התלבטות: ללכת או לא ללכת!?

kinley

New member
התלבטות: ללכת או לא ללכת!?

לפני שנה וחצי הוזמנתי לחתונה של ידיד קרוב שלי שחיתן את הבן שלו, לאחר התלבטות ארוכה החלטתי לא ללכת . באותו זמן חשבתי שזה תהיה טעות מאוד קשה לעשות מהלך כזה ולהופיע בחתונה: בזמנו חשבתי שאם אגיע אני עלולה ליצור אצלו אשליות שלעולם לא יתקיימו ואין טעם לפתח אצלו ציפיות . למרות שהכרתי את כל ילדיו ואת אמא שלו , עדין בסיטואציה כזו יש "מין אמירה" שלא מתאימה בכלל ולא רציתי להיות במקום הזה. בסופו של דבר ההחלטה הזו אולי היתה חכמה מבחינה אסטרטגית אבל השאירה אותו מאוד פגוע. לא האמנתי לתגובה שלו אחרי שלא הופעתי. ננזפתי קשות על ידו ולפרק זמן מסויים הוא אפילו לא היה מוכן לדבר איתי.... עם הזמן הדברים חזרו למסלולם, הוא כבר "שכח" מהענין וחזרנו להיות ידידים טובים..... אלא שבקרוב בן נוסף עומד להתחתן .... והפעם הכול יותר רגיש.... הוא רמז לי כבר כמה פעמים שהוא לא יודע אם הוא אמור להזמין אותי או לא והוא לא יודע אם אני אבוא או לא והאמת שאני לא יודעת מה לעשות........... אין ספק שיש הבדל בין להיות ידידים טובים ומדי פעם "לעבוד על אמא שלו" שאני הקבועה שלו לבין להופיע לחתונה עם כל המשפוחה ....בין אם אני רוצה ובין אם לא ... יש פה אמירה.... או שאני סתם עושה פיל מעכבר!? אשמח לשמוע את חוות דעתכם

shocco24x

New member
מה בדיוק הקטע שלך?

לא ברור מה הבעיה בינך לבין אותו גבר... עשיתם סקס?? שדדתם בנק?? מה הקטע?

כפיר 38

New member
חסרים פרטים כידי להבין...

מה סוג הקשר שלך איתו? מה הציפיות , ולאן את חושבת שאת רוצה שהקשר הזה יוביל מה הקשר הזה נותן לך? האם את נהנית בקשר שלכם או סובלת - ועדיף לסיים קשר שמסתבך? אם הייתי יודע יותר ממה שכתבת אז הייתי יכול להבין ולעוץ עצה כפיר

kinley

New member
אני גרועה בהגדרות

אבל פעם אחת ניסיתי להסביר לחבר קרוב מה שקורה ביני לבין X והתחלתי לתאר לו את הקשר: "אנחנו יוצאים יחד, אנחנו מדברים הרבה, אנחנו עושים קניות יחד, אנחנו מבשלים יחד, אנחנו רואים טלויזיה וכו...." והחבר מסתכל עלי ואומר: "יה אהבלה את לא מבינה שיש לך זוגיות איתו" אז לפני שניסחף לא אין לי זוגיות כי זה בלתי אפשרי ואין לי שום ציפיות ואני גם לא רוצה שזה יוביל לשום מקום ומאחר ואני בנאדם מאוד רציונאלי אני גם יודעת שבסיטואציה אחרת לא היה סיכוי שהייתי רוצה להיות במקום כזה דווקא בחתונה של הבן הראשון, מאחר והקשר היה מאוד אינטנסיבי והיינו יוצאים עם הילדים שלו והפכתי לבת בית אצלו ...דוקא אז לא רציתי להרחיק לכת ולהופיע בחתונה כדי ש"דברים לא יצאו מהקשרם" והסובבים יסחפו... מצד שני .... הוא מאוד נפגע מזה. מה הקשר איתו נותן לי !? מפלט האם אני נהנית!? בהחלט! לרוב כשזה מתוך בחירה וכשזה לא תלוי באנשים אחרים... לא תמצא אותי במקום שאני סובלת. עכשיו יהיה לך קל יותר לפתוח חברת יעוץ!?

kinley

New member
שכחתי לציין...

