הנשים של מיסטר N

kinley

New member
הנשים של מיסטר N

מזל! מזל! מזל! מזל ש..... מזל ! מזל! מזל! מזל! מזל ש...... אני לא באמת נמצאת בסיטואציה הזו ויכולה ל"הנות משני העולמות" אחרי מה שחוויתי היום לא בטוח שהייתי יכולה לחיות עם עצמי בשלום מצד אחד אשתו לשעבר ... אפילו לא יכלתי להסתכל לה לעיניים . אני לא בטוחה בכלל אם דמיינתי אבל היה נראה שהיא רואה דרכי - כאילו שאני לא קיימת באותו רגע רציתי לקבור את עצמי באדמה..... ומשם זה רק הלך מדחי אל דחי ישר קלטתי שמושיבים אותי בין ה"פרחות" . אין דבר יותר מטומטם שגבר יכול לעשות וזה להושיב את כל ה"אקסיות" שלו יחד זה היה מועד לכשלון מראש והוא ידע זאת אך בכל זאת לקח את הסיכון ......וטעה בגדול שמעתי עליהן תמיד , ראיתי את הסמסים שלהם שמעתי את הסיפורים עליהן וידעתי מי הן .... וכך לאחר הכרות ובתום טקס לחיצת הידים ידעתי בדיוק מי זו מי ומה היה הסיפור שלה.....הייתי מובכת עבורן. אחת מהן רכנה לעברי ולחשה לי שאסור לי לאמר דבר ליד X כי היא עדין מאוהבת בו כל מאמץ ולו קטן לשלוח אליה חיוך נתקל במבט עוין וזה רק הלך והחמיר כשהבת שלה העירה שאני דומה לאיזו שחקנית/דוגמנית או השד יודע מה.... הרגשתי מותקפת מכל כיוון לו לא היה יותר קל. כל "ביקור חפוז" שלו לעבר השולחן שלנו היה מלווה באמבטית זעה.... מצד אחד הוא ומצד שני מבטים חשדים מלאי קנאה... מזל מזל מזל מזל מזל מזל מזל מאלוהים שאני נשואה! מזל מזל מזל מזל מזל מאלוהים שמעולם לא שכבתי איתו! מזל מזל מזל מזל מזל מזל מאלוהים או השד יודע מאיפה שאני לא עוד אחת מהן והכי מזל שהיה לי מספיק שכל להביט על הכול מהצד וסתם לשחק את "החברה" שלו. בכל זאת לכל גבר מחזיק בשילוש הקדוש: הזין,הגיפ והכוסית לצדם. לילה טוב

tapoozz

New member
את עושה הפוך על הפוך...

בעצם, את מאוד מצטערת שלא שכבת איתו.... לא קשה להבין את זה!

kinley

New member
אתה יודע מה!? יכול להיות ש....

אם לא הייתי חוזרת רק עכשיו הביתה אחרי יום מעפן עם פגישות עם גברים חרמנים שקוראים לפגישות פגישות עיסקיות כשכל מה שהם רוצים זה לזיין לך תתחת יכול מאוד להיות שלא הייתי מתייחסת לתגובה שלך אבל אני כן! אז לידעתך מר תפוזון סקס זה אחד הדברים הכי זולים שאפשר למצוא זה גם הדבר האחרון שמענין לי תתחת אז בנינו מצטערת או לא מצטערת זה בכלל לא האישו בכל רגע נתון יש לפחות 3 גברים ברשימת המתנה זה מה הקשר בין מחט לתחת!? ואיך זה בדיוק תורם לדיון כאן!?

למעלה