השני שלי

DonnaMartin

New member
השני שלי

יצאנו שבוע, כימיה נהדרת, לא מכירים מספיק אבל. כמובן שהסכמתי עם עצמי שהלילה לא נשכב, אין חוק שאומר שבדייט רביעי צריך לשכב, אני לא מרגישה מוכנה עדיין (השד יודע מה זה אומר... הקודם אהב אותי 4 שנים). אבל בקבוק יין אחר כך ואנחנו במיטה. בלי להכנס לפרטים, הסקס לא היה טוב.. טוב כמובן, לא הרגשתי מספיק בנוח להגיד לו "כואב לי", "תרד לי", "לא ככה".. איכשהו זה נגמר, טוב.. הוא גמר, אחרי עזרה מהדבר היחיד שאני טובה בו, העבודה האוראלית.. ואז שוכבים במיטה שני זרים במבוכה, משום מה אני מרגישה כאילו נכשלתי. טוב למה שהוא יחבק אותי, אין שם רגש, אנחנו מכירים שבוע. מה ציפיתי? טוב נו, היה. מה עכשיו? יש טעם להמשיך לצאת אם הסקס רע? האם נמשיך להיות מובכים? האם לא מאוחר להגיד, טעיתי, אני לא מוכנה לזה עדיין, בוא נכיר עוד. ומה יהיה אחר כך? למה שיהיה שונה? האם אי פעם יהיה לי סקס טוב, או אהבה? או שנועדתי לחיים עם ויברטור מצ'וקמק? אבודה.

sharpantie

New member
אולי באמת

קצת מהרתם להיכנס למיטה? אם הבחור נראה לך ויש כימיה (בלי קשר לסקס), אולי כדאי לתת צ'אנס נוסף. סקס פעם ראשונה עם מישהו אחרי שבוע הכרות , כשאין עדיין פתיחות ביניכם, באמת יכול להיות מביך עם תחושת כישלון. אבל זה לא בהכרח בגללך או בגללו, אולי בגלל הסיטואציה הלא בשלה. נסי עוד חודש בלי למהר שוב למיטה. אם הוא יפרש את הפעם הראשונה כאילו הפעם השניה מובנת מאליה, תגידי לו בעדינות שאת מעדיפה להמתין להרגיש יותר נוח איתו. יש עוד המון מה לעשות ביחד חוץ מסקס.

איך היה מחוץ למיטה?

יקרה, זה באמת מבאס שממהרים להכנס למיטה ופתאום יש חוויה לא מוצלחת שהיא בעיקר עקרה מאינטימיות ואז נגזרה עלינו מבוכה נוראית. השאלה היא האם זה צריך להגמר כאן? בעיני לא אם אם אם אם היה לכם עניין מחוץ למיטה האם הרגשת שמחוץ למיטה היה לכם על מה לדבר, אם נהנת איתו במפגשים שקדמו וגם בתוך המיטה, למרות שאת הרגשת קפואה ולא נינוחה, האם הוא בכל זאת יכול היה לנסות ולהפגין כלפיך אכפתיות, התחשבות, רגישות, תשוקה שלא מעוורת אותו.... נשמע ששווה לשקול להבא להאט אבל גם עכשיו לא למהר בקבלת החלטות

DonnaMartin

New member
בסופו של דבר ההחלטות נעשו במקומי

מחות למיטה היה ממש מצוין. אבל מאז לא שמעתי ממנו בכל מקרה, תודה.

למעלה