היכן ניתן להשיג מלכודת הומנית?

היכן ניתן להשיג מלכודת הומנית?

לעכברים? אני צריכה לתפוס את מיקי החמוד לפני שהבוסים שלי הרעים והאכזריים יקנו מלכודת דבק

Sweet Fantasy

New member
אני חושבת

שיש בסופרים הגדולים, או אפילו בחנות לחומרי בניין כאלה.. אבל וואלה אני לא סגורה על זה.. לצערי, תמיד ההורים אצלי בבית קנו רק מלכודת דבק :(
ומצטערת על אלה שאולי אני אפגע בהם.. אבל אני העדפתי לתת את העכבר לחתול רחוב מאשר שימשיך לגסוס בייסורים בזבל עד המוות.

SShirly

New member
בACE קנה ובנה בטוח יש

זו קוביית מתכת עם דלת שנסגרת ברגע שהעכבר נכנס פנימה. את רק צריכה לשים בפנים על הקפיץ חתיכת גבינה או משהו. ברגע שהוא נכנס הדלת ננעלת והוא נשאר בפנים. יש פילו חורי אוורור למקרה שאת לא בבית ברגע שהוא נתפס, שיוכל לנשום.

chuchi46

New member
זה נורא לזרוק ככה את העכבר לפח...

באמת עושים את זה? פעם הצלתי עכבר מחתולה שכמעט הרגה אותו... בכל מיקרה- אי אפשר לשחרר את העכבר מהדבק? אי אפשר לבנות כמו כלוב עם גבינה? אפשר אולי סתם לאתר משהו כמו לקחת קערה ולשים שמה משהו ריחני וסולם רק על החלק החיצוני של הקערה... ואז העכבר יכנס, אבל לצאת הוא לא יוכל, והוא יהיה בסדר.. אבל, זה רק רעיון מעכשיו, אין לי מושג אם זה יעבוד...

Sweet Fantasy

New member
זה נורא לכן אמרתי

שאני העדפתי לתת לחתול לאכול את העכבר ולא לזרוק לזבל.. אפשר לשחרר את העכבר מהדבק אבל לא במצב כזה שהוא יוכל להמשיך לחיות

תודה על העזרה, קניתי באייס ../images/Emo140.gif

בינתיים לא הצלחתי, הממזר הקטן עובד עלי בעיניים, שמתי גבינה צהובה כי זה הדבר היחידי שהיה לי בעבודה שיכולתי לתלות על הוו, הוא כבר פעמיים נכנס, אכל את הגבינה, לא שכח לעשות שם קקי ויצא כשהוא משאיר אחריו את הדלת פתוחה...

למעלה