התנדבות בצפון

IRISP

New member
התנדבות בצפון

אני מרפאה בעיסוק(עם תואר שני מאוניברסיטת ניו יורק) מעונינת להתנדב בקיץ הקרוב בבי"ח או בקליניקה)בתחום הפיזיקלי מבוגרים או בתחום החינוכי ילדים. אני גרה בארה"ב ושוהה בקיץ במושבה מגדל ע"י טבריה. אשמח לקבל הצעות להתנדבות באיזור מגורי. כמו כן אשמח להכיר מרפאות\ים בעיסוק כדי להחליף ידע מקצועי.דרך אגב אני כרגע בארץ. בברכת חג אורים שמח עירית

Irisp ברוכה הבאה אלינו ../images/Emo24.gif

היי איריס לשאלתך אני בטוחה שזה לא יהיה בעיה למצוא לך מקום להתנדב בו. יקח לי מעט זמן אבל אברר עבורך. האם יש לך ניסיון? יש באתר של העמותה רשימה של מרפאות בעיסוק התמחותן וכתובתן מצורף הקישור. בינתיים מאחלת שיהיה לך רק טוב טל

התנדבות והתכתבות ../images/Emo39.gif

בינתיים אם למשהו יש רעיון ויוכל לעזור לאיריס - אתם מוזמנים. טל

IRISP

New member
ניסיון../images/Emo16.gif

טל, תודה על המענה המהיר כן, יש לי ניסיון יותר עם מבוגרים אבל גם עם ילדים. ניסיוני עם ילדים הוא עשיר יותר בתחום האיבחונים יותר מאשר בתחום הטיפולי. ככל הידוע לך בארהב יש הפרדת תפקידים בין המרפאה בעיסוק לאסיסטנטית ובהרבה מקומות ובעיקר במודל הבית ספרי המרפאות בעיסוק עוסקות יותר באיבחון והאסיסטנטיות בטיפול(מצער בעיני) דרך אגב, אני מתנצלת! שמי הוא עירית ולא איריס. עירית היה פשוט תפוס כמילת ססמא. שוב תודה ואשמח לשמוע ממך שוב. חג שמח

אפשר להיעזר באוניברסיטת חיפה

עירית שלום, אני חושבת שאת האזור מכירות הכי טוב סגל החוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה. אני חושבת שדרך קליניקות של הכשרה מעשית ניתן יהיה לבדוק את האפשרויות (הם רגילים לכח אדם זמני ויודעים איך להיעזר בו). הטלפון של מזכירות החוג: 04-8240473/9 מצ"ב קישורים רלוונטיים מאתר החוג:

שם לקשר בצפון

באזור הצפון אחראית על שרותי הריפוי בעיסוק מקרית שמונה עד עפולה, בקופ´ח כללית, בכל תחומי הטיפול היא רחל רוזנברג. בטוחה שתוכל להעזר בך ותשמח לקשר איתה. ב 31 לדצמבר אני נותנת הדרכה בנושא טיפול בגף עליון, ואני מזמינה אותך לקחת חלק ביום ההדרכה שייתקיים בקרית שמונה. הטלפון של רחל 046958882. את יכולה ליצור איתי קשר בפלאפון 051519605, אשמח לעזור לך אני גרה בכפר תבור (לא רחוק ממגדל). בהצלחה, מיכל

עירית ../images/Emo41.gif |

מקווה שקיבלת מענה, במידה ויהיו שאלות נוספות אנחנו כאן. תבקרי אותנו שוב. טל

למעלה