המשעול שבקצה הדרך

wolfbrother27

New member
המשעול שבקצה הדרך

ברצוני לשתף אותכם אנשים יקרים במקרה שקרה לפני כשבועיים. יום שלישי ה-8 לחודש ינואר, אמה של אשתי נהרגה בתאונת דרכים נוראית ליד צומת בני דרור. היא הייתה אישה יקרה ולוחמת אמתית. אני לא אכנס לפרטים של מה קרה, איך קרה, וכדומה, מה שכן, אני רוצה לדבר אתכם על מוות. מוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, ויש לי הרבה תובנות\תאוריות\הארות לגבי המוות ברמה הגבוהה יותר. כאחד שצועד בדרך אני מודע לכך שלכל אחד מאיתנו יש את הזמן שלו ובסופו של דבר כולנו נגיע למשעול שבקצה הדרך. מוות אף פעם לא קל לאלה שהנפטר יקר להם, אני מודה שהייתי זקוק לזמן כדי לחזור ולכתוב כאן בפורום ועל כך ידידיי אני מבקש את סליחתכם. מה שכן, אני יודע שלכל מוות ללא יוצא מן הכלל יש סיבה שברוב המקרים נשגבת מתפיסתנו, סיבה שיוצרת גלים ומניעה את המציאות כמו הרבה דברים שאנו עושים בחיינו. גלים שגורמים לחיים להמשיך ולבצע החלטות ולעשות מעשים שלעתים יש צורך במשהו קיצוני על מנת שדבר מה חיוני ייעשה. אני יודע, אני יודע, זה נשמע מופרך ולא הגיוני, אבל ממתי לוחם מקשיב להגיון ? האמת היא זו המובילה אותו בדרכו. אני יודע גם שלעתים אנו משמשים ככלי ביד אלוהים, ושלכל אחד יש תפקיד, לטוב ולרע, ובקבלה כתוב שהרוע נוצר כדי להעצים את הטוב, כך שגם לנהג הפול טריילר שיצא ללא כל אזהרה מדרך אפר לא חוקית, בערב גשום, או לכך שלמטען שלו הייתה תוספת לא חוקית של עוד מטר וחצי שלולא הטווח הזה חמתי הייתה נשארת בחיים, הייתה סיבה, היא נהרגה במקום ללא כאבים, אלוהים דאג לקחת אותה אליו בדרך בה היא תמיד רצתה, מהר וללא כאבים. נעמי גראו לוחמת אמתית ומורת דרך יהא זכרך ברוך אני משתף אתכם ידידיי משום שחשוב לי לשתף אתכם כולנו הלא צועדים בדרך לטוב ולרע. שלכם באהבה עם הרבה עצב דובי

דובי אהוב יקר ../images/Emo39.gif ../images/Emo23.gif

התחברתי מאד אל מה שכתבת.... אוהבת
מיכל

למעלה