זה נכון?

lokin

New member
זה נכון?

הבנתי, שמחקרים מראים, כי ילדים מוכים, הופכים להורים מכים.. זה נכון גם לגבי נפגעי תקיפה מינית? האם יש סיכוי, שנפגע (או נפגעת) יהפכו ברבות הימים, לפוגע?

מורני !

New member
תחשוב על זה ..

אתה מסוגל לעולל את זה? אתה מסוגל לחשוב על לעשות מה שקרה לך למישהו אחר??? אם כן... זה לא משנה מה יגידו מחקרים.... ואם לא - אז גם בטוח לא יהיה משנה מה כל מחקר יגיד .. אני אישית לא מסוגלת לדמיין בעניי נפשי לעשות דבר כזה. אפילו הרמת יד עושה אותי משותקת.. אז אני בטח שלא ארים...

זה לא מדוייק

הקביעות אשר קבעת בדברים שלך הם לא מדוייקים לא כל הילדים המוכים הופכים להיות אנשים או נשים מכים ולא כל נפגעי תקיפה מינית הופכים להיות פוגעים. אין ספק שילדים ואנשים אשר חווים חוויה כל כך קשה של קורבנות גם בנושא של ילדים מוכים או נשים מוכות וגם בנושא של תקיפה מינית נושאים איתם צלקות לאורך כל החיים ואם ההתמודות עם החוויות הקשות הללו היא קשה ולא מטופלת בצורה הטובה ביותר לקורבן אזי בהחלט יש מקום שזה יקח את האדם/האישה למקומות אחרים שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיות בהם. מחקרים אמנם מראים שישנם מקרים שבהם צרוף של כמה סיבות יחד יכולה בהחלט לגרום לתופעה כזו אבל יש כאן הרבה מאד ``אבלים`` ו``אמימ`` כדי שאיזה שהוא מחקר יראה בפסקנות כל כך נחרצת את מה שכתבת. יום טוב מלי

למעלה