הי לכולם..

אסתר84

New member
הי לכולם..

בקרוב אתחיל ככל הנראה לטפל בילדים עם הפרעות קשב וריכוז ויתכן גם עם בעיות רגשיות בכלל.. זהו אתגר עבורי ובכלל נראה לי שזה אחד התחומים בהם לרפלקסולוגיה יש הרבה מה לתת.. ולי כמטפלת מן הסתם ניסיון בתחום שתופס היום המון תאוצה ומקבל מקום חשוב ואולי אף לעזור במקום רטלין . אשמח אם משהו מכם יוכל לתת לי טיפים כיצד ניתן להגיע למירב המידע הניתן להגיע אליו באמצעות תישאול ... (ולוא דווקא לתשאל את ההורים. למעט בעיות רפואיות כמובן.) תודה
אסתר

היי אסתר ../images/Emo13.gif

יש כאן מספר מטפלים שגולשים בפורום ומתמחים יותר בתחום הפרעות הקשב. הרפלקסולוגיה עוזרת מאוד בנושא ואני חושבת שמעט קשה לענות לשאלתך מאחר ויש להתאים את הטיפול הרפלקסולוגי לילד/למטופל בהתאם לתופעות אותן הוא חש. יש להבין כל מקרה לגופו, מהם הסימפטומים שמופיעים אצל המטופל הסציפי ואז לבנות לו תוכנית טיפולית. באופן אישי קשה לי עם "מתכונים" כאב ראש/סכרת/בעיות פריון/בעיות עיכול וכו' אז כדאי לטפל כך וכך... הרפלקסולוגיה כל כך מורכבת כשם שאנשים מורכבים ולכן אולי נסי לחדד את שאלתך, לשאול על מטופל מסוים. בתשאול המטופל חשוב להבין מהי התזונה, מהן התופעות, מהו מרגיש כ..., מי הגדיר אותו כבכל הפרעות קשב וריכוז ומדוע? מהי הרמה של ההפרעה? איזה דברים מרגיעים אותו? מה הוא אוהב לעשות ומה היה רוצה לעשות/במה היה רוצה לעסוק? יום נפלא!

למעלה