וירוסים בS40. הייתכן

וירוסים בS40. הייתכן../images/Emo35.gif

אח שלי מרים אלי טלפון. כולו בפניקה. הוא טוען שיש לו מה שנראה כמו התנהגות של מכשיר (N6230, סימביאן 40) נגוע במשהו ויראלי. האם יכול להיות מצב שדבר כזה קורה? אם כן, מה עושים? אנטי-וירוס? שחזור הגדרות יצרן? ונגיד שמפרמטים או משהו בסגנון ואני מגבה את המידע שיש לו בפלאפון במחשב. כשאני מעתיק חזרה את המידע, יכול להיות שהוירוס חוזר? יכול להדביק את המחשב? בקיצור,
אייל

rubber duck

New member
nokia 6230 = series 40

והוא לא סימביאן בכלל אם יש לך חשד לוירוס במכשיר ( מה שפחות סביר מאחר ועד כמה שאני יודע וירוסים יש רק לסימביאן בעולם הסלוארי ) גש לנקודת שירות של ספק הסלולאר שלך ובקש שהמכשיר ייבדק שרון

NALIZO

New member
לא קיים וירוס ל 6230

( לפחות לא אחד שפורסם
) יהיה מעולה אם תוכל להרחיב קצת על ה"וירוס" שהמכשיר שלך קיבל .... מה קורה עם המכשיר . א. הוא מתחיל לצלצל לחו"ל .... ב. הוא שולח מסרי שקר לצוללות מצריות ... ג. הוא משמיע רעשים של שירותים ( קיימת אפליקציה כזו בשיא הרצינות
) NALIZO

NALIZO

New member
לא מצאתי את הכתבה שקראתי אבל

לפי דעתי היא הייתה ב WALLA והיא רשום שם שהתוכנה הומצאה ע"י יפנים שהם עם מאוד מופנם שלא רוצה שישמעו מה הוא עושה בשירותים ולכן הם המציאו תוכנה שעושה רעש של הורדת מיים באסלה בשביל שלא ישמעו את ה... פלופ... באסלה . גמרה אותי מצחוק הכתבה הזו ורציתי גם להוריד גירסת ניסיון של התוכנה אבל לא מצאתי . לפי מה שאני זוכר התוכנה נקראת : משהו צ'אן . בהצלחה למצוא אותה .

למעלה