היי לכם

ketty the sheep

New member
היי לכם ../images/Emo13.gif

כן כן, גם אני חלק מהאנשים שאוהבים לקחת דיסק של מיוז, לשים במערכת, ולהתמכר לצליל הדיי נפלא שלהם. לא מגדירה עצמי כמעריצה, לדעתי הערצה זה רע ומיותר
, אך אני לא באה לשפוט את אותם אנשים שמגדירים עצמם כמעריצי מיוז, חלילה. מיוז הייתה אחת מהלהקות הראשונות שפתחו את עיני לכיוונים חדשים (ז"א, הכיוונים שהם לא מה שבד"כ תמצאו בMTV, למרות שאין לי שום דבר נגד MTV, דווקא יש שם הרבה דברים טובים), ביחד עם המניקס ועוד כמה להקות טובות. זה היה בערך בשנת 99' כשחרשו על unintended במוסיקה נטו (בערוץ הקהילתי, למי שזוכר), שמעתי והתאהבתי בשיר הזה, וממש נהייתי אובססיבית לגביו (כיאה לטיניבופרית בת 12
). אחרי זמן מסוים דיי שכחתי מכל העניין, עד שסוף סוף הגיע האינטרנט לביתי, שם נחשפתי לגל של להקות מצויינות, ולעוד דברים של מיוז. בזכות קיומה של אובססיה דיי גדולה שלי למיוז בעבר, יש לי את כל האלבומים שלהם, וגם את הDVD של האלאבאלו שעלו לי, להורי ולידיד שלי מרעננה הרבה כסף וכאב ראש. אבל זה עשה אותי מאוד מאושרת אז, כך שזה דיי היה שווה את זה. חוץ מזה, תמיד נחמד שיהיו לך אלבומים מקוריים, כי הם נשמעים הכי טוב (למרות ששמעתי שהאיכות של הדיסקים לא מגיעה לקרסוליים של הויניל, נו, הדברים הגדולים האלו ששמו פעם בפטיפון
). אה, ואני כמובן עדיין נהנת לצפות בDVD המשעשע שלהם (SIT THE FUCK DOWN, RAAAH), אה, וגם ההופעה לא רעה
. לפני מספר שבועות שמעתי גם את אבסולושן, ואני עדיין מנסה לעכל אותו. אין לי מושג מה לחשוב עליו, מה שמוביל אותי לחשוב שמבקרי מוסיקה הם אנשים מאוד מסכנים, כי הם צריכים לתת ביקורת על אלבום בערך שבוע אחרי שהוא יצא, והביקורת הזו לא יכולה להיות אמינה כי יש אלבומים שצריכים לגדול עליך בשביל שתלמד לאהוב\להבין אותם, ויש כאלו שבהתחלה אוהבים ואז נמאסים עליך. כך יוצא שיש אלבומים שיוצאים ונקטלים מכל הכיוונים ואז אנשים מבינים כמה שהם טעו ובעצם זה היה האלבום הכי לא מוערך של העשור, ויש כאלו שממש עושים מהם רעש גדול ואז מבינים שזה סתם עוד אלבום בינוני שלא היה שווה את כל ב hype. בכל מקרה, כאן תמצאו ביקורת מעט משעשעת על אבסולושן, בהתחשב בעובדה שהאדם שכותב אותה אמור להיות אנטי מיוז לגמרי (המוטו של האתר הוא אממ.. אני לא זוכרת אבל זה היה משהו שאמור להעליב את מיוז
). הוא קורא למת'יו 'זה שאין לומר את שמו' וממש מנסה להראות כאילו הוא קורבן מסכן שהפילו עליו אלבום של מיוז שהוא אהב למרות שאסור לו. בכל מקרה, אני ממליצה לכם לקרוא את זה, לי זה לפחות העלה מן 'חיוך של ניצחון' כזה על הפנים, בגלל שהנה, אפילו האוייב מס' 1 של מיוז אהב את האלבום החדש שלהם. למרות שכאמור לי אין עדיין דיעה מגובשת עליו (על האלבום, לא על המבקר). ואוו, זה יצא קצת יותר ארוך ממה שציפיתי, אז אני חושבת שאפסיק כאן ואקווה שהבנתם משהו מכל מה שכתבתי פה. יום נעים.

יש לי תדיסק הזה אבסולושיין(לא אמיתי

הוא לא מי יודע מה דיסק שווה אבל יש בו בהחלט 2 שלוש שירים נחמדים

תיקון

הדיסק פצצה מומלץ בחום פשוט לקח לי זמן לעכל אותו אם אתם יודעים למה הכוונה :]

NiKi†a

New member
חח....../images/Emo3.gif

דיסק מצויין. עיכלתי אותו כבר על שמיעה ראשונה. דיסק מצויין, כל שיר בו צועק 'איכות!'

methadonepretty

New member
חיחיחיחי

לא הבנתי מה זה "כל שיר בו צועק 'איכות!'" מה זה צריך להיותץ איך שיר יכול לצעוק חחחח אני לא מבין אותךךךך יווווו איזה להקה פ33הההההההההההההההההההההההההההההההה

NiKi†a

New member
חחחחחח....לא באמת צועק!

התכוונתי שכל שיר הוא איכותי ברמה אדירה.

methadonepretty

New member
חחח אזיה עבסטרקתית ימסטולהההההההה

חיח הנרגילהה יתה פצצההההההה יוווו אני מסטווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווול חחחחחח להקה פ33ה חושרמוהת

NiKi†a

New member
חחחחחחח.....למה דווקא אהבתי../images/Emo13.gif

כל הכבוד! עדין לא קראתי.אני מתהליכי סיום וווו....תם תם תם, ההודעה מופיעה בהודעות המומלצות שלנו בדף הראשי של הפורום! אזז..ברוכה הבאה בובה

למעלה