הכוחות של קלארק

Skiter

New member
בעקבות הודעה של איריס....

Iris Cream למי שלא מכיר..... בעקבות ההודעה שלה רציתי לשאול אתכם שאלה איזה כוח יש לנו והוא לא ייגמר לעולם?

Iris cream

New member
אוי, זה קל!!!

יש לנו את הכוח להשאיר חותם בעולם... כל מה שאתה צריך זה לגרום שמישהו אחד יאהב אותך, ולא בהכרח בצורה רומנטית- ואתה תמיד תישאר פה איתנו, אפילו אם אתה מת. ולמה? כי אותו אדם יספר לילדים שלו/ משפחה שלו/ חברים שלו עלייך, יפאר אותך, סיפורים מצחיקים עליכם, ואז הם יספרו את הסיפור על "אדם אחד שהכרתי" ואתה האדם הזה. אתה משאיר חותם בעולם. אפשר להשאיר עוד חותם, בצורה דיי זוועתית- לעשות מעשה רע, או חס וחלילה חס ושלום טפו טפו טפו למות באיזה משהו נורא *שיעול קולני* פיגוע *שיעול קולני*, ככה גם יזכרו אותך, תמיד. אז זה הכוח שלעולם לא יגמר. כמו גם כוח האהבה, שאם אתה אוהב מישהו האהבה לא תפריד ביניכם, אפילו אם אתם בשני עולמות שונים, כשבן זוגך יגיע לעולם הבא אתם תתאחדו מחדש ותוכלו לחיות את האהבה מחדש, סה"כ הכוח לעולם לא נגמר או משהו, הוא פשוט יוצא להפסקה
מה אתם חושבים על החתימה החדשה שלי?

Skiter

New member
ווורנג אנסוור..

מה מעולם לא היית בדיסני וורלד אורלנדו במתקן עם אלן האנט? כוח המוח!! כן כן כוח המוח תמיד יישאר בעולם...

Iris cream

New member
אמ.....לא

כן, כן הייתי שם. אבל כוח המוח לא תמיד ישאר אם אין לך מוח!!! חוץ מזה, ראית מטריקס? מה אם המכונות ישתלטו לנו על העולם ויהרגו את כולנו, כידוע לך- אין למכונות מוח:/

crusher

New member
הכוחות שלפי דעתי הכי שווים!!!

1. הכוח לשלוט במזג האויר... תארו לכם תעוף מעל הכנרת ולשים שם עננים כאלו שיציפו את הכנרת ויהיה מספיק מים לכל הארץ... 2. לשלוט/להשפיע על מחשבות של אנשים... תארו לכם יהיה אפשר לעשות שלום עם כולם!!! עולם בלי מלחמות 3. לשנות צורה... צריך לפרט??? אפשר ליהות מי שרוצים, מתי שרוצים... כרגע זה הכוחות שאני חושב שהם הכי שווים

למעלה