זקוק להמלצות על מכשיר GPS עם חיבור USB ....

זקוק להמלצות על מכשיר GPS עם חיבור USB ....

אני מתחום השייט, ושאלתי את השאלה תחילה בפורום "שיט וימאות"... . זקוק להמלצות על מכשיר GPS עם חיבור USB .... ללא סוללות. מתאים לשימושים ימיים. . המלצות, חוות-דעת ומחירים בארץ ובחו"ל.... כמובן שהבישנים מוזמנים לכתוב הודעות במסרים אישיים. . תודה מראש . בהמשך, שאלה נוספת, דעתכם והמלצתכם על: הדגם הזה http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19498 . ואם נכונה הטענה כי המוצרים באתר www.dealextreme.com מזויפים, פגומים או נחותים מסיבה כל שהיא?

erezgur

New member
מוצרים מ- DX

אני קונה הרבה מאד מוצרים מדילאקסטרים לכן אתחיל מהשאלה השניה שלך - יש ויש, כלומר ישנם שם מוצרים מצויינים וישנם כאלו שהינם מוצלחים פחות בלשון המעטה. בד"כ המוצרים אינם באמת של החברות המפורסמות אלא חיקויים / תחליפיים אבל לעיתים קרובות ברמה גבוהה ובאיכות טובה - שים לב וקרא את הביקורות של כל מוצר שרשמו משתמשים אחרים. דרך אגב, צריך להבין שבסין מיוצרים מוצרים רבים שאתה רוכש בכל מקום אחר בעולם. כל מפעל כזה זוכה לחיקויים רבים ולעיתים גם מוצרים מאותו מפעל מיוצרים בשמות שונים או ללא שם כדי למכור לגורמים אחרים, לכן לא רק בדיל אקסטרים תמצא את התופעות הללו, אבל זה גבר שייך לדיון אחר. לגבי ה- GPS זציינת - יש לו ביקורות מצויינות ואני מכיר גם מספר אנשים שרכשו אותו ומשתמשים בו בארץ לשביעות רצונם המלאה. המוצר המקורי של חברה מובילה בתחום עולה כמעט כפול וגם אז - בדוק היטב שאתה לא קונה למעשה את המוצר מדיל-אקסטרים דרך מישהו אחר ... אני רכשתי לעצמי מוצר אחר http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26349 שעובד נפלא. היתרון במוצר שאתה הבאת - יש לו בסיס מגנטי כך שתוכל להצמידו למשטח מתכתי למשל על גג הספינה. מבחינתי זה לא היה משמעותי ורכשתי את המוצר שבקישור למעלה כיון שהתרשמתי שהוא עם נתונים מעט טובים יותר וזול בכ-5 דולרים. בהצלחה, ארז גור

umbo

New member
כשקונים ב-dealextreme כדאי....

להבין מה קונים. חבר קנה מכשיר GPS מיצרן עלום שם (פתוח לכל התוכנות ואפילו כולל עברית) והוא מאוד מרוצה ממנו לאחר שימוש בארץ ובחו"ל עם iGO 8 לעומת זאת אפשר גם ליפול עם מכשירים זולים ועלובים

ז ו ז ו

New member
GPS עם חיבור USB....

את התשובות יש לך בפורום שייט. שם לא אמרו לך לא לקנות אבל הם אמרו לא ללחכות יותר מדיי לאמינות אצל הסינים/הטייואנים גם ענה לך מנהל הפורום שהוא הכי המוסמך בנושא GPS - היכרות שלנו כמעט 30 שנים. הוא ירוויח בגלל פטנטיםמכל מקלט GPS שמוכרים בעולם גם אם תקנה מזוייף. אני זוכר שהוא הראשון שהביא GPS מהצבא האמריקאי לניסוי בישראל ופירסם מאמרים מקצועיים עוד באמצא שנות השמונים. כל מקלט בעולם יש לו תבקש אולי נותן לך ישן. אולי כידאי שגב' מינהלת תזמין אותו לפורום.

AYELET1

New member
על מה בדיוק אתה כועס וזועם?

מותר ומקובל לשאול בכמה מקומות והדבר אינו מהווה חלילה פגיעה בידיך.

Ofericko

New member
איפה זיהית כעס וזעם? פעמיים קראתי ולא מצאתי..

H a i f a

New member
אין אפילו מילה אחת שקשורה באופן ישיר לשאלה

מה יש? "המלצה" לחזור לשיט וימאות בסגנון אל תבלבל את המוח "המלצה" על מומחיות מנהל הפורום שיט וימאות גישה מתנשאת ומעליבה!

למעלה