התפקדות לחג

feldman89

Well-known member
לקראת החג מוזמנים להצטרף לשאלון הקצר

1. שם מלא:
2. גיל:
3. מקצוע או עיסוק כרגע:
4. שיר אהוב ישן:
5. שיר אהוד חדש:
6. רעיונות להגדלת הפעילות בפורום הזה:
7. סגנונות וז'אנרים אהובים במוסיקה:
8. תוכנית רדיו אהובה או טלביזיה:
9. והשלימו כרצונכם: חג פסח עבורי הוא..........

dory30

Well-known member
1. שם מלא:
2. גיל:
3. מקצוע או עיסוק כרגע:
4. שיר אהוב ישן:
5. שיר אהוד חדש:
6. רעיונות להגדלת הפעילות בפורום הזה:
7. סגנונות וז'אנרים אהובים במוסיקה:
8. תוכנית רדיו אהובה או טלביזיה:
9. והשלימו כרצונכם: חג פסח עבורי הוא..........
1. דורי
2. 43 (הייתי במרץ)
3. הוצאה לאור
4.

5.

6. שרשורי תמות- שירים על מלחמות, TORCH SONGS ׁ(אהבה חד צדדית), שירים על דכאונות, שירים על דת ואמונה וכדומה.
7. אסיד ג'ז
8. לאחרונה אהבתי את הג'נטלמנים. בכל הזמנים? להרוג את איב
9. ככל הימים, יש לי צליאק.

feldman89

Well-known member
עונה ומאחל לכולם חג פסח כמה שיותר שמח וצוהל!

1. שם מלא: אביחי פלדמן
2. גיל: 34 וחצי
3. מקצוע או עיסוק כרגע: במקצועי אני בוגר תואר ראשון בהיסטוריה ותנ"ך ובעיסוק עובד מינהל בקופת חולים כללית
4. שיר אהוב ישן: כמו כוכב- יזהר כהן
5. שיר אהוד חדש: עטופה ומוגנת- דנה ברגר, רעש זכוכיות- מירי מסיקה, מדבר- שי המבר
6. רעיונות להגדלת הפעילות בפורום הזה: קצת לחפש ולעלות שרשורי מוסיקה בלועזית וגם בעברית ועשייה של פרוייקטים שונים
7. סגנונות וז'אנרים אהובים במוסיקה: הכל בעיקרון מלבד אופרה
8. תוכנית רדיו אהובה או טלביזיה: אלבומי מופת עם רז שכניק- תוכנית שהיתה בהפסקה וחזרה בשבועיים האחרונים.
9. והשלימו כרצונכם: חג פסח עבורי הוא.......... חג שקצת טרחני מבחינת העבודה במטבח ואכילת אוכל מסוים. לא מהחגים האהובים עליי

חג שמח!

נערך לאחרונה ב:

ady18

Well-known member
מעניין שלא בחרת את נורית כשיר אהוב
איזה ירידה

3. מקצוע או עיסוק כרגע: במקצועי אני בוגר תואר ראשון בהיסטוריה ותנ"ך ובעיסוק עובד מינהל בקופת חולים כללית
6. רעיונות להגדלת הפעילות בפורום הזה: קצת לחפש ולעלות שרשורי מוסיקה בלועזית וגם בעברית ועשייה של פרוייקטים שונים
8. תוכנית רדיו אהובה או טלביזיה: אלבומי מופת עם רז שכניק- תוכנית שהיתה בהפסקה וחזרה בשבועיים האחרונים.
9. והשלימו כרצונכם: חג פסח עבורי הוא.......... חג שקצת טרחני מבחינת העבודה במטבח ואכילת אוכל מסוים. לא מהחגים האהובים עליי

חג שמח!
ומבחינת ליל הסדר כמה אוהב?
ובעבר אהבת יותר?
כמוני חג או שתמיד כך

feldman89

Well-known member
ובעבר אהבת יותר?
כמוני חג או שתמיד כך
אנחנו משפחה שמקיימת את מצוות ליל הסדר כל שנה ואני אצלי זה חשוב, אבל הייתי רוצה שבקריאת ההגדה יהיה מקום לפרשנות והסברים שלנו. ככה לקרוא מבלי להבין זה מבאס אותי ולצערי אני היחיד שחושב כך במשפחה.
בעבר אהבתי יותר, אבל מאז שסבתא שלי קיבלה אירוע מוחי ונפטרה בגלל שעבדה וטרחה לפני 16 שנים- קיבלתי טראומה. סה"כ החג נחמד אבל פחות מתחבר למשמעות האכילה והשמירה על כשרות.

