הצעה קלה

GD4EVeR

New member
כתבתם את...?

עוד כמה, שנראה לי שלא כתבו פה: "ניצוצות" של פורטיסחרוף, "כשזה עמוק" של קורין אלאל, "עד העונג הבא" של המכשפות, "אהבה קצרה" של מאיר בנאי (בייחוד - הביצוע שלו יחד עם ארכדי דוכין). וחוץ מזה: "ערב אבוד" של גידי גוב (או של "דודה", או "גזוז") ו"עניין של זמן". ואל תשכחו את: "אשליות" של ניסים סרוסי, "אחכה לך בשדות" של משינה, "תראו אותי" של ...קספר, "מה תאמרי" של יזהר אשדות, "צליל מכוון" של יצחק קלפטר. וגם: "למה לא אמרת לי" של אריק לביא (שיותר טוב מהקאבר שעשו "הזבובים"). ו... שימו לב: "לכי ילדה אבודה" של דני בסן ו... "חם ומתוק" של גן חיות. ובנוסף: "חלליות" של ברי סחרוף, "מישהו שומע אותי?", של "איפה הילד", "הדפוק הזה" ו"כבר עכשיו" של ירמי קפלן וכמובן - שירים של משינה. לסיום: "גניבה" של היהודים, שזה השיר שאני הכי אוהב שלהם. ו... מישהו זוכר את - "נוער שוליים"...? ("כמה ענוג הוא"!). זהו.

אני מתביישת בעצמי ובכם!!!!

אף אחד לא כתב את "השומר של הגן"??????? ואני??? אני לא שמתי לב?????????? בושה!!!!!!!!!!!!!!!!!1

גיארליך

New member
שירים מוצלחים...

שלום לכולם! אני גיא ולמרות הבנאליות שבדבר גם אני מברך (באמת) על הקמת הפורום החדש! שירים שאני אוהב... קודם כל: ה"רביעיה" המוצלחת: אסף אמדורסקי, אביתר בנאי ברי סחרוף ועברי לידר על שלל אלבומיהם... בנוסף להם היו השנה יציאות מוצלחות לאורי ביילין, יובל בנאי, יהודה פוליקר, קרני פוסטל, רמי פורטיס ועוד כמה...

Papito

New member
זה יהיה קל לא לחזור על מה שנאמר כאן

כי כמעט ולא הזכרתם כאן את החברים של נטשה!!!

*איתי*

New member
איך יכלתי לשכוח את ארכדי דוכין אני

לא מאמין!!! אז הנה הרשימה: חדר משלי הבלדה על האיש שהחליף את הירח צובר פנינה אשמה

*איתי*

New member
טוב, אני הולך לעבור כאן על אחד החוק

ים וזה לחזור על שירים שכבר כתבו כי כתבו פה כל כך הרבה וצר לי אבל אין לי כח לעבור פה על כל ההודעות ולבדוק מה כל אחד כתב ומה לא, אז הנה שלי: אביב גפן - שיר תקווה איפה הילד - מישהו שומע אותי איפה הילד - לבן בחלום שחור יזהר אשדות - צילו של יום קיץ ירמי קפלן - הדפוק הזה ירמי קפלן - עכשיו (פשוט שיר טוב אבל קצר מדיי!!) שייגעצ: את יודעת, חייל של 100 שערים (אחלה שיר!), לב מפלסטיק, רוצה ללכת, שגר פגר, פרח נתתי לנורית.

© Tweety ©

New member
אהממ שמיצי ../images/Emo108.gif

אביב גפן- שלכת,גן החטאים והלילה עברי לידר לאונרדו,איש יקר,תמיד אהבה כנסיית השכל לקטוף ת´ירח,כמו במקרה ורוץ ילד ברי סחרוף נגיעות מוניקה סקס איש קש זקני צפת רק אל תלכי בן ארצי מה שקרה אורי בנאי פרפרים שייגעצ ניו יורק רפיח,את יודעת ועושה ביד אינפקציה ורד וככה מפנקים ירמי קפלן ילד תם אהממ שמיצי..אין לי כוח לכתוב עוד
וסליחה אם חזרתי על מה שכתבתם לא עברתי על כל מה שרשמתם וזה השירים הכי יפים לדעתי

rainbowgirl

New member
טוב....

אינ לי כוח להסתכל על כל השירימ אבל תסלחו לי אמ אני חוזרת... אביב גפנ-מצטערימ אביב גפנ-גנ החטאימ אביב גפנ-התאבדות(
) אינפקציה-אציטונ איפה הילד-מישהו שומע אותי איפה הילד-גלגל את החלומ דנה ברגר-חמימות חולפת היהודימ-כולמ
מוניקה סקס-כולמ,אבל אני ירשומ פה רק 3 פרפר סאנ חוזה כל החברה אנומליה-העולמ האמיתי אנומליה-מלכה עמ כבוד ברי סחרופ-מפנה מקומ. טופ....אינ לי עוד כוח... סליחה אמ חזרתי על דברימ...

Lenard

New member
טוווב...

אני חדש, ואין לי סבלנות לקורא את כולם... אז לא להרביץ לי אם אני חוזר על שירים שנאמרו... משינה: פולארויד, שלמונזה, ריקוד המכונה, קארים עבדול זמר, דני, נובל, ועוד... אין לי כוח להציף... תיסלם: תפסיק לכוון אליי, נוסע למקום מוכר. כוורת: הבלדה על ארי ודרצ´י, הורה היאחזות. אביתר בנאי: יש לי סיכוי אהוד בנאי: רחוב האגס 1 גידי גוב: שלל שרב אריאל זילבר: ואיך שלא דני סנדרסון: הלא נודע פורטיסחרוף: אינקובטור, אין קץ לילדות, אמריקה קספרים: יום שני השמח מוניקה סקס: מילי, 180, הר של בייגלך. אלה השירים ששמעתי לאחרונה ולכן שמתי אותם...

