היי

liatha

New member
היי

חבר שלי מזה שנה וחצי...שיודע את כל הבעיה ועובר הכל ביחד איתי, החצי השני שלי, היישות המשלימה אותי....נסע להודו לתקופה של 3 שבועות....ואני פשוט בוכה מבפנים....געגועים, הרגשת בדידות עצומה.... ממש לא יודעת איך לעבור את השבועות הארוכים...והוא טס רק לפני יומיים. עצוב עצוב דמעה ועוד אחת.....

liatha

New member
תודה engel היחידה,

זה גם מה שאני אמרתי לפני שהוא טס, קל לומר, לא קל לחוות את זה,. פשוט רוצה שיהיה פה עכשיו...אולי גם בגלל החגים והכל...את רואה את כולם, ילדים, משפחות, הריונות וכו'....ואת מרגישה צביטה קטנה בלב ויודעת שאצלך להתקדם בחיים, להקים משפחה, להביא עולל מתוק לעולם...יהייה רק מסע תלאות מפרך...שיימשך הרבה זמן עם הרבה סבל פיזי ונפשי, הרבה כאב ודמעות ומרגישה יותר בודדה מאי פעם כשהוא לא שם יחד איתי. את יודעת... אני שמחה בשמחת כולם, אוהבת אותם...אבל יש צביטה בלב ודמעה ליד העין, אין לי שליטה על זה...למה זה קרה לי? למה? הבעיה הזו מפריעה לזוגיות, מפריעה להכל...ואין לי שום שליטה על זה, לא ניתן לתקן את הבעיה כאילו לא הייתה אף פעם....... ניתן לבחור בדרך אחרת חלופית אך לא ניתן לתקן. וזה כל כך כואב לדעת שמשהו שאף פעם לא היה ולא יהיה בשליטתך, משהו שנולדת איתו ומלווה אותך כל חייך, משהו שלא ניתן לתיקון פוגע באושר האמיתי האישי שלך. זה כל כך כואב וכשהוא לא פה זה כואב עוד יותר......

barbushi

New member
וגם..

מצטערת לא ידעתי שזה כל כך כואב.... יש לך כזה בן זוג נהדר והוא איתך לאורך כל הדרך וזה המון . נראה לי גם שהוא מקבל אותך בדיוק כמו שאת . האושר שהזכרת-יש לך את זה איתו נכון ? אני לא חשבתי על זה בהתחלה אבל עכשיו מחלחל כאב גדול שלא אוכל להרות בצורה הרגילה .אך תשכחי ליאתי חמודה שאת יכולה להביא ילד ולגדל אותו ,נכון בקשיים, אך הוא יהיה ילד שלך בכל מקרה ,שלך לחלוטין. אותי מעציב שאומנם אולי אוכל להרות בהפריית מבחנה אך כביכול זה לא יהיה ילד "ביולוגי " שלי ממש מביצית שלי עם הגנים שלי. זה נורא עצוב לי .אך עדיין בנות מקבלות תרומה וגם אז זה ילד שלהן ! זה יהיה ילד לגמרי שלי .לא חשוב איך.אפילו באימוץ.

liatha

New member
ו....סליחה על ההשתפכות,

פשוט כנראה מחפשת כתף או אוזן קשבת...

../images/Emo24.gif

אנחנו פה בשביל זה את לא צריכה להתנצל את יכולה בזמן שאת בבית לבד מחכה שישוב לעשות דברים שאת אוהבת ולא מגיעה לעשות אותם וגם להעביר איתנו ביחד את הזמן ולכתוב לנו

barbushi

New member
היי ליאת...

מה אוכל להגיד לך....אולי את יכולה לשמוח שיש לך כזה חצי שני מקסים וכזו תמיכה ..זה מרגש. הזמן יעבור בצ'יק.
בנתיים תבלי איתנו
!

nuritco

New member
היי ליאת

היי ליאת אין לך מה לדאוג לגבי הזוגיות. אם הוא איתך כבר שנה וחצי, כנראה שעברתם את החלק הקשה של ההתגברות על הבעיה וקבלתה. אני והבנות האחרות מכירות מספר גדל והולך של בנות שנישאו לאחר הכרות די קצרה עם הבעלים ואפילו מימשו את הורותם בדרכים שונות (כל אחת לפי המקרה הפרטי שלה). זה נכון שהדרך לא פשוטה בכלל וכרוכה בהרבה כוחות נפשיים ופיזיים (וכן, גם פיננסיים, מה לעשות), אבל אם אתם באמת קרובים ומתכוונים יום אחד למסד את הקשר, אל תתנו ל"בעיה" להפריע לכם. תבדקו את כל האופציות, תקבלו כמה חוות דעת על כל אפשרות וגבשו החלטה משותפת. בהצלחה
נורית

../images/Emo24.gifנכון מאוד

קודם כל קחי דברים בפורפורציה , הוא רק נסע לשולושה שבועות והוא חוזר , בשביל זה יש מייל וטלפון והעולם כל כך מתקדם היום גם בנושא , אמרת עם זכור לי שאתם צריכים אם פונדקאית , אז ברמת תבדקו את האופציות ויהיה בסדר גמור , מבטיחה, קבלי חיבוק

למעלה