התכוונות

רשף כשף

New member
התכוונות

האם אתם נוהגים לבצע פעולות על מנת להתכוונן למשימות העומדות בפניכם? אני פעם בחצי שנה מבצעת רשימת משימות ומתכוונת אליהן על ידי בקשה. בהזדמנות זו אני גם עוברת על הרשימה הקודמת והודקת מה כבר לא רלוונטי ובמה יש להמשיך ולהשקיע אנרגיה.

אני קוראת לזה מטרות

פעם בחצי שנה אני מציבה מטרות להגשמה לעוד חצי שנה. פעם בשנה אני מציבה מטרות אחרות להגשמה לעוד שנה. כלי מאד חזק שעוזר לי להגשים את מה שאני רוצה
כמובן המטרות מנוסחות לפי 3 מדדים חשובים. אם תרצי אפרט...

רשף כשף

New member
אני קוראת לזה משאלות ../images/Emo13.gif

והן צריכות לעמוד בכללים הבאים: 1. מטרות או בקשות עבור עצמי ולא עבור אדם אחר 2. יכול לכלול גם דברים פיזיים גשמיים אך לא כסף 3. מוטלת עלי האחריות להתחיל במשימה על מנת שהיקום יוכל לעזור לי מבחינה אנרגטית לבצע אותה. 4. הכי חשוב: אני מאמינה בכל ליבי שאני מסוגלת להגשים את המטרה/משימה/בקשה/משאלה, ורואה אותה בדמיון מתבצעת בחיי.

wolfbrother27

New member
זה לא משנה איך קוראים לזה

הרעיון של לכוונן את עצמי על מטרות שהן עבור עצמי זה רעיון נהדר, אני מאמין גדול בעזרה לזולת אך אני תומך גם בשירות עצמי :) אני חושב שאני יכול בכנות לומר שאני מתכוונן על מטרות, או יותר נכון (לגביי לפחות) הן צצות ואני מתכוונן על פי הרצון העליון, מתאים את עצמי למטרה ויוצא לבצע :) האמת היא שבאמת צריך להתכונן, לעשות מדיטציה, ולהכין את האנרגיה הנכונה עבור כל משימה, כי אם אני לא טועה הכוונה הייתה למשימות שהן יותר ממשימות יום יומיות. כך שבתשובה לשאלתך אחותי היקרה, אני מתכוונן. שבוע נפלא לכולם דובי

רשף כשף

New member
זה משנה ../images/Emo13.gif

אני אסביר את עצמי. יש לי חברה שקיבלה משימה לכתוב רשימת משימות מהפסיכולוגית שלה אמרתי לה- איזה יופי, תשתמשי ברשימת המשאלות שלך והיא ענתה- זה לא אותו הדבר, רשימת משאלות זה לזכות בלוטו, רשימת משימות זה למצוא דרכים להרוויח כסף. הסברתי למה לדעתי רשימת משאלות זה לא לזכות בלוטו, אבל איש באמונתו יחיה

כן

משאלה זה מין משהו באוויר כזה (מבחינתי) ומטרה זה משהו עם זמן, תוכנית או צעדים להגשמה, אחריות מלאה שהאדם לוקח, פעולות במימד הפיסי, וכדומה. במשאלות אפשר לשים דברים, גם כשאיננו מתכוונים להגשימם. והם נשארים בתור משאלה נחמדה. הבלבול אצל הרבה אנשים, זה שיש להם משאלות שהם לא באמת עושים את הכל להגשימם, והם לא מגשימים את המשאלות האלו, וזה גורם להם תסכול. בעוד שאם הם יגדירו אותם מראש כמשאלות נחמדות, ואת מה שהם באמת מוכנים לעשות בשבילו הם יהפכו למטרות/ליעדים, החוויה הפנימית שלהם תיראה אחרת. הרי אם אדם מחזיק 10 משאלות, שמתוכן 8 הן בתכלס משאלות כי האדם לא עושה איתן כלום כרגע. והוא היה מפנה את האנרגיה שלו אל 2 משאלות והופך אותן ליעדים ברורים, ומגשים אותם, זה היה לגמרי משנה את המציאות שלו. במקום לתפוס את עצמו ככישלון או כלא מצליח עם יעדים או כשלא מגשים, הוא יודע ש-8 מהדברים שהוא רוצה כרגע במשאלות, הוא עובד עם שתיים. אחרי השתיים האלו, הוא יוכל לבחור אם להקפיץ אחת מהמשאלות חזרה ליעדים ולעבוד איתה. מה שקורה לפעמים כשלא מבדילים בין משאלות ליעדים זה: אכזבה דימוי עצמי של מישהו שלא מגשים תסכול חוסר אונים חוסר תזוזה ועוד. אני רואה את זה על אחרים. קל לי להפריד בין מטרות לבין משאלות, אז לא חוויתי אף פעם את התסכול הזה.

העוזרת

New member
כן!!!

אני עושה את זה גם. אני רושמת לי מדי פעם את המשאלות/בקשות שלי מעצמי/מהיקום ומשתדלת להיפתח להגשמתן. לפעמים זה ממש קסום.

למעלה