היי
אנשים, מה שלומכם?

אופק G

New member
היי../images/Emo39.gifאנשים, מה שלומכם?

טוב, אז אני נמצאת בפורום הזה בפעם הראשונה... אתם נראים אנשים תומכים ומפרגנים, ולכן אני כאן... נדמה לי שאני די קטנה יחסית לאנשים כאן, אבל התסכול והדיאטות שחוזרות ונישנות זה דבר משותף לכולנו, לא משנה כל כך הגיל... בחודשים האחרונים העליתי נורא במשקל, כ-10 קילו, מכל מיני בעיות, אכילה כפייתית וכאלה. שמתי לי למטרה להוריד הכל עד הקיץ, אבל אני יודעת שאני שוב לא אעמוד בזה אז חבל על הזמן. בכל מקרה, אני אחזור ואבקר פה עוד כמה פעמים, יש לי הרגשה שדווקא להיות כאן יעזור לי קצת... ביי

LLLLL

New member
ברוכה הבאה!!../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

גם אני חושבת שהפורום הזה הוא משו משו...
בכל מקרה, אני יודעת ש-לי הוא עוזר... בקשר לחלק של ה"אני לא אעמוד בזה אז חבל"ז"... אני לא יודעת איזו דיאטות ניסית בעבר, אבל מה דעתך לנסות שוב, אבל עם התמיכה של האנשים המדהימים של הפורום מסביב? חוץ מזה- רוצה לתת לנו קצת פרטים עליך? בכל מקרה- נעים מאוד!
ירון

טטנוס

New member
היי אופק יקרה....וברוכה הבאה../images/Emo24.gif

קודם כל...אין זה הגיל שחשוב פה בפורום שלנו. וחוץ מזה שאני בטוחה שאת לא צעירה יותר ממני, למשל, ומטוניה...
אז כפי שלירונוש שלנו כתבה לך גם אני אומר: ברוכה הבאה!
מאחלת לך המון בהצלחה והקלטות מהירה... שלך תמיד,
טטי

ההצלחה כבר באופק... ../images/Emo6.gif

אל תדאגי, את תצליחי לרדת את מה וכמה שאת צריכה, קטן עליך, בובה!!!
אני איני מכירה אותך, אבל אני יודעת שאם אני ועוד רבים אחרים הצליחו, אז למה שאת לא תצליחי?! בטח שתצליחי!!!
ברוכה הבאה ל
הקטן והצנוע שלנו! שמחים שהצטרפת!!!
אוהבים ישר על ההתחלה :) כולנו

suger

New member
אין שום סיבה שלא תצליחי...

10 קילו עד הקיץ-זה ממש אפשרי!!! תחשבי שיש לך 5-6 חודשים וזה אומר 2 קילו בממוצע כל חודש, אם תעשי ספורט ותאכלי נכון א נ י ב ט ו ח ה ש ז ה י ק ר ה ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! אם תרצי טיפים וכו´ אנחנו כאן!!!!!!! יאללה ביי

למעלה