המודעות והפתיחות לקריסטלים היום ובעבר

ZipUser5

New member
המודעות והפתיחות לקריסטלים היום ובעבר

ביקרתי היום בסטונאייג' שהכריזו על מבצע ענק לרגל יום הבחירות; כל הדרך לחנות נשטפתי במבול שהפך לברד. הייתי בטוח שאני אהיה היחיד בחנות שם, ביום 'על הפנים' שכזה. להפתעתי, כמעט 20 אנשים פקדו את החנות וכמעט שלא הצלחתי לזוז בין אגף לאגף; גברים, נשים, ילדים- כולם התעניינו, שאלו, בדקו. חוויה נהדרת, כשהאנשים מגיעים מרקע וסיבות שונות ומגוונות אל החנות כשמה שבטוח- הסופות והגשמים לא עצרו אותם בדרך. הורים התעייצו איזו אבן תסייע לילדיהם בבעיה כזו או אחרת; יצא לי אפילו לראות ילד קטן שמדבר כמו גימולוג ויודע מה הוא צריך ומה נחשב ליקר. המודעות היום מדהימה. איפה ראינו בעבר נהירה כזאת? נראה שילדים כבר מגיל קטן נחשפים לתחום וכבר מבינים יותר מאיתנו.

איזה כיף לך ../images/Emo140.gif

מזמן לא הייתי שמה אחלה מקום ללכת בו "לאיבוד" בין כל שלל האנרגיות וכן, לילדים יש את התמימות והחיבור לתת מודע שלנו המבוגרים הולך לאיבוד עם השנים
כשהתינוק שלי נעמד לראשונה ונח לו לרגע על השולחן, הוא הושיט את היד שלו לצלוחית הקריסטלים שלי והרים ממנה את הלברדורייט ביצה ולא הסכים לעזוב אותה במשך שעות
זחל איתה בכל הבית ונישק אותה כל כמה דקות
ככה שגם השריטות המועטות שנגרמו לה מתקבלות באהבה גמורה

aquamarine1202

New member
מקסים !!!! איזה יופי שמשפחות נחשפות לקריסטלים

אני יכולה להעיד שגם במשפחה שלי , הקריסטלים הם חלק מהחיים. לפני כמה ימים בני (בן 10) הסתכל על גנרטור קוורץ - והתחיל לדבר על הגנרטור הזה, ואיך הוא נתלש מהמושבה , ואיזה יפה הוא ומיוחד, ושם לב לזה שהיו גנרטורים קטנים צמודים אליו . אני ראיתי בהתחלה רק אחד והוא הראה לי עוד כמה פשוט מרגש

למעלה