שלמרבה הפלא וגדולים וחכמים ממך לא יבינו את זה ולא הבינו את זה אבל דווקא "דברים" שכוללים מערכת יחסים נורמלית של "גדולים" לא קיים בקשר הזה

bulb

New member
מה יהיה? עד מתי תמשיכי להכחיש?

אם כולם אומרים לך שאת בזוגיות איתו (מבחינתי את יכולה לשים סביב זה כמה מרכאות כפולות שאת רוצה) - אז את בזוגיות איתו. בין אם זה מוצא חן בעיניך או לא. זה נראה כמו זמן טוב לשיחת "יחסינו לאן". אולי תקבלי סטירת בוקר טוב מהמציאות.

כפיר 38

New member
עכשיו תקבלי תגובה ממני חחח (-:

אני מבין ורואה את "הקשר" שלכם באופן אובייקטבי כמשקיף מהצד כקשר שכל אחד מבין ועמוק בלב - הציפיות שלו וגם שלך הן שונות הוא עם כוונות ומחשבות וציפיות שונות משלך , ואת גם לדעתי כדאי לשבת ולשוחח דוגרי ולהבהיר חד משמעי - מה הציפיות ומה הוא רואה בקשר שלו איתך ... מה הציפיות ומה את רואה בקשר שלך איתו ... אני לא יודע אם תגיעו להסכמה לגבי אופן ניהול הקשר שלכם או עמק השווה - אבל ישירות,פתיחות,כנות,וגילוי לב יישרו את ההדורים בניכם והשאלה שלי היא אם עמוק בלב - אדם לא מחפש לעצמו את החבר-ידיד-רע-מאהב-חבר לצרה ושיחות נפש-ואדם טוב כידי שיעמוד לצידו וגם ברגעים קשים ומלאים שימחה ולתמיד כל החיים! תתחילו לתקשר בניכם והתשובות יעשו לכם סדר בראש

kinley

New member
מה אני אגיד לך !?!

אם היה לי הכסף... לא הייתי משקיעה בחברת יעוץ שלך
בקיצור ........ בסופו של דבר התייעצתי עם הבת שלו שאמרה שלא יקרה כלום אם אגיע ואעלם באמצע ואפילו התבקשתי על ידי "החתן לעתיד" להגיע ...... כך שנראה שהפעם לא יהיה מנוס.

כפיר 38

New member
לא התכוונתי לייעץ לך אלא...

הייעוץ שלי לא היה ספציפית לחתונה , אלא בכלל לקשר שלך איתו!!! ואני לא צריך שום השקעות כספיות כי אני לא חברת ייעוץ ולא מתיימר להיות , הכל מנסיוני בחיים בההההההה

prettyboy30

New member
לא רצוי מלכתחילה

אני לא הייתי צריך לקרוא הכל כדי להגיד לך לא משנה אילו יחסים יש לך עם ה X ... לא בריא בעליל ... אני מאז ומתמיד אם הי הלי קשר והוא נגמר .. אז נגמר .. היה טוב טוב שהיה ממשיכים הלאה בלעדיו עם כל הקושי .. וכרגע את יכולה להבין למה ... ויש עוד המון סיטואציות אחרות ..

bulb

New member
אם יש ספק אז אין ספק

ובקצרה: לא ללכת. אמנם, מנסיון ההכרות עם פועלך, סביר להניח שהרוב פרי דמיונך וכהרגלך בקודש את נותנת לעצמך יותר מדי קרדיט, אבל ליתר בטחון - אל תלכי. גם תחסכי את ה"קנס" שצריך לשלם בכניסה ובמקום זה תוגלי לקנות וודקה זפאטה של שופרסל ב-10 שקלים. סאלוט!

tapoozz

New member
הבנתי...

בשעתו קיימת יחסי מין עם הגבר הזה... כנראה שהפרידה ממנו השאירה בך צלקות... תקני אותי אם טעיתי

למעלה