ח'ברה צריכה עזרה!

Liattti

New member
ח'ברה צריכה עזרה!

היי!! אני אמורה לגשת לקורס פסיכומטרי שיתחיל ב5חודש הבא, שאורך חודשיים. בגלל המלחמה תלמידים ביטלו והקורס בוטל. לכל שאר התלמידים שלא ביטלו אין שום אופציה אחרת, חוץ מלנסוע לקורס באשדוד מה שמצריך נסיעות מרובות ולחץ נפשי שלא תורם ללחץ שבו נמצאים גם ככה בגלל המבחן. איני מבינה למה שאר תלמידי הקורס צריכים להיענש. למה אנו צריכים לגשת מוכנים פחות מכל ילד אחר שניגש באפריל? אני לא יודעת למי לפנות עם הבקשה, ניסיתי להגיע למנהלי המכון אך נתקלתי בסירוב מצד הפקידים להעביר אותי גם לאחר שהסברתי שהמצב שונה, אני מבינה שיש מכסה מסויימת של תלמידים שצריכים להיות בכיתה אך אני מבקשת קצת עזרה כיוון שמדובר במקרה חריג. תודה לכל מי שקרא, אשמח א תעזרו לי לקדם את העניין. ליאת

עורך oz

New member
פסיכומטרי

שלום רב, המרכז הארצי לבחינות להערכה, האחראי על נושא הפסיכומטרי, העלה באתרו הודעה בדבר סיוע לתושבי הדרום שניגשים לפסיכומטרי בפברואר 2009. בידיעה זו צויין בין השאר כי תושבי הדרום שנרשמו לבחינה בפברואר, יוכלו לדחות את מועד הבחינה ללא תשלום למועד אפריל. יתכן ומידע זה והמידע הנוסף בידיעה יסייעו לך. תוכלי לפנות אליהם לבירורים נוספים לפי הפרטים בדף זה. בנוסף, תוכלי להתייעץ עם המועצה הארצית לצרכנות. לפרטים ליצירת קשר ופנייה מקוונת לחצי כאן. בהצלחה, ענת, אתר עוז

למעלה