זה בטח כלום... אבל בכל זאת

yoerz

New member
זה בטח כלום... אבל בכל זאת

טוב, קודם כל אני רוצה להתנצל, זה לא הודעה שקשורה לילדים (עד כמה שאני רוצה לחשוב על עצמי כאחד כזה) אני כבר בן 26, אבל לא הצלחתי למצוא פורום אחר בתפוז על אורולוגיה אז אני מקווה שתוכלו לעזור כאן. אז כמו שאמרתי אני בן 26, גר בניו יורק, זכר, לבן, אשכנזי (לא יודע מה זה קשור, אבל חשבתי לציין בכל זאת), 179 סנטימטר, 78 קילו. מצב בריאותי מצוין, אין לי תלונות באופן כללי חוץ מבעיה קטנה שהתחילה לפני מספר חודשים. אני משתין סדרתי.. כבר מגיל קטן :) בלי בעיות בכלל.. הולך לשירותים, משתין, מוריד את המים - תודה ושלום על ישראל! אבל לפני כמה חודשים גיליתי שהרגלי הטלת המים שלי השתנו במקצת. קודם כל אני משתין בתדירות יותר גבוהה, אולי 20-30% יותר פעמים ביום ממקודם. וכשאני משתין אני מגלה (ותסלחו לי על השפה) שכשאני מסיים, אני מרגיש שיש עוד, אבל זה לא יוצא. ואז אני צריך לחכות כמה שניות אחרת זה יצא לבד. אני מדבר כאן על כמה טיפות קטנות אבל זה מאוד מתסכל כי אני מרגיש שאני לא מצליח לסיים להשתין ב "כוחות" עצמי... בנוסף מדי פעם (אולי פעם בשבועיים) אני חש באופן פתאומי כאב צורב חזק בקצה הפין במשך דקה, ואז זה עובר. כאילו כלום לא קרה. חשוב לציין אולי שהאיזור עצמו נראה נורמלי, אין אדמומיות או נפיחות כלשהי וחוץ מזה האיזור גם מתפקד בצורה סדירה. אני פעיל מינית ולא חש בבעיות באיזור הזה. אני יודע שזה כנראה כלום אבל מכיוון שאני בחו"ל כרגע אני לא יכול לראות רופא ורציתי לקבל איזושהי חוות דעת כדי להירגע, או במידת הצורך לנקוט בפעולה. תודה רבה רבה רבה מראש, יואב.

yoerz

New member
תגובה

אני לא במצב כרגע שאני מסוגל לבצע בדיקת שתן או לראות אורולוג.. האם לדעתך יש סימן לדאגה? או במילים אחרות... מה זה יכול להיות? (שוב תודה)

שוב

נשמע כמו דלקת ולכן כדאי לבצע בדיקת שתן ייתכן והינך זקוק לטיפול אנטיביוטי בברכה ד"ר בנימיני

למעלה