היי בנות

דלית0408

New member
היי בנות

אני רואה שהפורום חזר לתרדמתו הקודמת, חבל!!! יש משהו שבזמן האחרון מאוד מאוד מעסיק אותי ויצא לי לדבר עם כמה בנות פה על הנושא.כמובן שזהו עניין של בנים בנות. העניין הוא כזה. לפעמים שאני עושה חושבים עם עצמי לבד, נראה לי כאילו הקטע של בנים וההכירויות תקוע אצלי לפחות, בגלל הטרנר. ושניסיתי לחשוב עם עצמי מדוע אז הגעתי למסקנה שאולי בגלל שהמראה לי טיפה שונה (ככה לפחות אני חושבת, יש כאלה שאומרים שיצאתי מדעתי). ואז שאני רואה שיש לי חברה טרנרית שהתחתנה ועוד כמה בנות שאני מכירה יש להם חבר או שהתחתנו אני אומרת שאולי זה לא בגלל זה.זה רק עושה אותי יותר מבובלת וחסרת אונים מול הנושא הזה. הרי כמו כולן, אני רוצה להכיר חבר אולי אפילו בעוד כמה שנים להתחתן(למרות שעכשיו אני לא חושבת על זה אפילו). מה אתן חושבות? מה דעתכן? יום נעים דלית

shirly8881

New member
זה לא קשור לטרנר...

כל אחת יכולה להשיג לעצמה מישהו ואין אף תירוץ חיצוני שיכול להפריע בדרך (אפילו אם את שיא הכיעור משהו שאת לא!) אבל תקשיב את צריכה להוציא את עצמך אחוצה לעולם הגדול של הדייטים ולהכיר בנים. אני לא אומרת לך ללכת לברים ולהתחיל עם בנים כי אני חושבת שחתן רוב הסיכויים לא מוצאים בבר או בדיסקוטק... אולי חברה שלך מכירה מישהו שהיא יכולה לשדך לך... בקיצור אל תתרצי תירוצים פשוט תיצאי החוצה ותחפשי לך מישהו... :) יום טוב!!!

ועכשיו ברצינות

אני חושבת שהנושא תלוי במספר דברים. קודם כל האנשים בחוץ הם המראה שלנו. כמו שאנחנו רואים את עצמנו, כך אנחנו משדרים ומקבלים בחזרה. מהשיחות שהיו לי איתך, את בחורה חכמה, אינטליגנטית ומקסימה (ומחר אני גם אדע איך את נראית, שזה לא קשור). כמה פעמים ראיתן ברחוב בחורה שממש לא נראית משהו ולידה חתיך. התשובה היא שהיא ממש חושבת שהיא פצצה עולמית, וזה מה שהיא משדרת, ושהבחור שלידה הוא איכותי שמסתכל מעבר לקנקן. אז קודם כל צריך לעבוד על הבטחון העצמי. כמה שזה יישמע מצחיק, תתחילי מזה שלפחות פעם ביום תעמדי מול המראה ותאמרי לעצמך: "אני הכי הכי בעולם, ומגיע לי הטוב ביותר!" אין לך מושג כמה כוח יש לזה על התת מודע, גם אם זה נראה מלאכותי. דבר שני זה כמובן פונקציה של כמה גברים את מכירה בסביבתך, ואם אין אפשרות לצאת ולהכיר, אז בהחלט אפשר דרך אתרי היכרויות. קודם כל תהיה לך התרגשות מחודשת בכל פעם שתצאי לפגישה עיוורת (אני ממליצה בחום לדבר עם הבחור לפחות פעמיים בטלפון לפני שנפגשים) ודבר שני את תשאבי מכך ביטחון. אז נכון שיכול להיות מצב שהוא לא ייצא חן בעינייך ולהיפך, אבל אני דוגלת בלפחות שתי פגישות כדי לתהות על קנקנו של אדם (גם אם הוא לא ממש הטעם שלך). דבר שלישי אם יעלה לי מישהו בראש, אני בהחלט אשמח להכיר לך.

elitp

New member
ללא ספק, הנושא הכי חם בפורום הזה....

נראה לי שכדאי שבמקום לקטר ,עדיף לעשות מעשה, ולהזמין בנים שווים לפורום הזה. ברגע שהם ידעו שיש פה בנות רציניות ואכותיות הם יבואו בשמחה. דלית,מבטיחה לך שחוסר ההצלחה שלך לא קשור לטרנר. אני אגלה לך שמאז שהתקנתי סקייפ במחשב אני מקבלת שיחות מאד מעניינות. ברגע שאני מרגישה נוח, אני מפעילה מצלמה, וכן, כבר קיבלתי מחמאות על המראה החיצוני. היום,למשל, מצא אותי בחור בגילי שנמצא במערכת יחסים קבועה, והוא טען שהוא מחפש "לגוון קצת את החיים". אז נכון שמרוב השיחות האלו לא יוצא שום דבר, אבל ברגע שמתאים אני לא מהססת ויוצאת לפגישה. העיצה הכי טובה שאני אתן לך זאת העיצה שאני נותנת לעצמי: לא להילחץ ולא להלחיץ: לא בגלל שכולם כבר מצאו בני זוג, לא בגלל הגיל,ולא בגלל השעון הביולוגי (שבמקרה שלי הוא לא קיים). כשיש לך הזדמנות לפגוש בחור, תנצלי אותה ואל תנסי לחשוב לטווח רחוק מידי. שיהיה בהצלחה!

לדלית

היום לכל בחורה מאוד קשה למצוא בחור טוב ושמתאים לה, בלי שום קשר לתסמונת. את מנסה דרכים להכיר? כמו למשל: אינטרנט בטלפון לב מי או טיולים או מסיבות

חלי 29

New member
לכל סיר יש מכסה

הי דלית כמו שאת מכירה בווודאי את המשפט הסיני העתיק שאומר " לכל סיר יש מכסה " גם המכסה שלך יגיע לבטח צריך רק לרצות ולהאמין בסוף זה יגיע - וכשזה יגיע זה יהיה הרגע והזמן שהכי פחות חכית לו אלו חוקי מרפי תמיד שאתה רוצה זה לא יוצא !! ברגע שהכי פחות תחפש תמצא ! ! זה מזכיר לי סיפור פעם אספר לך .

דלית0408

New member
נשמתי תודה

תודה רבה לך על העידוד אני החלטתי לקחת את עצמי בידים ולנסות את כל העיצות שלך ושל כולן אוהבת דלית

למעלה