היי לכולם,

ic123

New member
מזל טוב

בכל שאלה וסתם פניות בראש טוב אני אשמח לעזור לך...

../images/Emo23.gifרציתי לשאול

האם יש לכם הגדרה לאירוטיקה? למה מתכוונים שאומרים אירוטיקה?

tomerxy

New member
לפי דעתי

כל מה שמעורר אסוציאציות מיניות אך הוא לא פורנוגרפי הגבול דק אבל... תחת ארוטי זין פורנוגרפי

ארוטיקה../images/Emo70.gif

ארוטיקה זה אותו דבר כמו סקס פשוט במילה אחרת ולדעתי חייב להוריד את הימילה הזאת מהמילון זה סתם מיותר!!!

אביטל הכוסית

משמעות המילה אירוטיקה אינה סקס- הרי אם לחשוב בהיגיון, אין סיכוי שאני אגיד לך פתאום "בואי נעשה אירוטיקה", נכון? משמעות המילה אירוטיקה, לדעתי, היא חושניות, מיניות... יצירה אירוטית, בניגוד ליצירה פורנוגרפית, היא יצירה מינית ללא תוכן פרוורטי וסוטה- משהו שהוא מגרה, אך לא זול יתר על המידה כמו פורנוגרפיה.

vent91

New member
אביטל הכוסית המהממת...

ארוטיקה זה להתבונן בתמונה של הילדה היפה שמחייכת בכרטיס שלך... פונוגרפיה זה מה שתוכל לעשות עם מי שהיא רק תמונה יפה ותו לא...

הקטה

New member
זאת ההדרה המילונית

ארוטיקה-1.יסוד האהבה המינית ביצירה ספרותית ואומנותית 2.שירת אהבה ארוטי-של אהבה מינית מגיע מהמילה ארוס שהיה אל האהבה היווני. וסתם לידע:ארוטומניה-אהבה מינית חולנית. מקווה שעזרתי ולא סיבכתי אותך יותר

../images/Emo23.gifיפה לך.....

למה אתה לא בא לבקר אותי????? (בקומונה)

../images/Emo23.gifנשים סקסיות ו...

וגברים באומנות הפיתוי והסקס.... http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=4624 יאמממי

Jess Leon

New member
יש כאן בפורום..

יש כאן איזה מוצץ לבנות. הוא נראה לי די נואש ומתנדב למצוץ כל מה שזז.. אז קודם כל ברוכה הבאה וחוץ מזה אם יהיו בעיות תמיד תוכלי לפנות לעזרתו של מוצצינו החביב.. שיהיה ככה.. על כל מקרה שלא יבוא.. זה תמיד טוב ככה שיהיה איזה מוצץ לשעת חירום..

למעלה