

לכולנו. בתור נשים עם טרנר. אצלי לאחרונה נושא של בן זוג מאוד חשוב לי. אין לי כרגע בן זוג והיום בימינו קשה להכיר בחור . כמובן שניסתי בכל מיני דרכים להכיר גם אתרים אבל כלום. מה אתן מרגישות עם נושא של בחורים? האם התסמונת בעצם הוא מחסום כשמגיע הרגע האמיתי כמגיע בחור? האם התסמונת משפיעה בכללי בשביל להכיר בחור? ולמה נושא חשוב לא ?...
נורא אשמח לשמוע מכל אחת דרומית

elitp

New member
אפשר להצטרף למועדון הזה?

בתקופה האחרונה גם אני מתקדמת לכיוון של הזוגיות, ועושה את זה לאט ובזהירות. רק אתמול שוחחתי ארוכות בטלפון עם בחור פוטנציאלי שנשמע לי כבד ודי איכזב אותי. אז אחרי אין ספור צ'טים, שיחות טלפוניות, וכמה דייטים גרועים במיוחד, ניתן להסיק את המסקנות הבאות: התרשמתי שאין לי בעיה להשיג סטוצים קצרי טווח. אם זה מה שאני רוצה, אני יכולה להשיג מהיום להיום. כמעט כל שבוע יש מי שרואה אותי במצלמה ומזמין אותי אליו הביתה, ואני לא אומרת את זה בשביל להשוויץ. הנושא של הגובה הוא לא מכשול, ובחורים ששוחחתי איתם לימדו אותי שיש יתרונות לבחורה קומפקטית, יתרונות שאני בכלל לא ידעתי שיש לי. דבר חשוב אחר, שאני מנסה להפנים, זה שאסור להילחץ ולהלחיץ. לא בגלל הגיל, ולא בגלל שכולם מצאו כבר את החצי השני. צריך להנות ולחיות את הרגע, ולא לדבר על חתונה וילדים בפגישה הראשונה. ראיתי שיש בפורום הזה לא מעט טרנריות שחיות בזוגיות נהדרת, וחייבת לציין שזה נותן לי הרבה כוח להמשיך הלאה. תמיד צריך להיות אופטימית ולקוות לטוב.

שיהיה בהצלחה

תמשיכי להכיר בחורים . ככה זה עובד. כמו שגם כבר כתבתי קשה מאוד להכיר למשהו רציני. רק לקוות לטוב . מה שכן , למה שלא תהיה זוגיות נהדרת?..אין סיבה שלא. דרומית

barbushi

New member
מה אפשר להגיד..

דרומית כבר שאלה את השאלה הזו לא פעם ואני לא יודעת מאיפה להתחיל בנושא הזה.. אני חושבת שלמצוא בן זוג יכול להיות קשה עם התסמונת ובלעדיה,וזה כמובן משתנה מאחת לאחת, אבל כן הרגשתי שזה השפיע באופן עקיף על הדימוי העצמי שלי, למרות שבטח ובטח אין סיבה שלא יהיה לכל אחת בן זוג. כולנו בריאות וחכמות וכ"ו, ואנחנו בטח נמצא כל מיני מחסמוים שחלקם קשורים אולי לתסמונת וחלקם לא. לפעמים אני חושבת שההשפעה של התסמונת היא עקיפה ולפעמים אני חושבת שיש לתסמונת חלק בהרגשה שלנו כלפי עצמנו. עוד משהו שחשבתי עליו- האם אתן חושבות שהדימוי הנשי שלכן הושפע מהתסמונת? ויאללה בהצלחה לכולנו. מסכימה לגמרי עם כל מה שהילית אמרה והיו לי את אותן מסקנות פחות או יותר...

לדרומי

לא להתייאש. אם מחפשים בסוף מוצאים. גם לי היה מאוד קשה למצוא וחוויתי אכזבות אבל לא התייאשתי והמשכתי כל הזמן. ולפני תשעה חודשים זה קרה והכרתי בן אדם מקסים,בן אדם טוב. אנחנו גרים ביחד וכיף לנו ואנחנו מאושרים אחד עם השניה. מקווה מאוד בשביל כל אחת ואחת בפורום שתמצא אהבה. שכל אחת ואחת תמצא את הבחור שמתאים בשבילה.

למעלה