ady18

Well-known member
אנחנו משפחה שמקיימת את מצוות ליל הסדר כל שנה ואני אצלי זה חשוב, אבל הייתי רוצה שבקריאת ההגדה יהיה מקום לפרשנות והסברים שלנו. ככה לקרוא מבלי להבין זה מבאס אותי ולצערי אני היחיד שחושב כך במשפחה.
בעבר אהבתי יותר, אבל מאז שסבתא שלי קיבלה אירוע מוחי ונפטרה בגלל שעבדה וטרחה לפני 16 שנים- קיבלתי טראומה. סה"כ החג נחמד אבל פחות מתחבר למשמעות האכילה והשמירה על כשרות.
פחות מקפיד?אם בסדר לשאול
ובעבר מצאת כמוני זהיה לך יותר עניין בחג

ady18

Well-known member
יעל
אני אוהבת ישראלי בעיקר גם מזרחי קצת.
אהוב ישן: ואם השיר הזה נשמע לכם מוכר חנן יובל.
אין לי רעיון להעלת הפעילות זה מה יש הפורמט בעיני ירידה.
האהוב של נורית גלרון לאחרונה
כרגע מאסטר שף שזה פעיל אני די זורמת הרבה תוכניות ולפי חשק .
פסח כחג רגיל אני שונאת לנקות זה טרחני בעיני. מאכלים קצת שינוי זה לא בהכרח רע כפי שהרבה מתללונים למדתי עם השנים בהחלט מגביל שיוצאים לאכול בחוץ.
בשנים הקודמת הייתי עושה יותר היה לי יותר עניין.וגם המשפחה הצטמטצה אצלנו לא גדלה.חג מעורבב.
והשנה כמובן אין להרחיב עצוב מבלבל ומדאיג

feldman89

Well-known member
יעל
אני אוהבת ישראלי בעיקר גם מזרחי קצת.
אהוב ישן: ואם השיר הזה נשמע לכם מוכר חנן יובל.
אין לי רעיון להעלת הפעילות זה מה יש הפורמט בעיני ירידה.
האהוב של נורית גלרון לאחרונה
כרגע מאסטר שף שזה פעיל אני די זורמת הרבה תוכניות ולפי חשק .
פסח כחג רגיל אני שונאת לנקות זה טרחני בעיני. מאכלים קצת שינוי זה לא בהכרח רע כפי שהרבה מתללונים למדתי עם השנים בהחלט מגביל שיוצאים לאכול בחוץ.
בשנים הקודמת הייתי עושה יותר היה לי יותר עניין.וגם המשפחה הצטמטצה אצלנו לא גדלה.חג מעורבב.
והשנה כמובן אין להרחיב עצוב מבלבל ומדאיג
חג שמח וכיפי יעל!
אוהב את מה שכתבת גם על החג וגם על המוסיקה. את צודקת שהפעילות בפורום ירדה אבל גם בפייסבוק אני שם לב שישנה ירידה
מזרחי למדתי לאהוב בגדול בשנים האחרונות

ady18

Well-known member
איזה ירידה

חג שמח!
ובעבר אהבת יותר?
כמוני חג או שתמיד כך
אוי שכחתי מהשיר שלה וזה לא ירידה לטעמי. אם היה אפשר לבחור אצלי את 1000 השירים הכי אהובים עליי היא מהמובילות שהיתה מכניסה הכי הרבה שירים
חג שמח וכיפי יעל!
אוהב את מה שכתבת גם על החג וגם על המוסיקה. את צודקת שהפעילות בפורום ירדה אבל גם בפייסבוק אני שם לב שישנה ירידה
מזרחי למדתי לאהוב בגדול בשנים האחרונות
איזה ירידה בפיייסבור למה מתכוון

ady18

Well-known member
איזה ירידה

feldman89

Well-known member
איזה ירידה
אוי שכחתי מהשיר שלה וזה לא ירידה לטעמי. אם היה אפשר לבחור אצלי את 1000 השירים הכי אהובים עליי היא מהמובילות שהיתה מכניסה הכי הרבה שירים

feldman89

Well-known member
איזה ירידה בפיייסבור למה מתכוון
אני והילה כמנהלי קבות הפייסבוק של המוסיקה לא רואים כל כך הרבה פעילות מצד החברים. לדעתי הפייסבוק כיום מהווה מקום לדעות פוליטיות או על האדם האישי הפרטי ופחות מדברים על דברים שמחברים בין אנשים. אני לא רואה תגובות מספיק על שירים.

feldman89

Well-known member
ואני מאלה שאוהבים מאד את החדש של נורית ואת נורית. כמובן לא בטוח שהוא נכנס ל- 40 השירים הכי טובים שלה ברפרטואר כי יש לה בשפע שירים רבים ישנים שאני אוהב מאד
אני כן חושב שהוא שיר גדול !!!

למעלה