הי אנשים ואנשות

הי אנשים ואנשות

מחפשת דרכים חדשים לאונן (אין לי גבר מה לעשות ) ונמאס לי כל המן מהברז מים או מהחיפושית הרוטטת שלי . מחפשת משהו חדש נועז מחכה להצעות . תודה וחג שמח

אנומני

New member
מצאת משהו חדש,...

אם את כל כך נואשת ונמאס לך מהברז ואין מישהו שיפנק אותך כמו שצריך צרי איתי קשר 0543180010 ואני יענג אותך כמו שאת לא מענגת את עצמך בייי......!!! אני מקווה שתהיי בקשר

אנומני

New member
מצאת משהו חדש,...

אם את כל כך נואשת ונמאס לך מהברז ואין מישהו שיפנק אותך כמו שצריך צרי איתי קשר 0543180010 ואני יענג אותך כמו שאת לא מענגת את עצמך בייי......!!! אני מקווה שתהיי בקשר

אנומני

New member
מצאת משהו חדש,...

אנומני

New member
הודעה חוזרת....

אני רואה שלא נמאס לך מהברז או מהחיפושית הרוטטת שלך ?? אבל אם נמאס לך אני פה בשבילך כדי שלא ימאס לך צרי איתי קשר... 0543180010

אנומני

New member
הודעה חוזרת....

אני רואה שלא נמאס לך מהברז או מהחיפושית הרוטטת שלך ?? אבל אם נמאס לך אני פה בשבילך כדי שלא ימאס לך צרי איתי קשר... 0543180010

וואו

זה נראה שאתה חרמן בעוצמה ושלא מצאת שום בחורה בעולם ממזרח ועד מערב חוץ מזו!!אז תרגיע קצת! ; )

ilnds

New member
הנאות שבמין אוראלי../images/Emo55.gif

אני נודיסט אמיתי , מאוד אוהב אירוטיקה ואהב לתת יותר מאשר לקבל הנאות שבמין אוראלי, וידידות עם אופקים ריגושים חדשים וקצת צבע חדש בחיים ומבלי לפרק את הקיים. להת,,,,,,,,, שמיל דואר :[email protected] או [email protected]

Palm tree

New member
יש חיה, קוראים אותה סטוצים

יש מכיר? לרוב אפשר למצוא אותה בפאבים, לוגמת אלכוהול ומנסה להתחמק מטורפים, בזמן שמחפשת לה טרף לעצמה. (קראתי על זה בנשיונל ג'אוגרפיק).

tomerxy

New member
ים, חוטיני

שתי בירות אולי יין לגברת מציל שזוף סקס איך זה? שלחי תמונה של החיפושית, מחפש מתנת יום הולדת לאישתי

Jess Leon

New member
יש כאן איזה..

יש כאן איזה מוצץ לבנות אחד.. לפי הנואשות שלו נראה לי שהוא יכול למצוץ אותך מכף רגל עד ראש. בוא`נה הבחור הזה נואש חבל על הזמן.. נראה לי שאחריו את יכולה לשכוח מכל ברזי המים והחיפושיות (ולא חשוב כמה הן רוטטות).. נראה לי שהבחור הנ"ל ירטיט לך את האלוהים..

Jess Leon

New member
יש כאן איזה..

יש כאן איזה מוצץ לבנות אחד.. לפי הנואשות שלו נראה לי שהוא יכול למצוץ אותך מכף רגל עד ראש. בוא`נה הבחור הזה נואש חבל על הזמן.. נראה לי שאחריו את יכולה לשכוח מכל ברזי המים והחיפושיות (ולא חשוב כמה הן רוטטות).. נראה לי שהבחור הנ"ל ירטיט לך את האלוהים..

למעלה