וירוס וסחרחורות

yaya1000

New member
וירוס וסחרחורות

שלום, אני בן 25. מזה כשבוע סובל מסחרחורות שמתבטאות בעיקר בחוסר שיווי משקל וחוסר יציבות. בשכיבה יותר טוב לי. הייתי אתמול במיון ואצל אא"ג. בדיקות דם יצאו תקינות. האזניים גם נראות בסדר. לדברי הרופא, אני סובל מוירוס שהתיישב על עצב שיווי המשקל ואפייני שיקרה אחרי התקררויות (ואכן הייתי מקורר ואח"כ חטפתי וירוס בבטן). הוא נתן לי כדורי מודאל לסחרחורות, תרסיס לאף ועוד תרופה לאלרגיה. בינתיים הסחרחורות לא דועכות. גם התווסף לזה שלשולים בימים האחרונים (נראה שהוירוס בבטן החליט לחזור...) זה די מייאש. אני מתעייף מהר ואין לי סבלנות לכלום. הכי נוח בלילה שהבטן והסחרחורות לא מציקים. אני תוהה אם יש קשר בין הסחרחורות והשלשולים או שזה רק מלחץ. ראיתי גם שאנשים כאן קיבלו דווקא כדורים אחרים לסחרחורות ולא מודאל... זה נראה כאילו לא הולך לעבור מהר. לילה טוב.

yaya1000

New member
המשך לסחרחורות...

עשיתי בדיקות נוספות השבוע. בדיקת שמיעה תקינה ובדיקת ברה שיצאה לא תקינה. ראיתי היום רופא אא"ג ונויורלוג. שניהם המליצו לשלוח ל MRI. אני ממש חושש מהבדיקה ומתוצאותיה. אני כבר לא יודע למה לצפות והסחרחורות ממשיכות...

zs1957

New member
סחרחורת תשובה ל-yaya1000

בדיקת הברה שלך אינה תקינה ולעליך לעבור MRI בהתאם להמלצת רופא א.א.ג. ונוירולוג. אין מה לחשוש מבדיקת MRI . הבדיקה אינה כואבת. כדי להתגבר על הנקישות בעת הבדיקה ניתן לשים אטמי אזניים ואזניות המפחיתות את הרעש. בעת הבדיקה הטכנאי מדבר עמך . מומלץ לעשות תרגילי מדיטציה שיקלו על החרדות. תחשוב חיובי . אני מאחלת לך שתוצאות הבדיקה יהיו תקינות. פעמים רבות מרוב סבל אנחנו נוטים לחשוב שהגרוע מכל קיים אצלינו. בהתאם לתוצאות הבדיקה תקבע האבחנה ממה אתה סובל ממחלת מנייר או מוורטיגו ותקבל את הטיפול הרפואי. רפואה שלמה, זהבה שחם

למעלה