היי לכולם

אסתר84

New member
היי לכולם

אחותי ילדה לפני מספר חודשים.. היא קבלה בלידה אפידורל. אותו היא קבלה באזור עמוד השדרה. אחרי בערך כחודש החל כאב בפלג הימני באזור האישיאס ומקרין לרגליים ולאצבעות. רגל ימין האצבעות כאילו " אוחזות בחוזקה באדמה" . הרופאים טוענים כי נוצרה דלקת . האם למשהו יש ניסיון בטיפול במצב כזה? חג שמח אסתר

5halo

New member
היי אסתר../images/Emo13.gif

יצא לי לטפל בדלקות באישיאס אבל לא מזריקת אפידורל. (למרות ששמעתי כול כך הרבה סיפורים על כך האפידורל הזה עושה כול כך הרבה צרות) שיש דלקת באישיאס אני גיליתי שעבודה מטהמורפית עוזרת יותר מאשר עבודה עמוקה, בנוסף, יש שמן בסיס שניקרא ארניקה, הוא ממש טוב למצבים כאלה. תגידי לאחותך לקנות ולמרוח כול יום על הגב והרגל שאליה זה מקרין אפילו פעמיים ביום. ואם קשה לה להשיג כזה לבד ובמחיר נורמאלי (סתם לשם דוגמה לי זה עולה 200 שקל לליטר) אז דברי איתי במסרים אישים ואני יעזור לך להשיג לה. ודרך אגב מזל טוב!

אסתר84

New member
תודה../images/Emo13.gif

אני אבדוק בחברת צמחים כלשהי כמה שמן הארניקה עולה... ולפי זה אחליט. חג שמח ושנה טובה! אסתר

היי אסתר, חג שמח ../images/Emo13.gif

בעיסוי הרפואי למדנו על הטיפול באזור האישיאס, מתיחות של האזור יכולות לעזור מאוד ותנועתיות. את יכולה להמליץ לה לשכב ולקחת את הברך לכיוון האגן עד הכתף הנגדית והיא תרגיש את המתיחה מאזור הגב התחתון ועד הרגל. ניתן לחזור על המתיחה מס' פעמים ואף להשאר בה כ-45 שניות. בנוסף, תנועתיות של האזור תורמת מאוד להקלה על הכאב. מבחינה רפלקסולוגית ניתן לעבוד דומה בדומה על שלד ושרירים, אזור עמוד השדרה, בעיקר העקב והייתי מנסה להוסיף גם עבודה על אזור הכליות. תתחילי בטיפול ותראי איך זה משפיע ואז אני מאמינה שתדעי איך להמשיך ולטפל
שנה טובה!

סימטריה והתמקדות...

שלום לך אסתר. על פי סיפור המקרה יש כאן שתי תופעות שצריך לתת עליהן את הדעת. האחת - מצב דלקתי הדורש התיחסות למערכת התנגודת. השניה - חוסר איזון בין חצי הגוף הימני לשמאלי. לגבי המצב הדלקתי - יש לפעול "בהתמקדות" על השתקפות עמוד השדרה ובו בזמו לפעול על איזורי מערכת התנגודת ביד השניה. לגבי חוסר האיזון בין ימין לשמאל - יש לטפל בו זמנית על שתי כפות הרגליים, משמע, "פעולה סימטרית" כאמור יש כאן שתי צורות של טיפול קואורדינטיבי : אחת התמקדות והשניה פעולה סימטרית... מאחר ואני כבר 18 שנים מטפל ביולדות,משכב לידה, המלצתי היא על פי נסיוני. האיך לטפל הוא הדומיננטי כאן ולא כל כך האיפה. בברכה שמוליק

למעלה