ברוך הבא פורום!! ../images/Emo75.gif

היי לכם, רעיון טוב וחשוב לפורום, אני מאוד אשמח להכיר כאן דברים חדשים מעבר לגלגל"צ.. :) ועכשיו לשירים אהובים: קראתי את כל השירשור, ולשם ההגינות אני אוסיף רק דברים שלא ראיתי כאן.. (למרות שרבים אהבתי) ממממ: 1 חיה בתוך קופסא -קורין אלאל 2 אבשלום- רוקפור 3 עמוק-שלומי שבן 4 90210 "visions of dylan´kelly &yaela" - שלומי שבן 5 תיאטרון רוסי 6 אקדח 7 תתחנני אליי - אביתר בנאי 8 גיבור צבא ההגנה 9 בכוונה - פוליאנה פרנק 10 ילד מזדקן - אני לא יודעת אם תיסלם או כוורת
שיר שממש עושה לי שחור בנשמה.. 11 פרח שחור -ערן צור (נורא נורא נוגע ללב..) 12 נשים כותבות שירה - ערן צור וקורין אלאל 13 קסיוס-רונה קינן (מהדיסק "אתה חברה שלי" ועוד מהדיסק
"תותים"-ערן צור, "שם יש"-קורין אלאל , "כשתבוא" ערן צור "מת בארץ" -אני קצת מתבלגנת כאן, אבל הייתי חייבת לדחוף,אתם מבינים...) כמה שירים של טאטו (אלונה דניאל+יובל מסנר +ערן צור) 14 מחבואים 15 שדים 16 איש קטן בטלוויזיה (בקיצור כל השירים בדיסק...אני מתחילה קצת להפציץ) 17-אם זה נגמר זה חבל- ענבל פרלמוטר 18 ריקוד האלים -המכשפות 19 הביאו את הסתיו -איפה הילד (בעיקרון אני לא ממש אוהבת את איפה הילד-אבל זה שיר עם כל המילים המושלמות לסתיו "יהיה געגוע" :)) הייתי מוסיפה עוד כמה..אבל לא יהיה לזה סוף...

GD4EVeR

New member
בקשר ל"ילד מזדקן"...

זה שיר של "כוורת", ואת יודעת, אגב, שבמקור האקורדים שלו היו של שיר שהיה חלק מאחד המערכונים שלהם שהם השמיעו בזמנו ברדיו; אח"כ אחד מהם (נראה לי שזה היה אלון אולארצ´יק, או סנדרסון) שם לב שהם אקורדים לא רעים והחליט לחבר להם מילים "רציניות"...

וואי, אני רואה שהולך להיות פה כיף..

אני חדש פה (כמו כולם...) והשירים הכי האהובים עלי: תערובת אסקוט-החדר האינטימי שלי היהודים-אלה, עוד ארון אחד, ג´קי... מופע הארנבות של ד"ר קספר-בשמלה אדומה, אחלום לנצח כנסיית השכל-נגעה בשמיים מוניקה סקס-רקוויאם לבלונדינית

shabby

New member
טוב, אין לי כוח לקרוא את הכל

אז סליחה אם אני חוזרת על שירים, אבל לא נורא, תחיו עם זה, נכון?
רוקפור - חור בלבנה אביב גפן - האם להיות בך מאוהב אביב גפן וברי סחרוף - סוף העולם לא בדיוק אבל בערך: לול - מה איתי מופע הארנבות של דוקטור קספר - אחלום לנצח מופע הארנבות של דוקטור קספר - ימות הקיץ איפה הילד - אחד אלוהים איפה הילד - לבן בחלום שחור איפה הילד - נפלת חזק איפה הילד - אהובה הקטנה איפה הילד - מה שעובר עליי איפה הילד - זוהי סדום איפה הילד - השמיים הגבול ברי סחרוף - חלליות ברי סחרוף - ככה זה החלונות הגבוהים - אינך יכולה המכשפות - ערפד המכשפות - קסם על ים כינרת המכשפות - להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך המכשפות - עד העונג הבא המכשפות - הלילות הקסומים השוונג של הפיתה - אוכלת מהצד היהודים - אין לי כוח לפרט, הרבה מהשירים שלהם. (= בנסיית השכל - תגידי שטוב כוורת - גוליית כוורת - היא כל כך יפה כוורת - נתתי לה חיי כוורת - המגפיים של ברוך כוורת - הבלדה על ארי ודרצ´י כוורת - יו יה קוקו בלוף - אקמול קוקו בלוף - זעם ושנאה קוקו בלוף - בשם האמונה פונץ´ - עדינה פורטרט - הכל מבינה ירמי קפלן - מודדת מוניקה סקס - כל החבר´ה מוניקה סקס - על הריצפה מוניקה סקס - סאן חוזה משינה - אחכה לך בשדות משינה - שלח לי מלאך משינה - אנה משינה - ריקוד המכונה כוורת - ילד מזדקן אביב גפן - אהבנו אביב גפן - השיר שלנו אביב גפן - השתיקה שלי אביב גפן - גן החטאים ברי סחרוף - עבדים אביב גפן - לילות לבנים זקני צפת - שישי שבת אתניקס - תותים אביב גפן - אור הירח שפיות זמנית - הקיץ האחרון תיסלם - יש לך אותי תערובת אסקוט - החדר האינטימי שלי טוב נו, יצא קצת מבולגן, אבל זה מה יש...

maayan15

New member
או.קיי...בלי לפגוע באף אחד.....

שמתי לב שהרבה אוהבים את השיר "המגפיים של ברוך"....רק אני מוצאת את השיר הזה סתמי?

למעלה